עזרה כמה אפשר להיכשל בטסט? (ולמה אין פורום למתוסכלים)?

מצב
הנושא נעול.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
נחמת עניים...
גם אחרי 30 שעורים (עם מורה טוב שיודע לשדר בטחון-אברהם שימל) אפשר להרגיש ותיק על הכביש
נכון מאוד. אני בשיעור 27 על ידני הרגשתי בטוח אבל בגלל מורה שהוריד לי את הבטחון ע"י צעקות ניגשתי רק בשיעור 43.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אם תופס אותך שוטר זה שלילה ל10 שנים.
אם קורית תאונה הכי קלה והנהג השני/עובר אורח לחוץ מזמין משטרה זה מאסר.
אם ח"ו יש נפגעים בנפש זה רוצח במזיד, ואם זה לא מספיק אז כמה מאות אלפי שקלים נזק וכמה שנות מאסר, והלך החיים.
ואם אתה בלי פטור מהצבא זה סכנת גיוס ;)

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
להגיד ''אמתלאי בת קרנבו'' סגולה שעובדת.

לא ניסיתי ברמה אישית אבל שמעתי הרבה מאחרים.

בהצלחה!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמדומני שהסגולה היא לומר אמתלאי בת קרנבו אימיה דאברהם אבינו - 18 פעם
זה לא ידוע לי.
אבל אם אכן כך, שמחתי להתעדכן.

הבנתי שאמירת השם הזה גורמת לבלבול אצל הבוחן/מפקח/שוטר/ וכ' ואז עוברים/מבוטל הקנס וכ'
זה מה ששמעתי מאנשים שסיפרו על עצמם.

אבי אביבי

משתמש חדש
דרך אגב ,שיעור מקדים לפני הטסט זה לא דבר שיכול להכשיל ? בגלל שעייפים ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
דרך אגב ,שיעור מקדים לפני הטסט זה לא דבר שיכול להכשיל ? בגלל שעייפים ?
אין בזה כלל חד משמעי, כל אחד ואיך שהוא מגיב לזה.
"שיעור לפני טסט" יכול להועיל לריענון וחימום הנהיגה בטסט, ויכול גם לגרום לעייפות.
המלצה שלי - לעשות חצי שיעור - 20 דק' ואפי' פחות.

העיקר לקחת לפני הטסט נשימה ארוכה, לבוא משוחררים ממחשבות "אני לא עובר" ולהתרכז טוב בנהיגה עצמה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה