כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

book

משתמש צעיר
אני מורה בז' ולמעשה עכשיו מופיע לי בפורטל 91 אחוז, וזה מעודכן כי לפני יומיים הופיע סימן אדום בנתוני תעסוקה ועכשיו הוא אינו,
לגופו של ענין בין אם הקיצוץ אחוזים הוא מותר ובין אם לא ודאי עדיף אופק חדש, ללא ספק ! במקום 7500 נטו מקבלים 10,000 פלוס נטו זה ודאי שוה. ב"ה
רק שימי לב, שאת תוספת הכסף את לא מקבלת בחינם אלא תמורת עבודה רבה מאד!!!
זו משוואה מאד פשוטה שתמורת עבודה מקבלים שכר, לא כך?

מעצבת בקטנה

משתמש רשום
אני הייתי ממליצה לחכות השנה בחוץ בלי האופק ולראות לאיפה הוא זז,
אחרי שתראי את הכסף אצל החברות
ומה הגובה,
תחשבי אם שווה לכן הכנס לזה לקראת שנה הבאה...

חיהחנה

משתמש פעיל
אם זה חוקי הפגיעה באחוזי משרה אז מדוע חיכו עד עכשיו?
ולמה דווקא למורות מ. אם ירדו האחוזים ושאר המורות הוותיקות לא פגעו באחוזי מישרה שלהן?

צוק איתן

משתמש פעיל

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אין שום הגיון בזה, כל מוסד תקין ישמח בתוספת שעות למערכת
או אולי החינוך העצמאי זה לא מוסד תקין

;)
כמובן התכוונתי לעצירה מצד משרדי הממשלה ולא מצד חינוך עצמאי
מלבד מחסור התקציבי בעקבות המלחמה, לא חסר סיבות והוראות משפטיות שיעצרו את המשך הוספת המורים

קווה

משתמש רשום
מי מגלה לנו מתי יעבירו את הכסף?
שאלת השאלות....
כולנו מחכים לזה בכליון עיניים ולו בשביל להרגיע את הכיס והלב של המורות ולהוריד את המרמור (הצודק) של המורות והמנהלות שלהן זה הכי ירד בצורה ממש משמעותית והן באמת עבדו פרך בגלל המעבר לאופק.

עכשיו יש הרבה מאוכזבות מהאופק וכאלו שרוצות לעבור חזרה לעולם ישן בעקבות כך שאין מקדמות אופק -
הן בגלל שהאוצר עדיין מצר וכולי תקווה שכבר בראשון לחודש הקרוב זה יסתדר.
והן בעקבות כך משרד החינוך מה שידוע לי לעת עתה לא ביצע את ההמרה לאופק של כל מורה ומורה לפי נתוניו-שברגע שזה יהיה המשכורת אמורה לקבל מימד שמן בהתאם לנתונים.

בעז"ה אשתדל לבדוק בהקדם מה קורה באמת הן בתחום מקדמות אופק והן לגבי המרת הדרגה לכל מורה ומורה ואודיע לכם כאן.

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
לא הבנתי כל העניין של האחוזי משרה זה רק בחינוך העצמאי?
כי אני עובדת ברשת ולא דובר שום דבר כזה...
דבר שני רציתי לשאול את המומחים כאן:
אם אני עובדת ב2 מוסדות אחד אופק 18 ש"ש
והשני עולם ישן 13 שעות האם זה יחד מתחבר לי למשרת אם?

קווה

משתמש רשום
לא הבנתי כל העניין של האחוזי משרה זה רק בחינוך העצמאי?
כי אני עובדת ברשת ולא דובר שום דבר כזה...
דבר שני רציתי לשאול את המומחים כאן:
אם אני עובדת ב2 מוסדות אחד אופק 18 ש"ש
והשני עולם ישן 13 שעות האם זה יחד מתחבר לי למשרת אם?
החינוך העצמאי פשוט קם ועשה מעשה... הרשת נאלצת לספוג את המחוייבות איך שהיא נראה מה יהיה לקראת שנה"ל תשפ"ה... אוטוטו מתחילים בהערכות.
אם את עובדת בשני מוסדות שימי לב ששעות השהייה והפרטני לא מסתנכרנות אלא כל מוסד מקבל לפי אחוזי המישרה שבהם את משובצת

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
החינוך העצמאי פשוט קם ועשה מעשה... הרשת נאלצת לספוג את המחוייבות איך שהיא נראה מה יהיה לקראת שנה"ל תשפ"ה... אוטוטו מתחילים בהערכות.
אם את עובדת בשני מוסדות שימי לב ששעות השהייה והפרטני לא מסתנכרנות אלא כל מוסד מקבל לפי אחוזי המישרה שבהם את משובצת
תודה,
ברור כי אחד באופק ואחד בעולם ישן אז אין פרטני ושיהיה,
השאלה שלי היא על משרת אם,
כי ראיתי בתלוש ירידה במשרת אם משנה שעברה....

אינסוף

משתמש מקצוען
שאלת השאלות....
כולנו מחכים לזה בכליון עיניים ולו בשביל להרגיע את הכיס והלב של המורות ולהוריד את המרמור (הצודק) של המורות והמנהלות שלהן זה הכי ירד בצורה ממש משמעותית והן באמת עבדו פרך בגלל המעבר לאופק.

עכשיו יש הרבה מאוכזבות מהאופק וכאלו שרוצות לעבור חזרה לעולם ישן בעקבות כך שאין מקדמות אופק -
הן בגלל שהאוצר עדיין מצר וכולי תקווה שכבר בראשון לחודש הקרוב זה יסתדר.
והן בעקבות כך משרד החינוך מה שידוע לי לעת עתה לא ביצע את ההמרה לאופק של כל מורה ומורה לפי נתוניו-שברגע שזה יהיה המשכורת אמורה לקבל מימד שמן בהתאם לנתונים.

בעז"ה אשתדל לבדוק בהקדם מה קורה באמת הן בתחום מקדמות אופק והן לגבי המרת הדרגה לכל מורה ומורה ואודיע לכם כאן.
האכזבה היא לא מכך שאין עדיין מקדמות אופק
אלא מהפגיעה באחוזי המשרה בחינוך העצמאי
בדקתי בסימולטור מורת ז' ח' שירד לה כעת ל86% משרה
ועבדה עד היום 19 שעות
צריכה באופק לעבוד 21+4+4 כלומר תוספת של 10 ש"ש תמורת העלאה של פחות מ2500 בברוטו!
כלומר פחות מ60 ש"ח לשעה בברוטו!
כך ש2500 ש"ח שנשמעים נחמדים כתוספת שכר
מתבררים כניצול ולא שווים לרב המורות בז' ח' לפחות.
והחוצפה הגדולה-
הבטיחו שיוכלו לצאת מאופק חדש וכעת שפתאום משתנים נתונים משמעותיים
אין אפשרות יציאה אמיתית.
@צוק איתן מקווה שגם טענות אלו יועלו בפגישה שלכן מחר.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה