כניסה למחשב באמצעות טביעת אצבע.

כתר התורה

משתמש צעיר
שלום וברכה,
יש למישהו מושג אין ניתן להיכנס למחשב באמצעות טביעת אצבע.
ואיזה מכשיר צריך לקנות בשביל זה?

תודה רבה

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
ואיזה מכשיר צריך לקנות בשביל זה?
אני יגיד לך מה לא לקנות:
אני קניתי בדיוק בשביל הצורך הזה קורא טביעת אצבע מעלי אקספרס, היה מצוין במפורש שזה מתאים לווינדוס וכו', בפועל הווינדוס לא מכיר אותו (גם ווינדוס 11) ודרייברים שהורדתי דרך עמוד התמיכה נכשלו.
חושב שעדיף לשלם עוד כמה שקלים ולקנות מוצר ממותג מוכר.
בהצלחה.

כתר התורה

משתמש צעיר
אני יגיד לך מה לא לקנות:
אני קניתי בדיוק בשביל הצורך הזה קורא טביעת אצבע מעלי אקספרס, היה מצוין במפורש שזה מתאים לווינדוס וכו', בפועל הווינדוס לא מכיר אותו (גם ווינדוס 11) ודרייברים שהורדתי דרך עמוד התמיכה נכשלו.
חושב שעדיף לשלם עוד כמה שקלים ולקנות מוצר ממותג מוכר.
בהצלחה.
אז מה ואיפה כן לקנות?

aeb

משתמש סופר מקצוען
אשמח לטובת המידע, לקבל את הקישור של מה שקנית

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
דווקא אני קניתי בעליקס מוצר שכן עובד אבל אחרי כמה חודשים התחיל לזייף.
מאמינה שאם אתקין מחדש הוא יעבוד שוב אבל כולם כבר התרגלו שאין להם סיכוי אז אני לא משקיעה כרגע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה