תעסוקה לילדים יש לכם נסיון עם ציור לפי מספרים?

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
זה דבר מדהים, רק צריך להתאים
אני פחות אוהבת את העניין של הצבע והדיוק לא התסדרתי, לעומת אחרים במשפחה שממש ניצלו כל רגע
רק שימו לב עדיף לעשות את הצבעים הכהים קודם, כי אם נשפך על הבהיר כהה יותר קשה לכסות את זה מאשר בכיוון ההפוך

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
בקישור הבא מאלי אקספרס יש אפשרות לציור ע"פ מספר בהתאמה אישית:
יש אפשרות לבחור את גודל התמונה ואת מספר הגוונים שאתם רוצים שיהיה בתמונה שלכם- כנראה שבתהליך הקנייה יש אפשרות להוסיף את התמונה שברצונכם ליצור.
אין לי נסיון אישי אבל שמעתי על כאלו שהזמינו וממש נהנו.
בהצלחה.

יהודיתו

משתמש מקצוען
יש אפשרות לבחור את גודל התמונה ואת מספר הגוונים שאתם רוצים שיהיה בתמונה שלכם- כנראה שבתהליך הקנייה יש אפשרות להוסיף את התמונה שברצונכם ליצור.
בהצלחה.
זה על קנווס?

#גמח

משתמש רשום
בהצלחה.
כחדש באלי אקספרס, מומלץ לשלם שם באשראי?

#גמח

משתמש רשום
לכל מי שהזמין באינטרנט (וגם למי שלא), הגיע אליי החבילה אבל זה מגיע בלי המסגרת-עץ, איפה משיגים את המסגרת ואיך מחברים את ה'נייר' לעץ?

avi++

משתמש מקצוען
לכל מי שהזמין באינטרנט (וגם למי שלא), הגיע אליי החבילה אבל זה מגיע בלי המסגרת-עץ, איפה משיגים את המסגרת ואיך מחברים את ה'נייר' לעץ?
זה מתחבר עם נעצים
צריך למתוח את הקנווס טוב
ק''ש

avi++

משתמש מקצוען
אני לא מוצא 50*65 (במחיר שפוי כמובן)
תודה רבה
הקוד RUO243 מוריד כמה גרושים
ק''ש מניסיון
(תבדוק שזה 65 ס''מ של ציור, השוליים יוצאים מאחורי המסגרת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה