התייעצות כאב ראש לאחר שינה עמוקה

מה יש

משתמש מקצוען
לא משנה יום או לילה, שעה או 8 שעות
אך לאחר שינה 'ששוקעים' בה
קמה עם כאב חזק ממש
שמיד גורם לי להניח שוב את הראש
זה לא קורה תמיד.. אבל הרבה
(ולא מצאתי מכנה משותף)
מישהו מכיר/יכול להציע פתרון?

טרינום

משתמש פעיל
מכירה מספר אנשים כאלה. לא משנה כמה הם שותים מים לפני כן, כמו כן הם לא קמים עם לחץ בכלל (שנ"צ של שבת)
ובכל אופן קורה

מה יש

משתמש מקצוען
הכאב מתחיל לפני הקימה, כשעדיין שוכבת
יכול להיות קשור ללחץ דם נמוך?

החיים בעצמם

משתמש חדש
לא משנה יום או לילה, שעה או 8 שעות
אך לאחר שינה 'ששוקעים' בה
קמה עם כאב חזק ממש
שמיד גורם לי להניח שוב את הראש
זה לא קורה תמיד.. אבל הרבה
(ולא מצאתי מכנה משותף)
מישהו מכיר/יכול להציע פתרון?
ניתן לנסות כדור מגנזיום. זה נראה לי יכול לעזור מאד. אבל יש לי גם עוד עצות.

דבשיה

עיצוב צעיר ומוזיקה אקשניסטית:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
גם אני ככה.
ישנה טוב וקמה עם כאבי ראש. (מתסכל!!!)

יש דבר אחד
כשאני ישנה אני סוגרת את הלסת מאוד מאוד חזק ממש נועלת אותה. וזה גורם לכאב ראש להתחיל עוד תוך כדי שינה.
אני משתדלת כשאני מתהפכת או מתעוררת לשניה לפתוח את הפה ולשחרר.
דבר שני, לקום ממש ממש לאט. את מתעוררת, לא לקפוץ מהמיטה. אלא לשחרר לתת עוד שתי נשימות ולהתרומם לאט.
מאוד עוזר!

החיים בעצמם

משתמש חדש
גם אני ככה.

יש דבר אחד
כשאני ישנה אני סוגרת את הלסת מאוד מאוד חזק ממש נועלת אותה. וזה גורם לכאב ראש להתחיל עוד תוך כדי שינה.
דבר שני, לקום ממש ממש לאט. את מתעוררת, לא לקפוץ מהמיטה. אלא לשחרר לתת עוד שתי נשימות ולהתרומם לאט.
מאוד עוזר!
יש גם מחזורי שינה, זה משתנה מאדם לאדם, זה גם משפיע

גויבה

משתמש פעיל
גם אני ככה.

יש דבר אחד
מאוד עוזר!
כנ"ל אמר לי את זה גם רופא שיניים ,הבעיה שאין לי על זה כ"כ שליטה תוך כדי שינה

החיים בעצמם

משתמש חדש
מה זה אומר?
מחזור שינה, זה פרק זמן מסוים על פי רוב בערך כשעה וחצי וכאשר מתעוררים תוך כדי המחזור שינה, זה משפיע על עייפות חזקה ולעיתים מלווה בכאב ראש, כך שזה יכול ללוות את האדם למשך רוב שעות היממה.
וגם לזה יש פתרון.

סומכת עליך...

משתמש רשום
יש דבר אחד
עצה טובה שיכולה לעזור מנסיון.
תנסי להרדם כשאת שוכבת על הגב. כשנרדמים על החזה הפה סגור כבר בתחילת השינה.

• שינה מרובה – חוקרים בדקו וגילו כי שינה מרובה עשויה לגרום לכאבי ראש בשעות הבוקר. אם ישנים מעל 9 שעות בלילה יש ירידה משמעותית ברמת הסרוטונין במוח, וכתוצאה מכך זרימת הדם חלשה יותר ומתעוררים עם כאב ראש טורדני.
  • חוסר בשעות שינה – כאבי ראש עלולים להתפתח בגלל חוסר בשעות שינה, לכן יש להקפיד על מנוחה ושינה מספקת
    • מיגרנה בלילה – אנשים הסובלים ממיגרנה לרוב מתלוננים גם על כאבי ראש חריפים בבוקר לאחר השינה.
    • לחץ דם גבוה – אחת הסיבות השכיחות לכאבי ראש לאחר השינה היא לחץ דם גבוה. מומלץ לעבור אבחון כדי לבדוק את לחץ הדם ולהתאים טיפול לבעיה.
    • חוסר לחות והיעדר אוורור בחדר – חוסר בלחות באוויר והיעדר אוורור בחדר השינה עשויים לגרום לכאבי ראש לאחר השינה.
    • הפרעות נשימה בלילה – מחלות שונות הגורמות להפרעות שינה עלולות לגרום לכאבי ראש קשים לאחר השינה.
    • מצב נפשי – מתח, חרדה ודיכאון, כל אלו ועוד עלולים לגרום לכאבי ראש לאחר השינה.
  • שיהיה רפוא''ש לכולם
  • ובהצלחה

אורית orit

משתמש חדש
אצל אמא שלי היא קמה עם כאבי ראש כל בוקר אחרי הרבה חוסר ידע מצאו שזה דום נשימה בשינה- זה גורם לזה שהראות והלב עובדים יותר חזק לנסות לקבל אויר וזה מעלה את לחץ הדם וגורם לכאב ראש חשוב לבדוק במעבדת שינה כי זה יכול להיות מסוכן אם לא מטפלים

RUSI10

משתמש מקצוען
הידוק לסת בשינה יכול לגרום לנזקים!

יש אביזר סיליקון מיוחד לנעילת לסת בלילה, עושים את זה אצל רופא שיניים (עולה המון כסף...)
אפשר לנסות קודם משהו זול -
מצאתי את הסוג הזה, אוניברסלי , בעליאקספרס, (אין לי ניסיון עם זה...)

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
לפעמים כאב ראש אחרי שינה מגיע מהצוואר
אולי כרית טובה יותר, או שינוי תנוחה
בדיוק באתי לכתוב. אני לפעמים קמה עם כאב ראש, במיוחד בצד אחד של המצח (ערובת העין או הרקה)
בגלל תנוחה לא טובה של צוואר.
עיסוי חזק בעורף, קרוב לקו השיער עוזר לי מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה