דרוש מידע כיריים גז או אינדוקציה

dassi1234

משתמש רשום
סליחה על ההקפצה, אני רציתי לברר אם אין שום הבדל בקטע של הבישול עצמו..
כלומר ברור שחציל על האש זה לא אותו טעם כמו חציל בתנור, ולכן רוצה לדעת בנושא של הטעם באוכל אין הבדל בטעם בין גז לאינודקציה?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה, אני רציתי לברר אם אין שום הבדל בקטע של הבישול עצמו..
כלומר ברור שחציל על האש זה לא אותו טעם כמו חציל בתנור, ולכן רוצה לדעת בנושא של הטעם באוכל אין הבדל בטעם בין גז לאינודקציה?
אם היית רגילה לעשות על האש עצמה אז זה שונה. אין להבות ועשן.
אם את רגילה לעשות על מחבת אז זה אותו דבר בדיוק רק הרבה יותר מהר

יהלי1983

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה חשוב לדעת לגבי ההתקנה של האינדוקציה?
הבנתי שיש כאלו שמתקינים מוגבה בגלל המים?
מי שיודע על מה צריך לעמוד על בעל המקצוע אשמח שיגיד לי בזמן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה