מידע שימושי כיצד מחשבים חשבון חשמל נפרד לישיבה ובית כנסת

ישראל העם

משתמש פעיל
יש לנו מבנה יש בו 2 קומות ישיבה- בית מדרש וחדר אוכל וחדרי שיעורים, וקומה בית כנסת ועזרת נשים ויש בו גם כולל יום פעיל, החיבור לחשמל הוא אותו חיבור כמובן בכזו צריכת חשמל יש מונה תעו"ז, עד עכשיו התחלקו בערך חצי חצי עכשיו כל אחד טוען שהשני צריך לשלם יותר, השאלה איך עושים מונה נפרד, אבל לא סתם מונה נפרד כי צריך לחשב גם לפי התעו"ז לדוגמא הבית כנסת פעיל גם בלילה כמה שעות טובות ואז העלות היא פחותה לעומת זאת הישיבה מסיימת ב8 בערב זאת אומרת שעיקר השימוש שלה ביום, בקיצער מקווה שהובנה הבעיה למישהו יש פתרון מעשי כיצד יודעים בדיוק מה הצריכה של כל אחד וכמה התעריף שהוא צריך לשלם שהרי התשלום של הלילה הוא לא כמו השימוש ביום? ועוד ועוד...

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
יש לנו מבנה יש בו 2 קומות ישיבה- בית מדרש וחדר אוכל וחדרי שיעורים, וקומה בית כנסת ועזרת נשים ויש בו גם כולל יום פעיל, החיבור לחשמל הוא אותו חיבור כמובן בכזו צריכת חשמל יש מונה תעו"ז, עד עכשיו התחלקו בערך חצי חצי עכשיו כל אחד טוען שהשני צריך לשלם יותר, השאלה איך עושים מונה נפרד, אבל לא סתם מונה נפרד כי צריך לחשב גם לפי התעו"ז לדוגמא הבית כנסת פעיל גם בלילה כמה שעות טובות ואז העלות היא פחותה לעומת זאת הישיבה מסיימת ב8 בערב זאת אומרת שעיקר השימוש שלה ביום, בקיצער מקווה שהובנה הבעיה למישהו יש פתרון מעשי כיצד יודעים בדיוק מה הצריכה של כל אחד וכמה התעריף שהוא צריך לשלם שהרי התשלום של הלילה הוא לא כמו השימוש ביום? ועוד ועוד...
מסובך קצת
אולי אפשר לעשות 2 מעגלים בחשמל וכל אחד ישתמש במתג אחר משהו כזה,
תשאלו חשמלאי מה אפשרי, לא נראה שיש משהו מובנה כזה.

אות

משתמש רשום
אפשר לפצל למונה תעוז פנימי רק למערכת החשמל של הישיבה/בית כנסת.
אצלנו בבית כנסת כך עושים יחד עם עוד 2 שותפים..

אני וביתי

משתמש מקצוען
לפי הידוע לי יש מונה חשמל תעוז פרטי ככה הכי פשוט יש גם חברות שנותנות שירות חישוב.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אשמח אם תוכל לפרט יותר ולהסביר ביתר הרחבה להבנת דבריך.
לא יודע למה הוא התכוון, אבל ראיתי פעם שניתן לקנות מונה פרטי שהוא מבצע רישום וחישוב גם לפי תעו"ז

אני וביתי

משתמש מקצוען
@ישראל העם אני מתעניין בדבר גם, אם יש פיתרון אשמח לשמוע !
(חלוקה בין ישיבה לת"ת)

מה חיפשת בגוגל ?
חיפוש שלי לא מוצא כלום
לדוגמא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה