עזרה כאב מתמשך באזור הלב

forrss2

משתמש פעיל
לעוד רופאים
קרידולוג?
אני הייתי מתעקשת על סי טי.
בדיקת מאמץ עשיתם?
בביקור האחרון קיבלתי הפניה , עוד לא עשיתי
הרופאה אמרה שבעיות בלב לא רואים בסיטי רגיל
כדאי לבקש בדיקה של 'רופא מקצועי' בקופ"ח - קרידולוג, בעיקר שיסביר לך טוב למה אין לך ממה לילחץ..
(אני יכול לכתוב שאין מה להילחץ וכאב לב רק אם הוא בצורה של דקירות חזקות הוא מסוכן, וכנראה זה שריר שקשור לאוכל שנתפס שם וזה קורה להמון..
אבל מה שהכי ירגיע, וזה מה שבאמת חשוב ללב.. זה שתלך אצל קרדיולוג (לפעמים זה בחינם או בעלות סמלית של הקופה) ותשמע ממנו בפירוט מה זה כן ומתי כן צריך לדאוג..)
תודה בעז"ה
הגדרה של כאב בכיס המרה הוא: כאב בבטן ימנית עליונה מקרין לגב.
ב"ה אין כאב בצד ימין

פ.נ

משתמש מקצוען
קרידולוג?

בביקור האחרון קיבלתי הפניה , עוד לא עשיתי
הרופאה אמרה שבעיות בלב לא רואים בסיטי רגיל

תודה בעז"ה

ב"ה אין כאב בצד ימין
כן
תפנה
תבקשי מקופת חולים לעשות בדיקות מעמיקות יותר
זה לשבת כמה שעות בבית חולים אבל זה שווה בשביל לשלול דברים

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כבר תקופה שיש לי כאבים באזור הבטן העליונה הצלעות וחזה בצד שמאל,
כאב חלש כזה ברקע שלפעמים מתגבר למשך כמה שעות ואז נרגע וחוזר עוד פעם.
הלכתי פעמיים למרפאה עשו לי akg ואז בדיקת דם בשביל טרופונין והתוצאות ברוך השם היו תקינות אבל הכאב ממשיך וזה מדאיג
שמעתי שיש התרבות של מקרים של בעיות בלב אצל אנשים אחרי החיסונים של קורונה וגם הרופאה שהייתי אצלה אמרה שבדיוק היה להם מקרה של מישהו צעיר בגילי שהבדיקות שלו היו תקינות ורק כשעשו לו ct בלב אחרי שהוא הגיע למיון מצאו משהו שחוסם לו בדרך ללב

יש לי מה לדאוג? זה קורה לעוד מישהו?
גם לי יש תקופות שכואב לי בחזה בצד שמאל במיוחד כשאני נותנת נשימה עמוקה.
אבל אחרי כמה ימים זה עובר וחוזר חלילה. (לפעמים אחרי חודש)
קרה לי לא מזמן
ואז הגעתי לרופא משפחה של הקופה והוא אמר לי שזזה לי צלע והיא נוגעת בחוליה וזה מה שעושה לי את הכאב
והוא החזיר לי את זה למקום ובאמת זה עבר לי אחרי 3 ימים בערך...
מאוד מאוד הגיוני.
כשזזה חוליה בגב זה מקרין הרבה פעמים לזרועות הידיים (לפי דברי רפסולוגית מדופלמת - זה קורה לי הרבה)

ר.א.א

משתמש פעיל
כתבת פה כל פעם עוד פרטים
אה גם כואב לי שם
ואה גם כואב לי שם
מצוין!
ככה את יכולה לגשת ולהציג את הבעיה בצורה יותר מסודרת.אבל
נכון שזה מרגיע לשמוע אנשים שזה קרה להם
אבל את צריכה להבין שבין אחד לשני זה מאוד! משתנה
מה הגיל?
מחלות רקע?
עשית משהו מיוחד(מאמץ/סטרס) לאחרונה?
מחלות בתורשה?
את לא יכולה לקחת ראיה מאף אחד שיכתוב כאן על עצמו
(למרות שיכול להיות שזה מה שיהיה)
אבל אם זה מרגיע אז אדרבה כי הכי חשוב להרגע )
וכן להמשיך ולחפש כמו שכתבו כאן אחרים ולדרוש! שיראה אותך קרדיולוג מומחה גם אם פרטי שווה לשלם על זה עם הלב לא משחקים!
נ.ב
אני לא קרדיולוג רק קצת מבין ברפואה.
בהצלחה רפואה שלמה

סבא ישראל

משתמש מקצוען
מהמרגיעים, היו לי גם כאבים וזה היה שריר תפוס כנראה בגלל מזגן זו הייתה תופעה שהייתה חוזרת כל קיץ כמובן שהלכתי לרופא
אבל לא לזלזל ולבדוק עד שנרגעים רפו"ש

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ניגשת לבדיקה רפואית?
את האמת שלא.
זה קרה לי פעם ראשונה כששהיתי בחו"ל, ועד שחזרתי זה פשוט עבר
וכשזה חזר שוב לא נכנסתי להיסטריה ושוב אחרי כמה ימים זה עבר.
(הכאב נסבל לא מאוד חזק, אבל מציק)
ואז שמעתי שגם אחותי סובלת בדיוק עכשו מהדבר הזה וחשבתי שזו מין תופעה כזו.:(
ולכן אני עוקבת עכשו אחרי האשכול הזה לשמוע עוד תגובות.

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
היו לי גם כאבים אבל אצלי פעמים היו בראש ופעמים ברגל אבל ב"ה הכל עבר.
אבל מה קשר מה שהיה לי ומה היו התוצאות? לך לרופא (עדיף קרדיולוג) והוא יגיד אם הכל בסדר או לא!
רפואה שלמה ובשורות טובות.

ר.א.א

משתמש פעיל
אם אתה לוחץ שם זה משתנה? אם כן אז אין ממה לחשוש זה שריר טפוס.
האם זה מקרין לאיזור הזרוע השמאלית? אם כן לטוס לבית חולים (גם אם זה יעלם עוד מעט.)
האם זה מקרין לאיזור הלסת? אם כן אז לטוס לבית חולים (גם אם זה יעלם עוד מעט)

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לפותח האשכול:
אתם שואלים מתוך לחץ שמציף אתכם סביב הכאב הזה, או שזה לא קשור ואתם פשוט רוצים לצאת מזה... כאילו מפריע לכם הכאב פיזית..
כי יש המון מקרים בפרט בעולם שלנו על אנשים שמתארים כאבים בחזה ובלב וכו' ועושים את כל הבדיקות המקיפות ופשוט חבל על המכשירים ועל התורים במכונים, במקום שיבדקו חולים שבאמת חולים ל"ע ואשר צריכים את זה באמת...

אני מתכוין להגיד שברוב המקרים מדובר בכאב שמגיע מתוך לחץ סטרס וחרדה וזה לא אמיתי,
כמו"כ יש הרבה כאבים בכל מיני איברים בגוף שכולנו מרגישים בחיי היום-יום ולא מתעסקים עם זה, פשוט אם מדובר בלב זה מפחיד מאוד...
אבל אין מה לחשוש...
פשוט לגשת לרופא משפחה ולעשות מה שהוא אומר..
והעיקר להירגע!!!!
ובד"כ אצל צעירים או אנשים בריאים זה מדובר סתם בחרדה וכדו'

אני לא יודע באיזה מקרה מדובר פה, ואני לא רופא ולא חצי רופא, אני רק מעלה נקודה חשובה שיכולה לעזור לאנשים בנושא הזה.

EfratHL

משתמש פעיל
מניסיון של הרבה אנשים סביבי, מאד מאד הגיוני שזה שריר תפוס באיזור, כדאי ללכת לעיסוי אצל מישהו שמומחה לזה, בפרט אחרי שעשיתם את כל הבדיקות והכל ב"ה תקין.
ולפני שתשאלו אז כן, שריר תפוס יכול לכאוב ברמה כזאת שירגיש כמו כאב בלב.

נסיעה טובה

משתמש רשום
גם לי יש תקופות שכואב לי בחזה בצד שמאל במיוחד כשאני נותנת נשימה עמוקה.
פעם רופא משפחה הסביר לי שאם הכאבים מחריפים בעת נשימה,
כנראה שמקור הבעיה אינו הלב אלא הריאות או משהו אחר.
כי הלב עובד כל הזמן והכאב לא צריך להחריף משמעותי בעת נשימה.

כמובן המידע הנ"ל נכתב ע"פ הזיכרון שלי ששמעתי מהרופא.
ועל כל אחד יש מצוות "ונשמרתם" ולקבל אבחון מרופא מוסמך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה