Manychat כמה שאלות שימושית במניצ'אט

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עובדת כרגע על פרויקט גדול במניצ'אט ויש לי כמה שאלות פשוטות וככל הנראה גם די שכיחות.
1. כמה תכל'ס עולה השימוש עבור כל משתמש רשום לבוט? (חשוב להם לשמור על תיעוד מלא ולא רוצים למחוק סתם)
2. שאלה שמאמינה שקצת יותר מורכבת אבל עשויה להיות רלוונטית להרבה אנשים:
האם יש אפשרות לתעד מהלך שיחות בלייב צ'אט באיזושהי דרך? נניח להעתיק הכל ישירות לCRM?
שוב, מדובר בלקוח שממש קריטי לו התיעוד.
תודה רבה!!

אגב, מוזמנים לשאול גם כן לגבי מני צ'אט, צברתי די הרבה ניסיון בתוכנה בזמן האחרון ואשמח לעזור.

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עובדת כרגע על פרויקט גדול במניצ'אט ויש לי כמה שאלות פשוטות וככל הנראה גם די שכיחות.
1. כמה תכל'ס עולה השימוש עבור כל משתמש רשום לבוט? (חשוב להם לשמור על תיעוד מלא ולא רוצים למחוק סתם)
האם יש אפשרות לתעד מהלך שיחות בלייב צ'אט באיזושהי דרך? נניח להעתיק הכל ישירות לCRM?
תודה רבה!!

אגב, מוזמנים לשאול גם כן לגבי מני צ'אט, צברתי די הרבה ניסיון בתוכנה בזמן האחרון ואשמח לעזור.
לגבי 1 לא ממש הבנתי, המחיר היחסי יורד ככל שיש יותר אנשי קשר. עד חמש מאות זה 15 דולר בחודש , בין 500 ל2500 25 דולר וכן הלאה.
לגבי 2, לכל איש קשר יש קישור ייחודי לייב צ'אט, אפשר להכניס את הקישור לשדה בCRM וללחוץ עליו כשרוצים לראות את השיחות.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לגבי 2, לכל איש קשר יש קישור ייחודי לייב צ'אט, אפשר להכניס את הקישור לשדה בCRM וללחוץ עליו כשרוצים לראות את השיחות.
מעולה, לא חשבתי על זה. יכול לעזור לי אבל לא לגמרי עונה על השאלה.
מה שרציתי לדעת זה האם ניתן ממש להעתיק את השיחה.
שתהיה עמודה בCRM של תוכן השיחות של נציג השירות ובו תהיינה כל השיחות מצוטטות. (חשבתי אולי שכל שיחה שתסתיים ישלח הנציג פלואו ובו יהיה קישור למייק, השאלה איך אני מוציאה את התוכן לשם והאם זה אפשרי בכלל)

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אגב, איפה אני רואה את הקישור הזה?

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מעולה, לא חשבתי על זה. יכול לעזור לי אבל לא לגמרי עונה על השאלה.
מה שרציתי לדעת זה האם ניתן ממש להעתיק את השיחה.
שתהיה עמודה בCRM של תוכן השיחות של נציג השירות ובו תהיינה כל השיחות מצוטטות. (חשבתי אולי שכל שיחה שתסתיים ישלח הנציג פלואו ובו יהיה קישור למייק, השאלה איך אני מוציאה את התוכן לשם והאם זה אפשרי בכלל)
אני חושש שעדיין אין תכונה כזו ב-ManyChat. אבל אנחנו תמיד שואפים לשפר ומאוד אוהבים את המשוב שלך. אנו שוקלים את האפשרות להוסיף אותו לשירות שלנו, כך שכאשר תשלח את המשוב שלך לפורטל בקשות התכונות שלנו, צוות המוצרים שלנו בהחלט ישנה אותו. נשמח ליידע אותך אם פונקציונליות זו מוצגת בקהילה שלנו.
לשון התמיכה של מניצ'ט

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אגב, איפה אני רואה את הקישור הזה?
זה מגיע עם הוובהוק ממניצ'ט
1685265667759.png

hadasad3

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה רבה!!

לגבי 2
השיחה זה הבוט או אחרי הבוט שנציג נכנס לשיחה עם הלקוח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה