עזרה יש לכם מקרר אינטגרלי? אתם מרוצים?

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אשמח לשמוע חוות דעת על המוצר!

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מברור עבור לקוחות
המחיר שלו יקררר מאד
והנפח אכסון שלא לא גדול
מעבר לכך זה מוצר מושלם!!

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
מברור עבור לקוחות
המחיר שלו יקררר מאד
והנפח אכסון שלא לא גדול
מעבר לכך זה מוצר מושלם!!
תודה עזרת לי מאוד!
יש לך מושג איך הוא אחרי שימוש של כמה שנים?
שורד? נהרס?

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך מושג איך הוא אחרי שימוש של כמה שנים?
אומנם הוא כבר כמה שנים בשוק
אבל רק בשנה האחרונה לקוחות התחילו לפזול לכיוון שלו
אז אין לי אפשרות להגיד לך מה המצב שלו אחרי כמה שנים

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אני הייתי רגע לפני קנייה,
היה חשוב לי מאד החזית האחידה של המקרר האינטגרלי
אבל נפח האחסון היה מדי קטן למשפחה שלנו - גם אם לקחתי 2
ואפילו חשבתי לקחת אחד שהוא רק מקרר , אבל ירדתי מהעניין....
בסוף התפשרתי על מקרר 4 דלתות עם חזית זכוכית שחורה, יצא יפה.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מסכים עם מה שרשמו כאן ... האכסון שלהם מאד קטן
וצריך לחשבן על זה גם עלות של התקנת פיקוד שבת שמאד יקרה למקררים האלו (במקרר אינטגרלי יש גם עלות של נגר לפרק את המקרר מהארון בשביל להתקין עליו את הפיקוד שבת. ניתן גם להתקין לפני שהנגר מרכיב)
יש מקררים חדשים של סמסונג שמגיעים עם זכוכית מתחלפת בכמה צבעים שניתן בצורה מאוד פשוטה להחליף את הצבע של הדלת גמייק מאוד נחמד לא מכיר את העלות שלו והאם הוא טוב מצורף קישור שלו זה נראה שגם האכסון מאוד דומה לאינטגרלי כי זה משתלב בצורה שווה עם הארונות מטבח

נערך לאחרונה ב:

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כדי להגדיל את נפח האחסון כדאי לקחת מקרר שהוא מקרר בלבד ולהוסיף מקפיא אינטגרלי.
אמנם העלויות גבוהות מאד. אבל לדעתי זה הדרך היחידה בשביל שהענין הזה יעבוד במטבח של משפחה.

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
מסכים עם מה שרשמו כאן ... האכסון שלהם מאד קטן
וצריך לחשבן על זה גם עלות של התקנת פיקוד שבת שמאד יקרה למקררים האלו (במקרר אינטגרלי יש גם עלות של נגר לפרק את המקרר מהארון בשביל להתקין עליו את הפיקוד שבת. ניתן גם להתקין לפני שהנגר מרכיב)
יש מקררים חדשים של סמסונג שמגיעים עם זכוכית מתחלפת בכמה צבעים שניתן בצורה מאוד פשוטה להחליף את הצבע של הדלת גמייק מאוד נחמד לא מכיר את העלות שלו והאם הוא טוב מצורף קישור שלו זה נראה שגם האכסון מאוד דומה לאינטגרלי כי זה משתלב בצורה שווה עם הארונות מטבח
מישהו מכיר את הדגם של המקרר הנ"ל?
מבחינה פרקטית
אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה