כללי כרטיס מתוק מדבש

סטודיו עוצמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עבודה חמודה
הצבעים לא דבשיים מספיק תשני אותם ליותר כתומים דבשיים
הוי אומר באות עצמה תני עוד צבעים להשלמת הדבשיות
לדעתי הרעיון הזה לא כ"כ מחודש
אבל אם את הולכת על זה
צריך להשלים את התמונה בעוד אלמנט שהקומפוזיצה תהיה יותר מענינת
ולא שכל השטח יתמלא באותיות

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י LLEEVV;438477:
אם מישהו יודע משהו על המדריך של הדבש זה יעזור לי מאוד
(ניסתי לחפש אבל אני לא זוכר שאי פעם החיפוש מצא לי משהו בכל ענין)

יש כאן משהו בכיוון, בפורום מדריכים.
שני מדריכים באילוס' ופוטושופ של סיכת משרד:
https://prog.co.il/guides/
ושל נתנו:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=5007&highlight=%2A%F1%E8%E9%E9%EC%2A

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאוד יפה
רק כדאי טיפה לתת לתמונה של הישיבה הצללה

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאוד יפה
רק כדאי טיפה לתת לתמונה של הישיבה הצללה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה