כללי כמה אני שווה?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
חשבתי לתמחר (לעצמי...) במחיר, נגיד, 1500-2000 ₪. נשמע טוב?
צריך סבלנות, בניה של תוכנית מתאימה לזכוכית, מחשב תותח ופוטושופ שעומד במעמסה של צריבת תמונות.
למי שדואגת שאין זכויות יוצרים או סימן על הזכוכית - הקטנתי את התמונות לגודל שאפשר רק להעתיק את הרעיון, לא את הביצוע עצמו. ומי שרוצה להסתכן - זה יצא לא איכותי בעליל.
ונכון שהייתי צריכה להוסיף, אבל נו. לא בוכים על חלב שנשפך...

מדובר על זכוכית מודפסת. סיפור לא זול של 4000-5000 ₪.
היות שבעלי רצה מאד זכוכית מעוצבת במטבח, ואני לא רציתי 'סתם' תמונה משאטרסטוק, בנינו את העיצוב הזה. התמונות הן ממש טריות, ממש אחרי ההתקנה.

קבלתי את המידות המדוייקות מהמקום בו הדפסתי את הזכוכית. כל הקידוחים והחורים נעשים בהזמנה. הבורג של שלושת התמונות התלויות זה תחת זה - הוא חלק מהתמונה. תבדקו בקובץ המקורי :)
לקחתי בחשבון את השקע שאמור להיות בצד השמאלי, בעיצוב סימנתי לי איפה לא לשים כלום - כי שם יחתכו חור.
קידוח עצמי? אוי, לא... לא מעזה לקלקל! הקידוחים נעשים מראש, על ידי בעלי המלאכה.
הזכוכית עצמה מחוסמת (והמשמעות: אם היא נשברת - היא מתפוררת. להבדיל מזכוכית רגילה שכשהיא נשברת - נוצרים 'רק' כמה חתיכות רציניות.), אבל מודבקת היטב לקיר. אין, לכאורה, סיבה ממשית שתיפול.
היות והמידות לא מדויקות לגמרי (למטה 107 ס"מ, למעלה - 106.5 ס"מ וכו') - יש סטיה קלה במקף של "וברכתי את־לחמך".

לגבי הנקיון: למרות שזה מאחורי הכירה, עדיין לא ניקיתי את זה יסודי, וזה כבר שנה אחרי ההתקנה! לפני כשבוע ראיתי שצריך להעביר יד על הזכוכית, וגם זה - ממש לא מחייב נקיון יסודי. הזכוכית עצמה מתנקה מאד בקלות, ואם מנגבים יבש מיד אחרי הניגוב הרטוב - גם לא נשארים עליה סימני נקיון.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י א-ירושלמית;2166529:
חשבתי לתמחר (לעצמי...) במחיר, נגיד, 1500-2000 ₪. נשמע טוב?
נשמע ממש ממש לא טוב.
לקחת על עבודה כזו פחות מ־5000 ש"ח מבייש אותך, ומוריד את הערך הגבוה של העבודה!
(בנאדם שמשקיע 5 אלף על הביצוע, אמור לשלם לפחות את הסכום הזה על היצירה)

אספרה

כל מה שצריך כדי שמילים שהשמעתם יגיעו אל הדף
מנוי פרימיום
ירושלמית, 2000 זה כלום בשביל כזאת עבודה.
שעות עבודה + סבלנות ושאר הפרמטרים שמנית + רעיון ייחודי מאוד, שווה הרבה הרבה יותר!

אגב, תצטרכי להתאים את המידות לכל מזמין ע"פ המטבח שלו? אם כך, זה עוד שיקול בסך הסופי.

BOMERANG

פיתוח אתרים ומיתוג עסקי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
גם לי נראה 2000 כבדיחה
יש כאן תכנון, עיבוד, עיצוב
קובץ ענק
ומשהו חדש!!
ומקורי!!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יצירתי, ייחודי ומקורי במיוחד!

נחמי רובין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
מיוחד מאוד! וגם כיף שיש אוירה של אוכל וברכה במטבח....

בסדר גמור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ואו אני לא מפסיקה להסתכל על זה זה משריש לילדים את ערך הברכות זה פשוט מדהים

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
מדהים !

אני מאמין שחנויות מזון בסטייל גבוה ישמחו להתהדר בדברים כאלו

כמו כן, אפשר כמובן לקחת את הרעיון למחוזות אחרים (אפילו בתי כנסת - ציורי שבטים)

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אם החומריפ עלו לך לא פחות מ-4000 ,
תוסיפי שעות עבודה ועוד.
היצירה צריכה לעלות לא פחות מ-6000!
מקסים ביותר!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה