יש לכם סורגים ?

ציפופוק

משתמש רשום
שתפו אותנו ... איזה סורגים אתם ממליצים-
טרלידור? סורגדור? אחר?
אנא פרטו מה יש לכם (חברה וצורה) ואם אתם מרוצים/ לא -מה החסרונות.
חשוב לי בטיחות (שיהיה אפשר להושיב ילדים) צבע לא מתקלף ומחליד.

תודה רבה

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חשוב שיהיה צבע בתנור מגוולן,
ככה הצבע לא מתקלף.
אני ממליצה על סיני סורגים.
עבודה יפה ומקצועית.

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני גם בתהליך בירורים, כנראה אלך על סורגדור
כדאי לך מאד להעזר בגמ"ח החדש "הבית לשיפוץ"
הם שולחים חוברת המכילה ידע מקיף בנושא שיפוץ בצורה ברורה, ובינהם את נושא הסורגים
יש שם כמה פרסומות של אנשי מקצוע שהם בררו עליהם וקבלו המלצות,
מעבר לכך הם נותנים גם יעוץ טלפוני ואני חושבת גם עוזרים להתמקח על המחירים...
073-750-750-5

nc

משתמש סופר מקצוען
מקסידור- אם המטרה היא הגנה מפני גנבים.
טרלידור - אם המטרה היא בטיחותית לילדים (מעקה לדוג').

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י nc;1710890:
מקסידור- אם המטרה היא הגנה מפני גנבים.
טרלידור - אם המטרה היא בטיחותית לילדים (מעקה לדוג').

טרלידור קנו את מקסידור, כמו שאמר לנו סוכן של טרלידור בשבוע שעבר.
כך ששתי החברות הן היינו הך.
עד כמה שאני יודעת אין תקן שמאשר להושיב ילד על סורגים.

sem

משתמש פעיל
עשינו סורגים אצל מסגרים פרטיים
פעם אחת על החלונות של הבית, מסגר פרטי שלא עובד היום, סורגים מצוינים, כל הבית חביות ובחדר מממ'ד סורג ישר.

גם בפעם השניה, הגבהת המעקה של המרפסת עשינו אצל מסגר פרטי, מרוצים מאוד. עשינו הגבה סורג בטן

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
השירות של סורגדור לא משהו
למה לא ללכת למסגר פרטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה