מידע שימושי כשאין רכב מחפשים הסעה.....

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנסיון שלי אחר לגמרי
נהג מהמם רגיש ונחמד
שרק באמצע הדרך קלטנו שהוא בעצם ערבי. וזה היה הלםםםםםם.

אבל תכלס לא הייתי מזמינה אותו שוב
לא בא לי לפרנס ערבים
עם הפרש של 300 ש"ח? אין לי מושג מה הייתי עושה.

דבורי ג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תנסו במספר: 0504114800
נהג חרדי משלנו רכב מעולה נראה לי עד 19 מקומות

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח גם לטלפונים של נהגי הסעות באזור צפת/ מירון.
8 מקומות.

פ.נ

משתמש מקצוען
סיפור שהיה לי מכלי ראשון...
לני קצת זמן עצרתי מונית (בחיים על תעצרו מונית בלי חברה) וראיתי נהג עם כיפה אז עליתי(זה היה סך הכל 3 תחנות)
ואז ירדתי פתאום נהג מונית אחר שואל אותי תגידי את נורמלית,את נסעתי עם ערבי תושב בהשטחים ,אני מכיר אותו והוא יכל לחטוף אותך!!שימי לב פעם הבא מה שאת עושה,אני עקבתי אחריהם במטרה לראות שהוא לא עושה כלום
אז אמרתי לו שיש לו כיפה אז הוא אמר ערבי שיש לו כיפה שחורה הוא ערבי מסוכן....
לא יודעת עם זה אמיתי או לא יכול להיות שאותו נהג היה מיתחרה לנהג השיני וכו
אבל צריך לקחת את זה לתשומת הלב!!
בחיים על תעצרו מונית ככה באמצע הרחוב,,,קל וחומר שבלי חברה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה