מצב
הנושא נעול.

שרגאי

משתמש רשום
1682605110524.png
עכשיו הם סגרו את המכירה

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
התרגשות בקרב אוהדי קהילת תולדות אהרן: החסידות תקיים מעמד הדלקה ביום ההילולא בשעה 18:30 במתחם ההילולא המורחב במירון. (ישראל כהן)
תולדות אהרון או אברהם יצחק? עד עכשיו דיברו שבשעה הזו אברהם יצחק מדליק

דוּבי

משתמש מקצוען
מי שכן הצליח לקנות שיעדכן
דחוףףף
לתועלת האנשים שמחכים

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יכול להיות שאין דרך להגיע בהלוך עם רכבת?
אולי דרך הרכבות הקבועים אבל לא רשום כלום ע"ז
התרגשות בקרב אוהדי קהילת תולדות אהרן: החסידות תקיים מעמד הדלקה ביום ההילולא בשעה 18:30 במתחם ההילולא המורחב במירון. (ישראל כהן)
ללא האדמו"ר

רק רבינו

משתמש פעיל
אין לי כח לחפש את השאלה שלי, בין כל ההודעות
לסטודנטים יש הנחה?
באתר הרכישה הם כותבים שזה עולה 29.9 מירושלים לותיק\זכאי בהצגת תעודה, אני לא יודע אם זה אומר גם סטודנט
איך מזמינים לרכבת
נוסעים רגיל לכרמיאל ומשם יש אוטובוס 707 בהזמנת כרטיס מראש אבל הוא יוצא מהעיריה לא מתחנת הרכבת

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
בקיצור מה עושים סטודנטים?
אצל מי אפשר לברר?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה