עזרה כאבי גב נוראיים בגב התחתון

חדזי

משתמש מקצוען
היא לא מתלוננת, אבל אני רואה שהיא לא יכולה להתכופף, לעשות כל מיני פעולות בבית...
אז כנראה יש שם דלקת ...לא מאבחנת כמובן אבל לי הייתה דלקת בעצם הזנב ולקח לי רבע שעה לפעמים עד שהייתי מתיישרת ... שתלך להיבדק ודי..זה לא בדיחה מה הקטע לסבול? לא אומרת ללכת לכד דבר לרופא אבל כשצריך הולכים...
ותגידי לה שאם משפחה של חתן יבקש לראות את התיק שלה בקופה זו עברה פלילית אז מראש שתוותר עליהם... בקיצור שתלך להיבדק

נערך לאחרונה ב:

לבן

משתמש סופר מקצוען
היא לא מתלוננת, אבל אני רואה שהיא לא יכולה להתכופף, לעשות כל מיני פעולות בבית...
הייתי מציעה ליזום איתה שיחה, אבל רק אחת, ולא יותר.
להניח את הסיכונים הרפואיים בצורה ברורה ולהסביר לה מתי המבוגרים בסביבה יאלצו לנקוט צעדים גם ללא הסכמתה. בלי להכנס כלל לדיון אידיאולוגי או ויכוח בנושא. (אני אישית הייתי נוקטת צעדים מכל מצב שמצביע על זיהום כמו חום או מצוקה אקוטית)

אתי גרינבוים-3 ממדים

אתי גרינבוים-מטפלת תודעתית (3 הממדים)
מנוי פרימיום
יש הרבה מה לעשות
אוסטאופטיה
דיקור סיני
וגם אני יכולה לעזור המון

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
הייתי מציעה ליזום איתה שיחה, אבל רק אחת, ולא יותר.
להניח את הסיכונים הרפואיים בצורה ברורה ולהסביר לה מתי המבוגרים בסביבה יאלצו לנקוט צעדים גם ללא הסכמתה. בלי להכנס כלל לדיון אידיאולוגי או ויכוח בנושא. (אני אישית הייתי נוקטת צעדים מכל מצב שמצביע על זיהום כמו חום או מצוקה אקוטית
עשינו את זה.
בכל אופן, נראה לי שהמצב השתפר ב"ה, והכאבים פחתו.

תודה לכולם!
יש הרבה מה לעשות
אוסטאופטיה
דיקור סיני
וגם אני יכולה לעזור המון
(y)

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כשאתם כותבים על רופא, האם הכוונה לאורטופד או רופא כללי? האם שווה להחליף מדרס קודם או רופא לפני הכל? סובלת מגב תחתון כבר יותר משבוע, הכאב הולך וחוזר ומהבהב גם בגב העליון,
חכמת ההמונים , בבקשה!

חייב בדיקת רופא, בינתיים, כדאי לבדוק שהיא שותה מספיק מימים החמים האלו, לפעמים הכאבים הם מהכליות בגלל התייבשות ולא מהגב עצמו, בנוסף, ניתן למרוח שמן לבנדר מעורב בשמן זית או שמן שקדים

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
האשכול נפתח לפני כשלושה חודשים, רציני שעוד לא טופל או אובחן?

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
כשאתם כותבים על רופא, האם הכוונה לאורטופד או רופא כללי? האם שווה להחליף מדרס קודם או רופא לפני הכל? סובלת מגב תחתון כבר יותר משבוע, הכאב הולך וחוזר ומהבהב גם בגב העליון,
חכמת ההמונים , בבקשה!
.
האשכול נפתח לפני כשלושה חודשים, רציני שעוד לא טופל או אובחן?
טופל.
הקפיצו אותו מישהי אחרת שכנראה סובלת מאותה בעיה.

שושנה וולף

משתמש חדש
שלום רב
כואב לי מאוד לשמוע על המצב הנורא ,ועל אף שאין בדרכי בד"כ להגיב כאן צבפורומים אומר רק דבר אחד .
אני סבלתי רבות מכאבי גב תפוסים וכאבי ברך מייסרים בצורה שא"א לתאר
לא יכולתי לשנות מצב מישיבה לעמידה והפוך מדרגות אפי' לזוז על מיטה שזה משהו רך לא יכולתי לעשות,
זה היה אחרי פסח שנה שעברה הרגשתי שאני לא מצליח לזוז והייתי כמה שבועות לפני החתונה התחתנתי מייד אחרי חג השבועות,
הרב פירר הפנה אותי לאורתופד גדול בתל אביב שהפנה ל- MRI ועד אז גם המליץ על אורתופד בירושלים כך שאם צריך ניתוח הפיזותרפיה קודם תאיץ את ה-התאוששות כי אני צריך אוטוטו להתחתן...
אדהכי והכי הייתי אצל ה פיזותרפיסט לפני הצילום ומה אומר הוא אמר בעל פה בדיוק את מה שראו בצילום המשוכלל התחלנו תרגילים יום יום וכו' עד שבאתי לאורתופד הוא אמר שלא נעשה ניתוח כי התרגילים פשוט האיצו את הדם ב200 קמ"ש כך שהשרירים התחילו להצמיח את עצמם מחדש

תכל'ס ..עד היום לא עשיתי את הניתוח ויצאתי מזה לגמרי

ואני כבר עם תינוקת מתוקה ביד...
למי שמבין קצת בכאבים ...

המלצתי היא חד משמעית לומר לבחורה ללכת לפיזותרפיסט הוא דת"ל שומר תורה ומצוות מאוד נזהר מ-ייחוד וכל שאר הבעיות וזה גם לא רופא בעצם המילה אך האבחון המדויק שלו עוקפת את הרופאים הגדולים והצילומים המשוכללים {בד"כ}
מי שרוצה יותר עזרה יכול לפנות אליי במייל.
תודה ורפואה שלימה.

שושנה וולף

משתמש חדש
אני סובלת מאוד מכאבי גב חזקים ,
לאחר קימה-החלפתי כבר מזרון -זה לא עוזר,
וכן מישיבה מתמשכת-הלכתי לפיזיותרפיסטית פרטית ולימדה אותי איך יושבים נכון וכן מרחתי הרבה וולטרן ולקחתי גם כדורים ושום דבר לא עוזר הישיבה והשכיבה מעוררים לי את הכאב ברמה שאני עובדת בעמידה,
מאוד רציתי לדעת איך אפשר לפנות לפיזיותרפיסט זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה