כאבי ראש/מיגרנות לילדים- שינוי בתזונה

נעמי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמובן שתזונה עוזרת, אבל מנסיון ארוך ומר עם מיגרנה שליוותה אותי בנאמנות רבה מילדות ועד בגרות אוכל לומר בוודאות שמיגרנה יושבת על בסיס רגשי לחלוטין.
יש צורך פשוט בעיבוד של חוויות עבר, שתת המודע עדיין מתמודד איתן, ולא צריך בשביל כך טראומות מרגשות עם כותרות מרשימות. (לדעתי מצוי בעיקר אצל אנשים בעלי נפש עמוקה ועשירה, כמו למשל אנשים עם נטייה לתחומי האומנות שחוויות רגשיות נחוות אצלם באופן עמוק יותר.)
אצלי זה מה ששיפר פלאים, אחרי שרופאה מהקופה ציינה לי שמיגרנה היא מתנה לכל החיים והמליצה לי על משככי כאבים. (רופאה אחרת המליצה על משקפי שמש והימנעות ממצב של חוסר שינה.)
טופלתי אצל מטפלת מצויינת במוח אחד וב"ה היא הייתה שליחה טובה.

לי לה לו

משתמש רשום
גם לי יש אח שהיה סובל מזה נוראות אחרי שבת-שכב במיטה משבת אחר צהריים עד יום ראשון ולפעמים גם לא הלך ללימודים ביום ראשון ובד"כ גם היה מקיא פעם או פעמיים
וראינו שזה בעיקר מהחלות של שבת למרות שאכל כל השבוע קמח לבן
אומרים שבחלות יש כל מיני חומרים שהרבה יותר גרועים מבלחם, והיו מכינים או קונים לו חלות מקמח מלא וזה עזר וכן קמח כוסמין שמעתי גם שעוזר להרבה בעיות

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ממליצה לך לקחת אותו להיימליך- מאבחן אלרגיות. מכירה מקרה זהה בדיוק, שהילד אובחן כאלרגי לעוף. ויכול לאכול הודו ובקר. מאז הכל חלף ואם נוגע בטעות או מסיבה אחרת במשהו שמכיל עוף- ישר מיגרנה חזקה

ביק

משתמש פעיל
אבל זו בדיוק הנקודה.
עוף - ב"ה אנחנו לא אוכלים רק בשבת.
הוא לא אוכל הודו או בקר בשבת
הוא לא אוכל חלות מהמכולת כי אני אופה אותן מקמח, מים שמן ושמרים.
רגשית - השבתות בביתנו חוויתיות מאוד לילדים. הם מאוד אוהבים את שולחן השבת.
אולי ניתן לו פלצבו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה