עזרה כניסה לגימל ללא סיסמה דחוףף

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איזה יאוש... מקווה שתמצאי פתרון בהקדם...
אפשר לקפוץ על האשכול? אני רואה שיש כאן מבינים....
אני מנסה לפתוח את המייל שלי בעבודה (בעבר פתחתי שם אבל כבר הרבה זמן לא.... מאז תחילת הקורונה באדר...) עכשיו חזרתי והוא לא נותן לי לפתוח, הוא גם לא נותן לי אופציה לכתוב את הנייד שלי וישלח לי הודעה קולית עם קוד מה שבד"כ היה קורה, גם לא נותן לכתוב כתובת מייל משנית שאלות זיהוי וכו' כלום!!!!
מה שכן הוא כותב לי משהו כמו לכתוב איזה מספר בן שתי ספרות בטלפון ויש לי רק מכשיר כשר אז מה עושים??? משהו נתקל???

אשמח לעזרת המומחים.

א

אוהב לחיות

אורח
טוב נמתין "בסבלנות" למחר...
תודההה
גם אנחנו ממתינים בסבלנות לדעת מה היה בסוף
אבל תנסי שוב להזכר אולי מה כתבת, איזה סיסמה, אולי דמיון מודרך...........

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
איזה יאוש... מקווה שתמצאי פתרון בהקדם...
אפשר לקפוץ על האשכול? אני רואה שיש כאן מבינים....
אני מנסה לפתוח את המייל שלי בעבודה (בעבר פתחתי שם אבל כבר הרבה זמן לא.... מאז תחילת הקורונה באדר...) עכשיו חזרתי והוא לא נותן לי לפתוח, הוא גם לא נותן לי אופציה לכתוב את הנייד שלי וישלח לי הודעה קולית עם קוד מה שבד"כ היה קורה, גם לא נותן לכתוב כתובת מייל משנית שאלות זיהוי וכו' כלום!!!!
מה שכן הוא כותב לי משהו כמו לכתוב איזה מספר בן שתי ספרות בטלפון ויש לי רק מכשיר כשר אז מה עושים??? משהו נתקל???

אשמח לעזרת המומחים.
האם אי פעם נכנסת מסמארטפון או טאבלט של מישהו (או מכשיר וייז מייל), כי אז יתכן והחשבון מחובר שם וכוונתו למכשיר הנ''ל.

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
1zipi מצד אחד נכנסת למייל בלי הסיסמה בתקופה האחרונה, ולכן אינך זוכרת אותה, מה שאומר שהסיסמה כן שמורה
מצד שני בדף chrome://settings/passwords אינך מוצא את הסיסמה.

האם יש לכם כמה משתמשים בדפדפן? אולי הסיסמאות שמורות במשתמש אחר?
האם נכנסת למייל תמיד מאותו הדפדפן, או שמא מישהו החליף היום דפדפן?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
1zipi מצד אחד נכנסת למייל בלי הסיסמה בתקופה האחרונה, ולכן אינך זוכרת אותה, מה שאומר שהסיסמה כן שמורה
זה שאתה נכנס למייל בלי סיסמא זה לא אומר כלום, כי כשהמייל פתוח במחשב אין הכוונה שבאיזשהו מקום "הסיסמא שמורה" אלא שגוגל מזהה את הקוקיס ששתולים במחשב. וכל ה"סיסמאות השמורות" בדפדפן הם בעצם תחת חשבון גוגל ספציפי שברגע שהוא מתנתק אז הם נעלמים איתו.

א

אוהב לחיות

אורח
זה שאתה נכנס למייל בלי סיסמא זה לא אומר כלום, כי כשהמייל פתוח במחשב אין הכוונה שבאיזשהו מקום "הסיסמא שמורה" אלא שגוגל מזהה את הקוקיס ששתולים במחשב. וכל ה"סיסמאות השמורות" בדפדפן הם בעצם תחת חשבון גוגל ספציפי שברגע שהוא מתנתק אז הם נעלמים איתו.
אז בעצם יכול להיות מצב שהמייל נחסם, ואין שום אפשרות לפצח את זה?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אז בעצם יכול להיות מצב שהמייל נחסם, ואין שום אפשרות לפצח את זה?
היות ואין בחשבון שום אמצעי זיהוי, אז בלי עזרה של גוגל (אם תצליחו לשכנע אותם שזה החשבון שלכם), העסק אבוד.
תנסו לגרד את המוח.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אתם זוכרים את הסיסמה לאחד מהחשבונות האחרים שהיו מחוברים במחשב?
אם כן, שווה לנסות להתחבר, ואולי תגלי שהסיסמאות שמורות על החשבון של בעלך בכלל.

א

אוהב לחיות

אורח
וואו
רעיון
לא חשבתי על זה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
האם אי פעם נכנסת מסמארטפון או טאבלט של מישהו (או מכשיר וייז מייל), כי אז יתכן והחשבון מחובר שם וכוונתו למכשיר הנ''ל.
אכן.
כדי לנטרל את זה צריך להיכנס למייל המחשב בבית, ולעשות בדיקת אבטחה-
שם יש אפשרות לראות את המכשירים שמחוברים לחשבון. אם יש שם סמרטפון, אפשר לנתק אותו.
@itsuvit

נערך לאחרונה ב:
א

אוהב לחיות

אורח

1zipi

משתמש מקצוען
מצד שני בדף chrome://settings/passwords אינך מוצא את הסיסמה.

האם יש לכם כמה משתמשים בדפדפן? אולי הסיסמאות שמורות במשתמש אחר?
האם נכנסת למייל תמיד מאותו הדפדפן, או שמא מישהו החליף היום דפדפן?
לא הבנתי למה כוונתך. אין משתמשים נוספים חוץ ממיל נוסף של בעלי..

1zipi

משתמש מקצוען
בדיוק, ברגע שמבצעים יציאה אם לא זוכרים את הסיסמה אין..

1zipi

משתמש מקצוען
זוכרת.. אבל אין לא שמור שם.. חשבון אחד נפתח לי אבל השניים האחרים אין.

א

אוהב לחיות

אורח
לא הבנתי למה כוונתך. אין משתמשים נוספים חוץ ממיל נוסף של בעלי..
כנסי לחשבון גוגל של בעלך אם הוא מסכים, ושם תחפשי את הסיסמאות השמורות
אולי זה שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה