דרוש מידע כאב כתוצאה מישיבה ממושכת, בבקשה עזרה...

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש איזה מקום בירושלים שיודעים להתאים כיסא טוב?

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
בלת"ק, אם הכאבים בגב התחתון כדאי להתאים כסא עם תמיכה לגב, יש כסא ארגונומי מצויין של וקסמן, צריך לכוון את גובה התומך גב ואת גובה הכסא ועוצמת ההתנגדות של הגב, ובכך בא לסיום הסיוט הנ"ל.
רק ראוי לציין שהכסא הנ"ל אינו כסא מאד מרופד או נוח, הוא פשוט כסא נכון.
במידה והכאבים הם שונים ולא בתמיכת הגב עצמו, אולי רצוי יותר כסא מרופד מאד (גם אותו יש לוקסמן נקרא כסא מחשב הוא זול יותר משמעותית) ולשפר יציבה, ואת גובה תמיכת הידיים.

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
בלת"ק, אם הכאבים בגב התחתון כדאי להתאים כסא עם תמיכה לגב, יש כסא ארגונומי מצויין של וקסמן, צריך לכוון את גובה התומך גב ואת גובה הכסא ועוצמת ההתנגדות של הגב, ובכך בא לסיום הסיוט הנ"ל.
רק ראוי לציין שהכסא הנ"ל אינו כסא מאד מרופד או נוח, הוא פשוט כסא נכון.
במידה והכאבים הם שונים ולא בתמיכת הגב עצמו, אולי רצוי יותר כסא מרופד מאד (גם אותו יש לוקסמן נקרא כסא מחשב הוא זול יותר משמעותית) ולשפר יציבה, ואת גובה תמיכת הידיים.
כמה זה עולה בערך?

לבם

משתמש חדש
יש באמזון כריות מיוחדות אני הזמנתי את זאת:
AnboCare Donut Seat Cushion - Premium Gel Memory Foam PillowAnboCare

מ. שעובי

משתמש חדש
יש לד"ר גב כמו מושב שמתחבר לכיסא נוח ברמות..
מנסיון..!!!!
אפשר לשבת איתו הרבה זמן!

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני יושבת הרבה בעבודה
ולא משנה איזה כיסא ניסיתי (אפילו יקרים מאוד) אחרי כמה שעות יש לי כאבים
מה אתם עושים? יש כסא שמונע בעיות כאלה? (ישיבה של מינימום 8 שעות)
פליזזזז:cry:
תקשיבי..! תשני את שם הנושא זה נשמע נורא!!! ומצמרר!! כל פעם מחדש.:cry::(

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קחי כיסא עם חור בין המושב לגב, כמו של כיתה או המתנה
שבי הכי אחורה שאת יכולה עם גב ישר
יעבור לך מהר.
מניסיון
וכמובן טוב אחת לזמן מה לקום לסיבוב

בחכמה יבנו

משתמש פעיל
יש גמח לכרית מצוינת משוויץ
עם ספוג בצפיפות מסוימת
ובאלכסון מיוחד
לא יודעת איך מעבירים פה מידע

זוטאני

משתמש צעיר
אני יושבת הרבה בעבודה
ולא משנה איזה כיסא ניסיתי (אפילו יקרים מאוד) אחרי כמה שעות יש לי כאבים
מה אתם עושים? יש כסא שמונע בעיות כאלה? (ישיבה של מינימום 8 שעות)
פליזזזז:cry:
ישיבה ישרה. מסך בגובה עיניים!!!! חובה!!! אפשר להגביע עם קופסת קרטון או כמה ספרים/קלסרים. לי זה שינה לגמרי את העבודה ואת היכולת לשבת. אבל באמת שזה גרוע לשבת כל כך הרבה זמן ואני גם יושבת הרבה זמן משתדלת לקום מידי פעם ויש כמה תרגילים שכדאי לעשות כל כמה זמן בצוואר וברגליים, אפשר למצוא בגוגל

זוטאני

משתמש צעיר
ישיבה ישרה. מסך בגובה עיניים!!!! חובה!!! אפשר להגביע עם קופסת קרטון או כמה ספרים/קלסרים. לי זה שינה לגמרי את העבודה ואת היכולת לשבת. אבל באמת שזה גרוע לשבת כל כך הרבה זמן ואני גם יושבת הרבה זמן משתדלת לקום מידי פעם ויש כמה תרגילים שכדאי לעשות כל כמה זמן בצוואר וברגליים, אפשר למצוא בגוגל
ולעשות כושר!!!! חובה!!! ללמוד יציבה וישיבה נכונה.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
סליחה על ההקפצה
אבל אולי מישהו מכיר את הכסא הזה

הייי בחנות, המליצו מאוד
(גם המליצו על הכסא עם הגב המתפצל אבל הוא כפול במחיר)
השאלה אם הוא שונה מצרעה ודומיהם ?

(אגב, בחנות ביררתי על הכסא בירכיים ואמרו לי מפורש שאם אני יושבת הרבה שעות מול המחשב אני לא אשרוד אותו)

אשמח מאוד לתגובת בעלי נסיון לכסא שמתאים לישיבה ממושכת ונוחה.
תודה מראש

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
סליחה על ההקפצה
אבל אולי מישהו מכיר את הכסא הזה

הייי בחנות, המליצו מאוד
(גם המליצו על הכסא עם הגב המתפצל אבל הוא כפול במחיר)
השאלה אם הוא שונה מצרעה ודומיהם ?

(אגב, בחנות ביררתי על הכסא בירכיים ואמרו לי מפורש שאם אני יושבת הרבה שעות מול המחשב אני לא אשרוד אותו)

אשמח מאוד לתגובת בעלי נסיון לכסא שמתאים לישיבה ממושכת ונוחה.
תודה מראש
הכסא הזה מאד נוח, מאד תומך גב ונכון בהגדרה, רק מה שצריך לבדוק אותו פיזית כי כל אחד וגודלו מיקום התמיכה בגב לא נוח לכולם, וכן זויית הכסא כשמשעינים אחורה הוא מעלה גם את המושב, כדאי לבדוק במקום ולהרגיש אם נוח לך.

אולי מעניין אותך גם...