דרוש מידע כובלים אותי בכסף. איך אני משחררת?

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לא קשור אבל קשור
הבוסית שלי לשעבר הכניסה לי כספים ללא ידיעתי בהיקף של משכורת חצי שנתית שלי (!!!!)
לא שמתי לב כי זה נכנס כל פעם באיזור החגים
והמשכורת לא היתה מסודרת
א קיצער סוף שנה אני מודיעה שאני עוזבת
פתאום אחרי חודשיים כשאני כבר במקום עבודה אחר אני מקבלת טלפון שאני צריכה להחזיר סכום של 5 ספרות!!!
דחפו לי כסף בלי להודיע!
דפקו לי ארנונה ומעון!
נשמע לכם הגיוני???
כבר עברה מאז יותר משנה ואין לי מאיפה להחזיר
1. מה פירוש משכורת לא מסודרת ? התלושים יצאו בזמן ? שילמה חלק באיחור וחלק בהקדמה ? מה פירוש ?
2. שבי עם דף ועט ותבדקי מה הפסדת ? (מעון / ארנונה) כספים שהגיעו באיחור מה החוק אומר לגבי הלנת שכר וכו'
ראי מה מגיע לה אחרי זה, ואז תפני לרב שמתעסק בדיני ממונות עם כל הנתונים (עדכני אותו שכבר שאלת רב באופן כללי ומה פסק לך)

חמדה יקרה

משתמש מקצוען
1. מה פירוש משכורת לא מסודרת ? התלושים יצאו בזמן ? שילמה חלק באיחור וחלק בהקדמה ? מה פירוש ?
2. שבי עם דף ועט ותבדקי מה הפסדת ? (מעון / ארנונה) כספים שהגיעו באיחור מה החוק אומר לגבי הלנת שכר וכו'
ראי מה מגיע לה אחרי זה, ואז תפני לרב שמתעסק בדיני ממונות עם כל הנתונים (עדכני אותו שכבר שאלת רב באופן כללי ומה פסק לך)
איך זה קשור למעון וארנונה ? זה לא נקבע לפי הכספים בחשבון הבנק

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
איך זה קשור למעון וארנונה ? זה לא נקבע לפי הכספים בחשבון הבנק
בוודאי שכן! הרי המעונות בחלקם מסובסדים לפי המשכורת וגם הארנונה. אז אם בארנונה ראו שהיתה לה משכורת גבוהה, באופן אוטומטי היא קיבלה הנחה קטנה יותר.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כן
כמובן שדבר ראשון שאלתי רב
הוא קבע שאני צריכה להחזיר:(
תשאלי רב נוסף מומחה לדיני ממונות איך את צריכה להחזיר,
אם בקיזוז הנזק של המעון.
לפעמים כששואים רב והוא עונה תשובה שלא תמיד ישומית,
צריך לבדוק אם שיתפו אותו בכל ההקף,
והאם לא כדאי לשאול רב נוסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה