כללי כל תוכנות האדובי לא נפתחים לו עזרה דחוף

בסדר גמור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שאני מנסה לפתוח למשל פוטו שופ או כל דבר מהתוכנות אדובי הוא מראה לי את זה ונכבהצפה בקובץ המצורף 304569
תודה מראש

קבצים מצורפים

• 1לכידה.JPG
    1לכידה.JPG
    KB 74.6 · צפיות: 8

Ben2648

משתמש רשום
הסרה מלאה של התוכנות כולל הענן של אדובי (אם יש)
ולהתקין מחדש

PRIMA

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לנסות לפתוח דרך התחל
ולא דרך שולחן עבודה או קיצורי דרך אחרים.

PRIMA

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כיבוי והדלקה מחדש של המחשב.
תנסי לפתוח משתמש חדש ולהכנס דרכו.

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
להפעיל כadministreator או מנהל . ללחוץ על כפתור ימני בקובץ זה הבחירה מלמעלה בדרך כלל.

בסדר גמור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מתנה ששווה;2161298:
להפעיל כadministreator או מנהל . ללחוץ על כפתור ימני בקובץ זה הבחירה מלמעלה בדרך כלל.

תודה רבה עזר לי לפתוח את זה כמנהל אבל עכשיו כל פעם אני יצטרך לפתוח ככה כי רגיל הוא לא נפתח לי
זה פתרון זמני
תודה רבה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י בסדר גמור;2161809:
תודה רבה עזר לי לפתוח את זה כמנהל אבל עכשיו כל פעם אני יצטרך לפתוח ככה כי רגיל הוא לא נפתח לי
זה פתרון זמני
תודה רבה

תעשה על סמל התוכנה לדוג' פוטושופ מקש ימני מאפיינים פתח מיקום קובץ במה שיפתח לך לחץ עליו מקש ימני מאפיינים תאימות שם תבחר שנה הגדרות עבור כל המשתמשים והפעל כמנהל מערכת בהצלחה

בסדר גמור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דודכהן;2161841:
תעשה על סמל התוכנה לדוג' פוטושופ מקש ימני מאפיינים פתח מיקום קובץ במה שיפתח לך לחץ עליו מקש ימני מאפיינים תאימות שם תבחר שנה הגדרות עבור כל המשתמשים והפעל כמנהל מערכת בהצלחה

תודה רבה עזר אבל עכשיו הוא כל פעם מעלה לי הודעה לפני שאני פותח ומבקש לי אישור לפתוח

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תחפשו בחיפוש UAC ותבטלו אותו לגמרי
זה מומלץ רק למי ששם לב מה הוא עושה במחשב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה