דרוש מתכון כמות של חמאת קקאו - מה עושים?

nevertheless

משתמש פעיל
מה אפשר לעשות עם 300 גרם חמאת קקאו?! (קניתי במקום 50 גרם, 350....)
יש לכן מתכונים טובים עם המוצר הזה?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
קניתי גם בטעות, וכמה שחפרתי ראיתי שאין לזה צורך מיוחד כמעט בשום מתכון, (למעט ציפויים של פטיפורים) בד"כ אפשר שמן במקום...
השתעמם לי במקרר עד שזרקתי...

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קניתי גם בטעות, וכמה שחפרתי ראיתי שאין לזה צורך מיוחד כמעט בשום מתכון, (למעט ציפויים של פטיפורים) בד"כ אפשר שמן במקום...
השתעמם לי במקרר עד שזרקתי...
אני חושבת שזה משבח יותר משמן בהרבה.

אם כבר הייתי ממירה שמן בחמאת קקאו, או משתמשת בזה ליצירת שוקולד לציפוי עוגה בתוספת קקאו....

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הנה רעיון: :)
1598966372805.png

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם את בבני ברק-אשמח לקנות ממך.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני מחממת,מערבבת עם שיאה ושמנים ומורחת לבן שלי כקרם רגליים, ממש עזר לו... אטופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה