התייעצות כחול או סגול?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אבל איזה רקע שבוחרים, אמור לצבוע גם את הדמות קצת אחרת זה הדבקה...סהכ מהמם.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חשבתי על האדום בגלל שהשתמשתה בצבעי הבסיס צהוב וכחול אז לעניות דעתי להשתמש בצבע בסיס השלישי יכול להיות מתוק

בדיוק השבוע ציירתי איזה לימון על רקעים שונים כדי לראות איך הצבעים משתנים ומתערבבים והמורה שלי ביקשה ממני לא לעשות את 3 צבעי היסוד בציור אחד כששמתי רקע אדום ומצע כחול ללימון אמרה שזו טעות עיצובית :)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בקיצור רקע זה לא לחיצת כפתור! אני בוחרת את הערך והצבע של הרקע לפני שמרנדרת את האובייקט

לוין רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ציור מתוק! פשוט סגול לאווירת ערב וכחול לאווירת יום.

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק השבוע ציירתי איזה לימון על רקעים שונים כדי לראות איך הצבעים משתנים ומתערבבים והמורה שלי ביקשה ממני לא לעשות את 3 צבעי היסוד בציור אחד כששמתי רקע אדום ומצע כחול ללימון אמרה שזו טעות עיצובית :)
ללימון צהוב הייתי שמה צל טורקיז ורקע סגול ומוסיפה כתום
אבל לציור לילד כן משתמשים בצבעי יסוד כי הם ברורים וחדים ונעימים אם עושים בזה שימוש טוב

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
סגול, רק טיפ טיפה בהיר יותר...
ממש יפה!!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ללימון צהוב הייתי שמה צל טורקיז ורקע סגול ומוסיפה כתום
אבל לציור לילד כן משתמשים בצבעי יסוד כי הם ברורים וחדים ונעימים אם עושים בזה שימוש טוב

שמנו מצע תכלת ורקע שחור וזה היה ממש כיף.. כמובן שהשחור הוא לא באמת שחור בציור.. רק חור או בור הוא שחור, אז אני לא משתמשת כמעט בשחור (בצבעי מים בפלטה שלי למשל אין שחור) אבל השחור בולע תאור אז כאילו השתקנו צבע אחד וכל הערבובים היו רק מהתאורה החמה והאור חוזר מהמצע התכלת יותר היה קל לפיענוח כי גם ככה בתאורה חמה הצל קר..

נכון לילדים משתמשים בכל הצבעים האלה עדיין לדעתי עדיף לפחות להנמיך סטורציה לאחד מהם כי אחרת אין מנוח לעין. בדרכ בפוסטרים אם הדמות ברובה כחולה אז הרקע צהוב.. אם שמים אדום אז זה בקטעים ממש קטנים לא ברקע. העין שלנו נמשכת לצבעים חמים, צהוב גם יש לו נוכחות אבל אדום הכי דומיננטי. רקע באותו צבע כמו הדמות זה מצד אחד לא גונב את ההצגה מצד שני קצת משתיק גם את הנוכחות של הדמות. לירוקים וכחולים אני אוהבת רקע צהוב.. ולצהוב רקע כחול אבל זה סתם טעם אישי ;)

ולסיכום אם יש לך ציורי לימונים שתפי.. חייבת לראות ולהנות :) לימון מוסיף המון

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שמנו מצע תכלת ורקע שחור וזה היה ממש כיף.. כמובן שהשחור הוא לא באמת שחור בציור.. רק חור או בור הוא שחור, אז אני לא משתמשת כמעט בשחור (בצבעי מים בפלטה שלי למשל אין שחור) אבל השחור בולע תאור אז כאילו השתקנו צבע אחד וכל הערבובים היו רק מהתאורה החמה והאור חוזר מהמצע התכלת יותר היה קל לפיענוח כי גם ככה בתאורה חמה הצל קר..

נכון לילדים משתמשים בכל הצבעים האלה עדיין לדעתי עדיף לפחות להנמיך סטורציה לאחד מהם כי אחרת אין מנוח לעין. בדרכ בפוסטרים אם הדמות ברובה כחולה אז הרקע צהוב.. אם שמים אדום אז זה בקטעים ממש קטנים לא ברקע. העין שלנו נמשכת לצבעים חמים, צהוב גם יש לו נוכחות אבל אדום הכי דומיננטי. רקע באותו צבע כמו הדמות זה מצד אחד לא גונב את ההצגה מצד שני קצת משתיק גם את הנוכחות של הדמות. לירוקים וכחולים אני אוהבת רקע צהוב.. ולצהוב רקע כחול אבל זה סתם טעם אישי ;)

ולסיכום אם יש לך ציורי לימונים שתפי.. חייבת לראות ולהנות :) לימון מוסיף המון
אפשר לראות את הלימון שלך?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר לראות את הלימון שלך?

ודאי אבל רק שתדעי שזה לימון תמורת לימון! ותעלי גם.. וזה יגיע עם רימון בע"ה.. :p בשרשור אחר כדי לכבד את המאייר של שרשור זה. אבל יקח לי עוד קצת זמן כי עובדת על עוד סקצבוק מים. צבעי מים זה קאאאאשה.. ;) אבל הסטיל לייף לדעתי זה הדרך הכי טובה ללמוד ולהתקדם בכל חומר (כולל דיגיטל) בתנאי שבודקים קודם תצבעים בכל דרגות הכהות שלהם וערבבובים שונים ולא שמים מיד על הדף ומה שיוצא אני מרוצה..אני אוהבת ציורים מתוכננים ובשכבות כמו שאת יוצרת לעומת לצייר לכתחילה מה שרואים בשכבה סופית. אלופה.

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ודאי אבל רק שתדעי שזה לימון תמורת לימון! ותעלי גם.. וזה יגיע עם רימון בע"ה.. :p בשרשור אחר כדי לכבד את המאייר של שרשור זה. אבל יקח לי עוד קצת זמן כי עובדת על עוד סקצבוק מים. צבעי מים זה קאאאאשה.. ;) אבל הסטיל לייף לדעתי זה הדרך הכי טובה ללמוד ולהתקדם בכל חומר (כולל דיגיטל) בתנאי שבודקים קודם תצבעים בכל דרגות הכהות שלהם וערבבובים שונים ולא שמים מיד על הדף ומה שיוצא אני מרוצה..אני אוהבת ציורים מתוכננים ובשכבות כמו שאת יוצרת לעומת לצייר לכתחילה מה שרואים בשכבה סופית. אלופה.
מחכה ללימון
(אני רואה שיצרת לי פה אתגר חדש)
אני אצייר לימון במיוחד בשבילך
ואהיה חייבת להידבק למברשת צבעים שבחרתי לעיל
זה עומד להיות מעניין...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מחכה ללימון
(אני רואה שיצרת לי פה אתגר חדש)
אני אצייר לימון במיוחד בשבילך
ואהיה חייבת להידבק למברשת צבעים שבחרתי לעיל
זה עומד להיות מעניין...

ישששששש... מחכה בקוצר רוח :)
אני עשיתי במים וזה קשה לי עדיין לשלוט ויותר קשה לתקן..לומדת עכשיו איך מתעסקים עם מים.. רקעים זה נושא מעניין אה? זה לא בחירה שרירותית, צריך להחליט מהתחילת הציור ובהצלחה ענקית עם הרקעים שבחרת. גלשנו מהשרשור במגלשת מים.. אז מחכה ללימון שלך באיזה מדיום שאת בוחרת ואני אשתף את שלי, גם אם לא יצא מושלם ועוצר נשימה כמו אצלך ;)

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אפשר ללכת על סגול שזיפי בהיר
מאוד מחמיא לציור גוון הסגול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה