דרוש מידע כובעי פרקש, מי מכיר, מי יודע?

משנ'ס

משתמש פעיל
לכאורה זה פחות מוצלח, לא?
כי הוא "נשבר" יותר בקלות והשבר יותר בולט, אני צודק?
אם עדיין רלוונטי,
גם לפי פרקש הכבועים שלו לא באיכות של בורסולינו, עם כל הצער שבדבר,
החיי מוצר של פרקש קצרים בהרבה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אם עדיין רלוונטי,
גם לפי פרקש הכבועים שלו לא באיכות של בורסולינו, עם כל הצער שבדבר,
החיי מוצר של פרקש קצרים בהרבה
כבר קניתי, והחבדני"ק המבוגר ראה שיש לי בורסלינו אז הוא אמר לי שחבל על הכסף של הקנייה ועדיף לי לשפץ אותו (ומדובר בכובע בן 7 שנים!)
לא השתכנעתי כמובן;)

משנ'ס

משתמש פעיל
כבר קניתי, והחבדני"ק המבוגר ראה שיש לי בורסלינו אז הוא אמר לי שחבל על הכסף של הקנייה ועדיף לי לשפץ אותו (ומדובר בכובע בן 7 שנים!)
לא השתכנעתי כמובן;)
דווקא אני לא בטוח שהוא לא צודק,
מכיר כמה וכמה ששיפצו שם בורסולינו ישנים מאוד, גם עיצוב יפה וגם מחזיק מעמד,
כובע של פרקש למיטב ידיעתי אחרי שנה בערך מתחיל לזגזג

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
דווקא אני לא בטוח שהוא לא צודק,
מכיר כמה וכמה ששיפצו שם בורסולינו ישנים מאוד, גם עיצוב יפה וגם מחזיק מעמד,
כובע של פרקש למיטב ידיעתי אחרי שנה בערך מתחיל לזגזג
אולי הוא צודק, אבל במקרה שלי בחצי שנה האחרונה היה לי רק כובע אחד...

מונולוג

משתמש פעיל
אשמח למידע -
מה טווח המחירים במגבעות של פרקש?
וכן מה הכובע הזול ביותר של בורסלינו?

לב כחול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פרקש 900 ש"ח
בורסלינו יש גם במחיר הזה בערך הזולים אבל הם מאד עדינים
האיכותיים שלהם עולים 1300 בערך

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לא היה לי כח לעבור על כל האשכול
לפני שאתם כותבים דעה תכתבו כמה כובעים קניתם בחיים(או לחילופין אם אתם באיזור גיל 18-20...)
דעתי שפרקש עולה על בורסילנו בכל פרמטר מהנסיון האישי שלי
לי פרקש אמר שהוא מאוד אוהב בורסלינו כי כל הזמן הם באים לשפץ אצלו :)
(אגב לדעתי האברכית לאחמ״כ זה ברנדולינו של פרסטר)
יש לי כובעים משני החנויות הנ״ל למעלה מעשור(וקניתי בעשרים שנה האחרונות בכל חנויות הכובעים..)
משום מה יש לבחורים ישראלים נטייה לשלם על מותג ו״השרות״ שהם מקבלים זה ש״הסכימו״ למכור להם את המותג ואם ח״ו קרה משהוא לכובע, זה אשמתם שהם לא יודעים איך להשתמש בכובע כי לא יתכן שייקרה משהוא לכובע זה הרי מותג. משא״כ במקומות האחרים זה לא קורה וד״ל
לגבי המחיר פרקש העלה ולדעתי הוא עדיין שווה את זה
אגב פרקש הוא ותיק עם המותג שלו כבר יותר מעשור לפני כן הוא מכר בברון ובמקום הנכון
שוב הכל מהחוויה האישית שלי

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
בנוסף החבדני״ק (המומחה!) מפרקש יש לו חוש הומור שלא כולם מבינים והוא חוצניק
מה שהוא אמר על הבורסלינו שחבל שקנית היה עדיף לשפץ זה נאמר בציניות על משקל מה שכתבתי למעלה
(ראיתי למעלה מעשר פעמים שהוא חוזר על הבדיחה בכל מיני וראציות כוונתו כמובן שהבורסלינו צריכים שיפוץ לחילופין כששואלים אותו למה לקנות בפרקש הוא גם עונה בציניות שאכן אפשר לקנות בזכרון משה במכירה של הכובעים שנשכחו שם..זה אכן חוש הומור שלא מתאים לכל אחד אבל כוונתו כאן באת לקנות מוצר טוב ואתה משלם על זה אם לא יש עוד המון אופציות...)

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עיין תגובתי הקודמת
(היא נכתבה תוך כדי שאתה כתבת..)
שוב ההמלצה היא בציניות לאמור תקנה בורסלינו ואז אני יעשה עליך כסף כשתבוא לשפץ...
לעומת זאת אם תקנה אצלי תחסוך את השיפוץ(כביכול) זאת אכן בדיחה פנימית שם ויש שלוקחים את זה קשה...

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כן ממש ככה הוא אמר לי לפני כמה שנים
שאלתי אותו מה מס׳ 2 והוא אמר בורסלינו....
וכשם שאני חולק עליו על מס׳ 2 זכותך לחלוק על מס׳ 1..
אין לי שום עניין לשווק את פרקש אני סך הכל לקוח רגיל רק שבהחלט שאלתי אותו את השאלות הנ״ל
והייתי כמה פעמים אז קלטתי את הלך יילך ושאלתי אותו ואת החבניק את השאלות האלו
מה שכן כדי שלא תתאכזבו אם אתם מתכננים לקנות עשו את זה במהירות האפשרית כי בד״כ כמה ימים לפני פסח כבר אין כובעים. הוא מייצר הכל לבד אין קונטינרים והוא בהחלט לא עומד בביקושים
בל״נ מכאן ואילך לא אכתוב באשכול זה על פרקש אלא אם יש שאלה קונקרטית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה