דרוש מידע כמה כסף לתת במתנה בחתונה שמגיעים רק לחופה?

מצב
הנושא נעול.

LogIn

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בת דודתי החילונית מתחתנת
ואני מגיעה רק לחופה
אין לי איתה קשר כמעט בכלל

כמה כסף, לדעתכם,
אני צריכה לשים במעטפה?
אם בכללל....

נערך לאחרונה ב:

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
אם היא מכבדת את המשפחה שלכם במעטפות נאות אז שווה להשקיע מעט,
ןאם לא.....

SHILATI

משתמש מקצוען
לא היית צריכה לאשר הגעה?
אישור הגעה=יש לך מקום שמור=עלות המנה.

SHILATI

משתמש מקצוען
א
לא אישרתי הגעה, כי אני מגיעה רק לחופה...
איך תיכנסי? ;)
לגבי המתנה, זאת תורה שלמה
אם היא בת דודה חשובה לך והיא כבר כיבדה אותך במעטפה תשימי לה משהו סימלי בשביל ההרגשה שלה ושלך
אם אין הרבה קירבה וכו' אין שום עניין לשים לה.
אם לא משלמים עליך, למה לשלם קנס מיותר? :)
זאת דעתי האישית, את לבד יודעת כמה היא חשובה לך בקשר (אם את הולכת לחופה מסתמא שיש קשר טוב)

einkamoni

משתמש מקצוען
לא אישרתי הגעה, כי אני מגיעה רק לחופה...
אז לדעתך, לא צריך לשים כסף בכלל?
קחי בחשבון שאם לא תביאי מעטפה- רוב הסיכויים שאף אחד לא יזכור שעשית מאמץ והגעת....

מאד משנה סוג המשפחה והסגנון,
בכל מקרה, לא נראה לי נעים לשים פחות מ200-250.

SN

משתמש מקצוען
גם אני חושבת אזור ה250
לא משנה אם רק חופה או לא
מספיק שהיית באירוע, מתבקש שתשימי מעטפה
לא מתחשבנים מי ישב או לא ויש גם בר פתיחה שבד"כ הוא שווה מנה בפני עצמה

(לחילופין, ראש צוות חילוניה באה לחתונה שלי בהיכלי מלכות רק לחופה ושמה 250.. במקרה הזה אני לא ציפיתי ;))

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה