כיורים וברזים

רותיי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע חוות דעת ממי שיש לו או מכיר טוב ומתמצא בענין
קיבלתי מהקבלן ברזים לבחירה חמת או אלמנט והמוכר בחנות שיכנע אותי אלמנט וגם העיצוב היה יפה יותר אבל אח''כ אמרו לי אנשים שאני יחליף כי אין מתחרים לחמת
מישהו יודע על אלמנט משהו?

כיורים: לקחתי אקווהטופ משהו מכיר. שמע? יודע? הוספתי על זה הרבה כסף אבל אח''כ אמרו לי למה לא לקחת חרסה שחרסה זה הכי טוב
יש מישהו שיכול לעזור לי בזה דחוף!!!!!!! (בזמן הקרוב שאני אוכל לבטל אם יש צורך)
תודה תודה!!!!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
כיורי אקווהטופ מעולים ביותר

עדנה

משתמש פעיל
אקווטופ מעולה שבמעולה. החרסה מבריק אולי ויפה, אבל כמו כל חרס -מקבל פיצוצים בשפה העליונה בגלל ההתקנה השטוחה. יש להם גם סילי גרניט אבל זה לא מגיע לאיכות של אקווטופ.

רותיי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
ואווהו הרגעתן אותי! תודה!
מנסיון? או מ-יֶדע בתחום?
כמה בערך עולה כיורי חרסה וכמה עולים כיורים של אווקטופ מענין אותי אם הסכום שקניתי את האקווטופ סביר

אפרתה

משתמש מקצוען
קניתי לפני שלוש שנים את החרסה הענק ב850 לאחד. מאוד מאוד מרצים. (אין שום פיצוץ)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מנסיון בבית הורי.
כיור אקווהטופ יכול לעלות גם אלפיים שקל לאחד.

רותיי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ארבע;1251558:
מנסיון בבית הורי.
כיור אקווהטופ יכול לעלות גם אלפיים שקל לאחד.

כן עלה לי באיזור ה2000 שקל
באתי לשאול אם זה באמת הרבה יותר טוב מחרסה
או שעדיף לי לשלם פחות ולקחת את חרסה
תודה .

עדנה

משתמש פעיל
בכיור אני תמיד ממליצה להשקיע. ברז אפשר לקחת זול- אפשר להחליף בקלות, אבל בכיור שווה להשקיע. מה שכן לאקווטופ יש 2 סוגים : יש קריסטדור ויש סילי גרניט. הקריסטדור חלק יותר אבל גם רגיש יותר. הסיליגרניט חזק ביותר אבל מט - תופס קצת לכלוך, צריך פשוט לדעת שעם ספוג הפלא הוא מתנקה נהדר, ולא לרוץ לשפוך גלונים של אקונומיקה כי זה רק הורס.

רותיי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י עדנה;1251780:
בכיור אני תמיד ממליצה להשקיע. ברז אפשר לקחת זול- אפשר להחליף בקלות, אבל בכיור שווה להשקיע. מה שכן לאקווטופ יש 2 סוגים : יש קריסטדור ויש סילי גרניט. הקריסטדור חלק יותר אבל גם רגיש יותר. הסיליגרניט חזק ביותר אבל מט - תופס קצת לכלוך, צריך פשוט לדעת שעם ספוג הפלא הוא מתנקה נהדר, ולא לרוץ לשפוך גלונים של אקונומיקה כי זה רק הורס.

בחרתי את הגומא גלקסי קריסטדור
מזה אומר?
הפחות טוב.?

עדנה

משתמש פעיל
כן. מנסיון עם לקוחות הסופר גרניט יותר חזק. הקריסטדור עלול למשל להתפוצץ משפיכה של סיר עם מים רותחים. לא משהו שקורה כל יום, כמובן, אבל עלול. בשביל מה להסתבך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה