כמה עולה להדפיס דף A3?

• פותח הנושא bake
  • פורסם בתאריך

bake

משתמש רשום
בס"ד
אם אני רוצה להביא לבית דפוס-פרסומת אבל מדף מיוחד( החלק הזה אין לי מושג איך קוראים לו) במידה a3 או אפילו גדול יותר,על איזה גודל דף אני צריכה לעשות את זה בפוטושופ? :confused:

bake

משתמש רשום
שאלה | הבאה לדפוס

:eek::confused:בס"ד
אם אני רוצה להביא לבית דפוס-פרסומת אבל מדף מיוחד( החלק הזה אין לי מושג איך קוראים לו) במידה a3 או אפילו גדול יותר,על איזה גודל דף אני צריכה לעשות את זה בפוטושופ?

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
את כנראה מתכוונת לדף כרומו
בכל אופן כשאת מכינה את העבודה לא משנה אם זה יודפס על כרומו או דף רגיל וכד' לגבי גודל העבודה
זה שתי נושאים שלא קשורים אחד לשני
לגבי סוג הדף -
כשתגיעי לדפוס תבחרי את סוג הנייר ועליו תודפס עבודתך
לגבי גודל העבודה -
את רוצה להדפיס בגודל A3 תכיני עבודה בגודל הנ"ל
וכן לגבי כל גודל אחר
רק במקרים שמדובר בעבודה ענקית שמקשה על המחשב בגודלה - רק אז משנים מהגודל המיועד להדפסה

bake

משתמש רשום
בס"ד
כמה המידות של a3 (אורך רוחב)?

bake

משתמש רשום
מחיר

בס"ד
כמה עולה בערך להדפיס כרזה גודל A3 על דף כרומו?

bake

משתמש רשום
מחיר

בס"ד
כמה עולה בערך להדפיס דף גודל A3 על דף כרומו?;):confused:

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המחיר נע בין 2-10 תלוי בעובי הדף
ו... איפה...

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
דבר ראשון תרד מהכינוי כרזה
זה כולה דף A3
והמחיר תלוי בכמות ובעובי ההדף
אם מדובר בהדפסה דיגטלית יכול להתחיל בערך מ-3-4 ש"ח לדף

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כפול מ A4
30*42

bake

משתמש רשום
הגדלת הגרפיקה בבית הדפוס

בס"ד
אני עושה בפוטושופ פרוספקט על A4
ואני רוצה שבבית דפוס ידפיסו לי על גודל של A3 או אפילו יותר אני מביאה להם את זה בדיסק און קי ואומרת את הגודל הרצוי?:confused:

KOL

משתמש רשום
כן.
הם יעשו FIT.
אלא אם אין להם מח בקוקודם.
אם זה תמונה, אז הרזולוציה תירד כמובן, תצטרכי לעשות ב-135% גדול יותר (405DPI במקום 300).

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
135%?
לא 141%?

bake

משתמש רשום
בס"ד
זו לא תמונה זה מעין מודעה על דף כרומו

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ברב בתי הדפוס את יכולה לשמור כ-A4 בלי להגדיל רזולוציה והם יגדילו עד גודל של חצי גליון. יש להם תוכנה מיוחדת לכך.

KOL

משתמש רשום
טעיתי. לא בדקתי במחשבון.
141.41414141414141414141414141414%
זו התוצאה לערך.
מה שאומר רזולוציה של 424DPI.

מסר

משתמש רשום
בגודל A3 אני נותן 2.5 ש"ח על דף כרומו 02-5800360

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה