תעופה כמה זמן לפני הטיסה צריך להגיע לנתב"ג

נדנדה

משתמש מקצוען
מישהו יודע לענות מידיעה, כמה זמן לפני הטיסה צריך להגיע לנתב"ג, בימים האחרונים של העומס המטורף?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
חשוב לי לדעת על טרמינל 1
טרמינל 3 זוועה
טרמינל 1 קטסטרופה
באים לפחות 4 שעות קודם אבל,
לא יכולים לדעת איפה נתקעים..
פעם זה בביטחון
פעם זה בצק אין
פעם לא מספיקים לתדלק את המטוס בזמן כי יש להם עומס
ופעם לא מספיקים להטעין את המטען כי חסר עובדים..

לא כיף בכלל עכשיו
והולך להיות הרבה יותר גרוע..

צור ציור צורה

משתמש פעיל
הכי טוב אפילו 5 שעות לפני,
כי בתשאול בטחון לא שואלים לאיזה טיסה,
בכל אופן להתכונן עם הרבה מאוד סבלנות שאולי תפספסו טיסה, אולי מזוודות לא יגיעו....(לכן כדאי לשלם עוד כמה שקלים ולעשות ביטוח כבודה)
בהצלחה וטיסה נעימה,

3524

משתמש מקצוען
הענין הוא שהדלפקים נפתחים 3 שעות לפני הטיסה, מי שיגיע קודם יעבור בידוק בטחוני ויצטרך להמתין לפתיחת הדלפק. לא ירוויח הרבה.

mamina

משתמש רשום
אשמח לתשובה מידע :
האם צריך לעשות בדיקת קורונה? (נחיתה בניו יורק)
יש חיוב עטיית מסיכה בשדה ובמטוס?

mamina

משתמש רשום
הכי טוב אפילו 5 שעות לפני,
כי בתשאול בטחון לא שואלים לאיזה טיסה,
בכל אופן להתכונן עם הרבה מאוד סבלנות שאולי תפספסו טיסה, אולי מזוודות לא יגיעו....(לכן כדאי לשלם עוד כמה שקלים ולעשות ביטוח כבודה)
בהצלחה וטיסה נעימה,
יש אחריות אם חלילה מפספסים טיסה?
אם אני הגעתי בזמן (נניח 5 שעות לפני) והיו עיכובים אני אתקע ללא טיסה?

Sara 2000

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כדאי להגיע 4 שעות לפני הטיסה.
העומס נוצר בעקבות גל הפיטורים הגדול שהיה בקורונה, לגייס לוקח יותר זמן....
יש דרך להתחמק מהתורים וזה להגיע רק עם כבודת יד. (זה אפשרי לארוז כך אם מצמצמים ומקפלים את הבגדים בצורה יעילה ולמי שלא לוקח את כל הבית...)
למה זה עוזר? - רוב חברות התעופה מאפשרות לעשות צ'ק אין באונליין ואז לא צריך להגיע לדלפק כדי לשלוח מזוודה, מגיעים לאזור w עם כרטיס הטיסה ועוברים ישר לביטחון, בהצלחה.

mamina

משתמש רשום
כדאי להגיע 4 שעות לפני הטיסה.
העומס בעקבות גל הפיטורים הגדול שהיה בקורונה, לגייס לוקח יותר זמן....
יש דרך להתחמק מהתורים וזה להגיע רק עם כבודת יד. (זה אפשרי לארוז כך אם מצמצמים ומקפלים את הבגדים בצורה יעילה ולמי שלא לוקח את כל הבית...)
למה זה עוזר? - רוב חברות התעופה מאפשרות לעשות צ'ק אין באונליין ואז לא צריך להגיע לדלפק כדי לשלוח מזוודה, מגיעים לאזור w עם הכרטיס טיסה ועוברים ישר לביטחון, בהצלחה.
לא אפשרי תמיד (טיסה לתקופה ארוכה, משפחות וכו')...

Sara 2000

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא אפשרי תמיד (טיסה לתקופה ארוכה, משפחות וכו')...
נכון, זה מתאים בעיקר למטיילים צעירים ( וחסרי סבלנות כמוני)
זה די פוגם בהנאה לחכות כל כך הרבה זמן ( לא שיש לי נסיון, אני דילגתי בקלילות את כל התורים לאחר שקיבלתי את השיטה מאבא שלי.... פשוט ראיתי בדרך את כל המתוסכלים) אז למי שמתאפשר לו, שווה להשקיע באריזה חכמה כדי להימנע מהתורים האינסופיים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...