כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
השאלה היא מדוע לעצור כאן.
אפשר להעביר את המשכורות ולהמשיך לנהל את ההליכים המשפטיים והפוליטיים.
מי אמר שעצרו
הרימו דגל לבן בהחלטה לא להעביר אפילו חלק עד שיעבירו הכל, ובמקביל ינהלו את ההליך

קייטרינג חלבי אגוזים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הרימו דגל לבן: לאחר 8 ימים ללא משכורות לאלפי מורים ומורות,
ברשת בני יוסף הוחלט להעביר מחר את משכורות עובדי ההוראה ללא תוספת אופק חדש.
יש מקור לכך?
התלוש עדיין לא נמצא במערכת!

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הוי התמימות....
את יודעת איך עורכים סרט? איך מהנדסים תודעה? איך אפשר בסמנטיקה של מילים להפוך טוב לרע ולהפך.
התקשורת הם בחזקת יודע את ריבונו ומתכוון למרוד בו. אין שם שמץ של תמימות
ואם ביבי, אשף התקשורת נמנע מלדרוך שם, אפשר לסמוך עליו, שזה הדבר הנכון
אני עוסק בתחום התקשורת הרבה שנים , הדגשתי בדברי ש"הצופה בבית יבין " לא ציפיתי לשנות את רישעותם של יושבי האולפנים,
כשמדובר בשידור חי כפי שהיה אתמול בראיון של דרעי אין אפשריות עריכה וזה בדיוק המקום להטיח בשדרן האם הוא עבד פעם בלי משכורת, דברים כאלה יכולים לשנות את כל הדעה הציבורית העויינת, לא בראיון אחד ולא בשתיים אבל בהשקעה של כמה ראיונות מצטברים בשידור חי, דברים ברורים ונכוחים וללא התפתלויות בהחלט אפשר לשנות.
הגיע הזמן שנאמין בעצמנו

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אה.. ולגבי ביבי כשהוא באמת צריך (לפני בחירות כשהיועצים דוחקים)הוא מגיע לכל האולפנים, עכשיו אנחנו צריכים.

book

משתמש צעיר
אה.. ולגבי ביבי כשהוא באמת צריך (לפני בחירות כשהיועצים דוחקים)הוא מגיע לכל האולפנים, עכשיו אנחנו צריכים.
איך עושים את זה?
אתה יכול לעזור בצורה מעשית?
אם אין אני לי, מי לי... בואו נתארגן בעצמנו.

אם יש לך כלים מעשיים, אני מוכנה לשתף פעולה.

א. בן חיים

משתמש צעיר
תגובה על כמה הודעות:
לא מבינה למה קוראים לזה תקציב קואליציוני
באמת זוהי טענת משרד החינוך (כמדומני) במכתב ששלחו למנכ"ל משרד האוצר והועלה כאן.
טוב, אני אסביר לך.
אם אתה למשל בחור חסיד שלומד במקרה בפוניבז', ההגיון אומר שאתה לא פותח מלחמת חסידים מתנגדים, כי אתה חלש בזירה. ברור?
אותו דבר בתקשורת, אתה יכול להיות צודק ולצאת אויל, למגיש יש הרבה יותר זמן להכפיש אותך, ו'להזדעזע' מהעמדה שלך.
ואחריו יש עיתונים ודה'מרקר והארץ וכו' שלא מעונינים להבין רק להכפיש אותך.
אם היית קצת יותר מבין, היית יודע שזו לא היתה שאלה אלא מלכודת שהוא דילג עליה מרוב נסיון פוליטי.
מה עדיף לך? במקום שבו יש לך מילה, למשל בשטיבל אתה יותר חזק, שם תפתח את המלחמה הזו של חסידים מתנגדים.
בממשלה אנחנו יותר מרבע, שם יש לו השפעה ושם לא מתוכחים, רק סופרים קולות וכח פוליטי. אם זה יהיה אפשרי זה יעבור שם וכל הדיבורים לא ישפיעו כלום כלום כלום.
כל מילה.
כבר פורסם לאחרונה איך יואב בן צור מביך בשידור בערוץ 12 חילוני 'מלומד' שלא ידע שברשתות החרדיות יש ליב"ה ומיצב וכו', כמה רעש היה אז וכמה מהר הוא נמוג, אריה דרעי מספיק חכם מכדי לחשוב על התשובה הפשוטה הזאת של ליב"ה ובכל אופן מניסיונו הוא ידע מה לענות.
הרימו דגל לבן
ודאי שכוונתם היא שא"א להשאיר אנשים בלי משכורות כלל (כמו שרבים התלוננו כאן במשך שבוע) לכן בנתיים הם נותנים לפי אופק ישן.

קייטרינג חלבי אגוזים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש פה קישור לפתיחת עצומה אם יש פה למישהו כח זה יכול להיות רעיון.

פ.נ

משתמש מקצוען
עכשיו אנחנו (החרדים) צריכים לעמוד על שלנו בכל נושא כי זה הטימינג והזמן הכי טוב שהיה לימין
וחבל על כל דקה שמבזבזים
לכן זה היה טוב הראיון של אריה דרעי..
וכל החברי כנסת צריכים לפעול כך
אני בטוחה שמי שעומד מאחורי המהלך הזה זה גם דרעי למרות שהוא כל כולו עסוק במלחמה(אחרי הכל זה הרשת שלו)
זה מטורף לגמרי
סך הכל מה כבר ביקשו?!
שישילמו משכורות על החודש שעבדו(האופק זה גם עוד סיפור רציני) מי שלימד הגיע למצב שאפילו מוותר על האופק החדש העיקר שיהיה כסף להתחיל או לסיים את החובות החודש......
קודם כל תשלמו את הכסף הרגיל אחר כך דברו על האופק החדש שזה גם כן קריטי!!
זה שהאופק החדש ניתקע לא סותר ולא אמור לעקב את המשכורת הרגילה שכולם צריכים לקבל.....

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
שלחו אתמול מכתב
למנהלי ולמנהלות בתי הספר – 'החינוך העצמאי',

אבקש לציין כי טרם התחדשו דברים בנושא שכר העובדים.

אנו עדיין בעיצומו של מאבק, נציגי הציבור פועלים בכל המישורים, לרבות התייחסות משפטית לסוגיה.

אנו עושים כל מאמץ בכדי לשמור על זכויות המורים בהתאם לדין ולחוק, לצדק וליושר.

במאמצינו אלה, אנו מבקשים לבטא גם את הערכתנו הרבה לצוותי ההוראה. אנו מודעים לקושי הכרוך בעיכוב השכר ומאמינים כי כולנו יחד שותפים למאבק הצודק על עתיד התלמידים ורווחת המורים.

אנו מעריכים את חלקם של המנהלים, אשר מעבירים כל העת מסרים תומכים לצוותי ההוראה.

כמו כן שמענו על יוזמות מחזקות מצד המנהלים, יוזמות המסייעות למורים הסובלים מקושי חריף בעקבות עיכוב השכר, בדמות מימון ביניים, הלוואות ופתרונות נוספים ומבורכים.

כולנו מתפללים לסיעתא דשמיא וכמובן, נעדכן בכל מידע נוסף, שיש בו בכדי לגלות לכם - שותפים יקרים, את הצפוי.

--

בכבוד ובברכה

הרב אליעזר סורוצקין
המנהל הכללי | החינוך העצמאי

אבן שלמה

משתמש מקצוען
איך יעבירו את המכתבים למורים?
שלח8ו למנהלים שהם יעבירו!!!
איך שבבני יוסף יודעים לעדכן את המורים.
זה חלק מהחוצפה שאין שום ערוץ קשר נורמלי והתלוש לא יכול להגיע אוטומטית למייל כמו כל עובד ב2023, ובשביל לקבל עותק צריך לשלם קנס!!!!!!!

ברכה וישועה

משתמש פעיל
זה פשוט הזוי מה שכותבים כאן זה באמת נראה שהחרדים לא יודעים לנהל מאבק!!!!!!!!!!!!
יש לדעת שכדי לעלות את שכר המורים ההסתדרות משביתה בתי ספרים למשך זמנים ארוכים בידיעה שא"א להילחם בלי להזיע ולעשות דברים שלא נעימים
וכאן החינוך העצמאי הלך על מהלך שלעכב את המשכורות כדי שזה יעזור לקבל את הכסף, ואם לא יהיה להם גיבוי הם לא יעבדו בשביל המורות חד וחלק אם המורות לא יסכימו לסבול קצת לא יקרה כלום כי הציבור יאמר בסדר נחזור למה שהיה עד היום ולכן לכל המתבכיינים בבקשה תתנו גיבוי למאבק כי כל ,מלחמה" היא לא נעימה
באיזה צורה יזעזעו את הציבור?

book

משתמש צעיר
אני שואלת כבר בטח עשר פעמים.
איך נותנים גיבוי?
למי נותנים גיבוי?
מה אפשר לעשות?

איפה העסקנים שלנו? שיכתיבו לנו מה לעשות.

למדנצ'יק

משתמש רשום
איך שבבני יוסף יודעים לעדכן את המורים.
זה חלק מהחוצפה שאין שום ערוץ קשר נורמלי והתלוש לא יכול להגיע אוטומטית למייל כמו כל עובד ב2023, ובשביל לקבל עותק צריך לשלם קנס!!!!!!!
הקטע של התלושים זה הזוי בהקשר של 2023 מה גם שדפוס בארי מושבת (שם מודפסים התלושים)

ברכה וישועה

משתמש פעיל
אני שואלת כבר בטח עשר פעמים.
איך נותנים גיבוי?
למי נותנים גיבוי?
מה אפשר לעשות?

איפה העסקנים שלנו? שיכתיבו לנו מה לעשות.
לדעתי צריך להגיד לחינוך העצמאי אנחנו מגבים אתכם בכל המאבק, מסכימים שלא נקבל לבנתיים את המשכורות, וכל החלטה שתחליטו [אפי' ם בסוף זה לא יצליח] אנחנו מגבים אתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה