דרוש מידע כאב כתוצאה מישיבה ממושכת, בבקשה עזרה...

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
אני יושבת הרבה בעבודה
ולא משנה איזה כיסא ניסיתי (אפילו יקרים מאוד) אחרי כמה שעות יש לי כאבים
מה אתם עושים? יש כסא שמונע בעיות כאלה? (ישיבה של מינימום 8 שעות)
פליזזזז:cry:
הכרתי את זה מקרוב.. עד שהתחלתי לנעול מדרסים וסיימתי עם הסיפור
שווה בדיקה

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
מבינה את זה שלקום באמצע מוציא מהריכוז.
אבל לדעתי כשאת מסיימת משהו - חלק (הרי זה לא 8 שעות על אותו דבר ממש, נראה לי) לקום אפילו לכמה דקות.
אם זה באמת בגלל הישיבה הממושכת ולא בגלל משהו אחר...

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כבר נפתח פה אשכול כזה

מה שאני כתבתי שם: יש לד"ר גב כסא שהייעוד שלו זה ישיבה ממושכת ותמיכה בגב
המחיר... יקר...

לא כל אחד מוכן להשקיע את זה. אני אישית הייתי מעדיף לשלם בשביל הבריאות של הגב שלי (אני לא יושב הרבה)

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
אני יושב על כסא משרדי בתוספת הכרית הזו,
זה מתאים גם לרכב, אבל לא רק.
זה ממש משהו מיוחד, מיועד לישיבות ארוכות במיוחד.
לא מכיר משהו יותר טוב.
מן הסתם ניתן לקנות בכל חנות של אביזרי רכב.

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מושב ולא כסא? מה זה?
כן כסא היה לי ודי חדש ולא רציתי להשקיע בכסא,
זה מושב שמתלבש גם על המושב וגם על גב הכסא,

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@צביקה - היימישTech
לא הבנתי מה הקטע של המשענת גב בשתי חלקים,
אולי תדע להסביר,
קשה מאוד להסביר
בגדול המשענות מחוברת לאיזשהו ציר (לא מצאתי הגדרה אחרת) והן זזות לפי המיקום של הגב וזה תמיד בצורה שתומכת בדיוק
התיישבתי על זה בחנות שלהם ולא הסכמתי לקום

SUS 11

משתמש פעיל
קשה מאוד להסביר
בגדול המשענות מחוברת לאיזשהו ציר (לא מצאתי הגדרה אחרת) והן זזות לפי המיקום של הגב וזה תמיד בצורה שתומכת בדיוק
התיישבתי על זה בחנות שלהם ולא הסכמתי לקום
שאלתי היא כשנשענים עם הגב על המשענת לא מרגישים את הפתח שיש בין שני חלקי משענת הגב,
כי א"כ זה ממש לא נח,

בוגרת

משתמש רשום
לוקח זמן להתרגל,
יושבים על החלק העליון כשהברכיים מונחות על החלק הנמוך יותר. וכפות הרגליים מאחורה.
נח מאד אחרי שמתרגלים, ואי אפשר לעבוד על כסא אחר...
אבל, צריך לסדר את הרגליים כשמתישבים...

malka1

משתמש פעיל
מנסיון שלי, אני עובדת גם המון שעות מול מחשב, וסבלתי מכאבים איומים בגב תחתון, לא משנה מה עשיתי...שיניתי כיסאות, ניסיתי לקום יותר, להתעמל....אולי כל זה עזר ממש מעט, ואז אחרי אחת הלידות שהמצב הפך להיות בלתי נסבל, הלכתי לאוסטואופטית, עד היום אין לי כאבי גב תחתון (עבר שנתיים) ממליצה מאוד אולי משהו פשוט בגב לא מאוזן,
לא משנה שעכשיו סובלת מכאבים הולכים וחוזרים ביד שמנסה למצוא להם פיתרון...

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אפשר ללכת לאורטופד, לבדוק שאין בעיה מסוג כלשהו בגב תחתון או האגן, בינתיים- לקום לדקה שתיים פעם בשעה, לשבת על כרית קוצים

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
bbfbf307-3b02-48e4-83a3-8fd9e16af13d.jpg

אולי מעניין אותך גם...