עזרה כמה אתם משלמים על חבילת השיחות בטלפון הכשר שלכם?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שיומי זה דור 4 מלכתחילה

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רמי לוי -ביתר
קליטה לא משהו
ניידתי מגולן ובגולן הייתי הרבה יותר מרוצה

א.G.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בברכפלד מנסיון הוט מוביל וסלקום בסדר גמור פלאפון ורמי לוי על הפנים
לגבי imei תשלח איזה דגם אתה צריך ואנסה לעזור.
נדמה לי שהשאלה היא לא רק מיקום האנטנה אלא גם כמה נתח (רוחב פס) נותן המפעיל (פלאפון לרמי לוי, סלקום לגולן, ופרטנר להוט) לרשת הרוכבת בנק' הקצה הספציפית. עברתי לאחרונה מגולן לרמי לוי (נגמרו לי שנתיים מבצע והמחיר החדש היה יקר) ולמרות שאנטנת פלאפון אפילו יותר קרובה מאנטנת סלקום (לא בהרבה) במקומי עדיין נראה לי שעוצתמת הסיגנל שאני מקבל יותר חלשה. @מולטי תקשורת אני טועה בהשערה ?

הקוזניצר

משתמש צעיר
נדמה לי שהשאלה היא לא רק מיקום האנטנה אלא גם כמה נתח (רוחב פס) נותן המפעיל (פלאפון לרמי לוי, סלקום לגולן, ופרטנר להוט) לרשת הרוכבת בנק' הקצה הספציפית. עברתי לאחרונה מגולן לרמי לוי (נגמרו לי שנתיים מבצע והמחיר החדש היה יקר) ולמרות שאנטנת פלאפון אפילו יותר קרובה מאנטנת סלקום (לא בהרבה) במקומי עדיין נראה לי שעוצתמת הסיגנל שאני מקבל יותר חלשה. @מולטי תקשורת אני טועה בהשערה ?
ברור לא כל סוגי האנטנות אותו דבר יש אנטנות שאמנם רחוקות אבל עוצמתיות יותר כך שהקרבה היא לא סוף דבר
בנוגע לרוחב הפס זה בדרך כלל מורגש רק בעומס קיצוני על האנטנה ולא ביום יום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה