עזרה כל כמה זמן קונים אוזניות חדשות?

לחיל אומר

משתמש מקצוען
בעיקר משנה החברה לא המחיר צריך להשקיע את המחיר בחברה טובה לא בדגם, תן לי להמר שזה היה toker. בקשר לקבלה שום חנות לא הייתה מסכימה לתת אחריות בלי קבלה.
בקשר לחיבור לפלאפון זה לכאורה בעיה בפלאפון..

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
(הבנתי שיש חנות בבני ברק שיש להם את האוזניות הפשוטות של JBL ב 50 ש"ח- אבל אני לא יודעת איזה חנות זה ואני לא זוכרת מה השם של הניק שסיפר שקנה אותם אבל תנסי לברר..)
למה פשוטות ????! :mad:
הם מעולות ואיכות שמיעה מעולה !!
אגב את הjbl קניתי ב50 !:)
ואם תשאלו איפה ???
בפוטומן רח' עוזיאל 6 ב"ב

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
למה פשוטות ????! :mad:
הם מעולות ואיכות שמיעה מעולה !!
הם פשוטות ביחס לאוזניות האיכותיות יותר של JBL , לא ניסיתי אותם אף פעם אבל לי יש אוזניות של JBL אחד עלה לי 200 ואחד מעל 2,000, וההבדלים בינהם עצומים!

צחור

משתמש מקצוען
מה עם אוזניות בלי חוט?
יש דבר כזה לטלפונים כשרים?

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
אם הוא כותב שהאוזניות לא מחוברות, זה בדרך כלל בעיה בשקע אוזניה (בחור)
אגב יש לנו מבצע עכשיו בשני ניודים מקבלים אוזניה של סמסונג מקורית (זה ב50) עד הבית יחד עם הסימים, אפשר להתעדכן במייל בכל התוכניות, ולהצטרף לניוד-
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

זה העיקר

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אם מדברים על אוזניות, לדעתי אוזניות של פאנאסוניק הם איכותיים מאד ולא עולים הרבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה