יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

הר הבשן

משתמש מקצוען
שאילה בעניין משכנתא , אני אמור בעוד כחודשיים להתחיל תהליך של משכנתא בבנק .אני גרתי כמה שנים בשכירות ושלמתי כ2000 ש''ח בחודש כעת אני עובר לדירה גדולה יותר ומשלם 3000 ש''ח בחודש ,האם כשהבנק יראה שההוצאות הדיור לשכר דירה שלי עלה זה עלול לפגוע במשכנתא?

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
שאילה בעניין משכנתא , אני אמור בעוד כחודשיים להתחיל תהליך של משכנתא בבנק .אני גרתי כמה שנים בשכירות ושלמתי כ2000 ש''ח בחודש כעת אני עובר לדירה גדולה יותר ומשלם 3000 ש''ח בחודש ,האם כשהבנק יראה שההוצאות הדיור לשכר דירה שלי עלה זה עלול לפגוע במשכנתא?
הבנק בגדול נותן שליש מההכנסות בניקוי הוצאות מחויבות כמו שכירות.
ולכן במקרה שלך נראה שזה יפגע (אם אתם בגבול) או שתשלמו את התוספת במזומן ובחוזה יהיה כתוב 2000

יראת

משתמש מקצוען
אישור זכויות - מינהל אזרחי
עבור אזור מודיעין עילית
משהו יודע באיזה אתר אפשר לבקש?

אני1000

משתמש מקצוען
עד כמה שווה להוציא משכנתא דרך יועץ משכנתאות מאשר לפנות ישירות לבנק?

אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עד כמה שווה להוציא משכנתא דרך יועץ משכנתאות מאשר לפנות ישירות לבנק?
מי שלא יודע ברור מה הוא עושה, חייבים לשלם כסף כדי להרוויח כסף וניסיון של איש מקצוע. לסמוך על עצות הפקיד בבנק זה עוול לעצמך ולמשפחתך.
לפחות לקחת פגישת ייעוץ, לתכנון משכנתא, אחרי הכל מדובר בהמון המון המון כסף. לטווח ארוך, חייבים לקחת בחשבון שינויים במשך החיים ועוד.

ברוגע

משתמש פעיל
קח יועץ. אל תלך לבד לבנק, הסיכוי שתצליח כמו יועץ או קרוב לזה הוא לא גבוה.
ואפילו אם אתה סומך על עצמך, שזו תכונה חיובית;), עדיין קח יועץ, ויש טובים בשוק.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה