כשהפלאפון נגנב...מסע תלאות

ריבק

משתמש רשום
נגנב לי הפלאפון, וחברת הפלאפון הענישה אותי פעמיים!!!
לאחר הגניבה ניתקתי את הסים הישן כדי שלא יגנבו גם שיחות..
עשיתי סים חדש ואז נאמר לי שהתוכנית שהיתה לפני שנתקתי את הסים לא יכולה לחזור.
ז"א אני אמשיך לשלם עוד שנתיים 30 ש"ח על המכשיר ללא שיחות חינם לנייחים ולכשרים כמו שהיה לי עד עתה.אלא אצטרך לשלם מלבד ה-30 על מכשיר שאיננו,עוד 60 שח בחודש !!
האם גם פלאפון עושה יד אחת עם הגנבים?
מישהו מבין את ההגיון?
אשמח לעזרה!!!

כל מיני

משתמש רשום
נכתב ע"י ריבק;774891:
נגנב לי הפלאפון, וחברת הפלאפון הענישה אותי פעמיים!!!
לאחר הגניבה ניתקתי את הסים הישן כדי שלא יגנבו גם שיחות..
עשיתי סים חדש ואז נאמר לי שהתוכנית שהיתה לפני שנתקתי את הסים לא יכולה לחזור.
ז"א אני אמשיך לשלם עוד שנתיים 30 ש"ח על המכשיר ללא שיחות חינם לנייחים ולכשרים כמו שהיה לי עד עתה.אלא אצטרך לשלם מלבד ה-30 על מכשיר שאיננו,עוד 60 שח בחודש !!
האם גם פלאפון עושה יד אחת עם הגנבים?
מישהו מבין את ההגיון?
אשמח לעזרה!!!

מתוך הכרות לעומק,
לגבי המכשיר פלאפון לא אשמה שנגנב לך עם כל הצער והכאב, גם היא ממשיכה לשלם לחברת אלקטל או סמסמונג את יתרת התשלומים שלה עליו ועל מכשירים נוספים.
אם היית עושה ניתוק זמני זה לא היה קורה רק שכדרכנו רצית לחסוך עד הסוף, את הדמי ניתוק זמני שהם בסביבות 20 ש"ח לחודש עד שהלקוח רוכש סים או מוצא את המכשיר.אז עשית ניתוק מלא. זכותך אבל אין לך להלין אלא על עצמך, הרבה תלונות עושות רושם מוצדק וזו לא.
מכיוון שהמסלול ההוא הסתיים אין אפשרות לתת אותו למנוי חדש כמו שאתה אחרי שקנית סים חדש. בניתוק זמני כל התנאים נשארים וזה אחת המעלות של ניתוק זמני.
מה שכן ואולי זה עוד רלוונטי עד 40 יום או 60 יום ניתן להחזיר מנוי מניתוק. ולחזור לתנאים הקיימים, אם זה רלוונטי לך תבדוק בדרך הזו.

ריבק

משתמש רשום
כשבקשתי לנתק לא אמרו לי זמני או לא. הכוונה היתה שלא יגנבו לי שיחות.
אף אחד לא טרח להסביר לי את מה שאתה אומר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה