כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
אני חושב שהסכום שנותנים בפסח הוא לא קשור כלל לדמי החבר אלא זה סכום שהמדינה נותנת להם

כך זה עובד בחינוך הממלכתי מי שחבר בהסתדות המורים מקבל מענק לפסח בצורת כרטיס שאפשר לקנות בו בחנויות מסויימות על סך כ650 שח ומי שלא חבר לא מקבל כרטיס זה אך כנגד זה מקבל מהמדינה סכום של 425 שח בתלוש !!!
אז השאלה הנשאלת מתחזקת ומתעצמת -
מה הם עושים עם הכסף שאנחנו משלמים להם מידי חודש בחודשו?

Yael Mor

משתמש מקצוען
אז השאלה הנשאלת מתחזקת ומתעצמת -
מה הם עושים עם הכסף שאנחנו משלמים להם מידי חודש בחודשו?
נותנים משכורות לעובדי ההסתדרות. ואני מפרגנת להם בכיף כי אחרי הכל הם הובילו את הסכם השכר החדש ששווה קצת יותר מ50 ש"ח בחודש. (משרד החינוך כמובן)

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
למה?אנחנו מקבלים את כל הסכום בפסח.
בנוסף, יצא לי להעזר בהסתדרות המורים, שלחתי מייל וקיבלתי תשובה למחרת. התכתבתי אותם עוד כמה פעמים והמענה תמיד היה מהיר וקונקרטי.

מה ההגיון לגבות תשלום ולתת מתנה ?
אל תגבו ואל תתנו מתנות...
==============
כל זמן שאין היתר לפנות לבית משפט
אין משמעות לארגון עובדים חרדי.
מה שאת מקבלת בפסח הוא ממשהח
מי שלא חבר ארגון מייצג יכול לבקש ולקבל בתלוש כ400 ש"ח (לא זוכרת מדויק)
ההפרש שאת מקבלת הוא בגלל כח הקנייה של מליוני השקלים בהם קונים את התווים שאת מקבלת. התווים נקנים בהנחה משמעותית.
ההסתדרות לא מוסיפה מכיסה דבר.

(להמחשה, אני כחברת ארגון המורים יכולה לקנות בכל חודש תווים, בסכום של עד 500 ש"ח, בהנחה של 30%. זו הטבה נחמדה של ארגון המורים וזה לא עולה להם שקל. זה המחיר הריאלי של תווים)

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
לא מבינה את זה
יש בקואלציה רב לממשלה.
גנץ הוא גלגל חמישי, ואת יאיר לפיד מי סופר.

5360

משתמש צעיר
אני לא מבין הרבה דברים.
למה למשל מאיר פרוש לא יכול לוותר על חלק מהתקציב של המשרד לעניני ירושלים לטובת התקציב של אופק חדש? זה הרבה יותר חשוב!
אבל אני לא נאיבי ואין לי שום ציפיות...
אם מאיר פרוש כבר יוותר אז שיהיה למוסדות הפטור שהמלמדים מקבלים שכר רעב שזה גפני ושות בכלל לאמעניין אותם.. רק הרשתות וכו'

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
למה למשל מאיר פרוש לא יכול לוותר על חלק מהתקציב של המשרד לעניני ירושלים לטובת התקציב של אופק חדש?\
הוא לא יכול לוותר - כי אין לו ממה לוותר.
כל התקציבים שלו הם גם כסף קואליציוני, וגם הוא לא הולך לראות שקל בשנה הקרובה.

מזכירות34

משתמש חדש
איך חוזרים לעולם ישן?
מה עם כל המורים שהתחילו לעבוד רק השנה בגלל אופק חדש?
מוסדות קלטו המון מורים ומורות, איך זה מסתדר?
וגם, טרם קיבלו הודעה רשמית ברשת על כך, מעניין מאיפה המידע הזה
כל מי שניסיתי לברר לא קיבלתי תשובה בינתיים

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בושה וחרפה מורות עבדו שעות נוספות על סמך התחייבות של המדינה וכעת לא ישולם להם כלום על השעות האלה "וידיכם מלאו חמס"
רבי אריה עסוק מאד בקבינט המצומצם, מרגיש כבוגר סיירת מטכ"ל ושוכח באמת מהיכן הוא הגיע

jdn

משתמש פעיל
עוול ועושק שאין כדוגמתם.
גם לשיטתם, המוסדות האלה מלמדים 100% ליבה. אין שום סיבה שנקבל שקל אחד פחות מאשר שאר המגזרים.
אמנם הראשונים שיפסידו יהיו עובדי ההוראה, אבל מי שיותר יינזק יהיה הציבור החרדי כולו.
לדעתי היו צריכים לקום ולעזוב את הממשלה!
גם אנחנו במלחמה על עתיד החינוך החרדי!
"ומי יודע אם לעת כזאת הגעת למלכות"!

ימג

משתמש חדש
כי זה לא יעזור כלום
המדינה לא חייבת שום דבר לעמותות
(מבחינתה שיעברו לחינוך הממלכתי ..)
כי הם לא עובדי מדינה
ואין על מי לבוא בתלונות ...

jdn

משתמש פעיל
יש דברים שגם החילונים יודעים שהם בנפשנו.
האם הדרישה למערכת חינוך איכותית ולפחות משכורות רעב אינה מספיק חשובה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה