יש עצה לטיפול בכיבים ברגליים כשיש רגישות להמון משחות?

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אמא שלי תחי' חייבת גרביים אלסטיות ביום יום מזכרת מההריונות... 3 פעמים כבר התפוצץ לה וריד
בכ-10 שנים האחרונות היא סובלת מכיבים ברגליים שבאים והולכים
בחצי שנה האחרונה הכיבים עקשנים ולא נרפאים
יש לה רגישות להמון משחות ואם הרופאה טיפלה בה עם משחה מסוימת היתה מקבלת כוויה והיתה צריכה לטפל גם בזה... אותו דבר קרה כששמה לה פלסטרים מיוחדים לריפוי נהיה לה סימן של הפלסטר
יש פלסטרים / משחות שכן יכולה לשים ולא ממש עוזרים
היסורים עד לב השמים
חוץ מלהתחזק בכפרת עוונות איך אפשר לטפל?
לנטרל אלרגיות אצל היימליך?
מחכה לעצותיכם המחכימות

mir

משתמש חדש
יש משחת פלאים מחומרים טבעיים. ניתנת לרכישה ללא מרשם.המשחה בונה את תאי העור והכיב נסגר! שם המשחה-אינוטיול-. Inotiyol
יש לשים כמות נדיבה על פד גזה סטרילי, למלא את ה"חור" ולחבוש באגד גזה.להחליף כל יום.
רפואה שלמה!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש משחת פלאים מחומרים טבעיים. ניתנת לרכישה ללא מרשם.המשחה בונה את תאי העור והכיב נסגר! שם המשחה-אינוטיול-. Inotiyol
יש לשים כמות נדיבה על פד גזה סטרילי, למלא את ה"חור" ולחבוש באגד גזה.להחליף כל יום.
רפואה שלמה!
זה מכיל גנטה?
יש לה רגישות למשחות שמכילים גנטה:
בקטרובן / ציקלודרם / בטא קורטן G / עזרקאין / סילברול ועוד אחרי שעברה טסט אצל ד"ר בר סלע - אלרגולוג

נערך לאחרונה ב:

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
יש לחברת "פוראבר" כמה מוצרים שיכולים מאוד מאוד לעזור!!!
אני יודעת על אדם שהיה לו כיב ברגל שהגיע למצב שהרופאים כמעט התייאשו ורצו לכרות לו את הרגל (!!) ועם שימוש של כמה ימים בלבד בשלושה מוצרים לא יקרים של " פוראבר" המצב השתפר לאין ערוך ולאחר זמן קצר מאוד הוא השתחרר לביתו על שתי רגליו.

אם את מירושלים תוכלי להשיג את המוצרים אצלי, אם לא אז בכל מקום יש איפה להשיג.
המספר שלי- 054-8465146.
תתקשרי ואפרט לך איזה מוצרים בדיוק.
רפואה שלימה!!

ב.פ

משתמש צעיר
אם יש למשהו משחה של "פוראבר" נגד דלקות והוא רוצה למכור לי או משהו יודע על משהו שיש לו כזה משחה אני מאוד אשמח לקנות זה דחוף תודה
[בירושלים]

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודעת מה זה גנטה, אני כן יודעת שאינוטיול היא יחסית חריפה.
כמו שאומרים עליה בצחוק, היו צריכים למכור אותה בחנות לחומרי בניין....

הודיה זהר

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש ברכסים מישהי בשם אסתי שולמן שמטפלת בכל מיני בעיות כגון כוויות, פצעי לחץ ועוד כל מיני... בעזרת משחות טבעיות שהיא מייצרת.
אם מעניין אותך אתן לך מספר שלה
יודעת שהצילה הרבה אנשים

RUSI10

משתמש מקצוען
יש טיפול ע"י עלוקות. נשמע קצת... אבל יעילות מוכחת, ועושים את זה במרפאות לכלי דם של מרכז וולפסון.
שווה לבדוק את העיניין. יש לזה שם : "הירודותרפיה " -
מיועד לאנשים שטיפול קוונציונלי בוורידים לא עזר/מזיק (כמו שאת מתארת פה) וכו'.

בד"כ הכיבים האלו נגרמים גם לסוכרתיים, וגם לכיבים אלו יש טיפול לא רק ע"י משחות (כמו למשל רימות תולעים שאוכלות את הנמק) מטפלים בשיטות האלו גם בבתי חולים גדולים כמו רמב"ם בחיפה (כתבה פה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה