יש לכם כרטיס סיבוס או תן ביס מהעבודה? עכשו כשאתם מהבית אתם פחות צריכים אותו?

אברך.

משתמש מקצוען
היתי בחג בשערי רווחה והמוכר לא ידע מהסיבוס והוא ממש לא הצליח להעביר את הכרטיס עד שהוא התעצבן ואמר לי קח את המחשב ותעביר את זה, התישבתי על המחשב והעברתי את הכרטיס ותוך כדי "עבודה" שמתי לב שיש אפשרות לשלם בתן ביס, כמובן שצריך לנסות את זה בפועל אבל ככה היה נראה לי,
כדאי מאוד לתועלת הציבור אם יש מישהוא שברשותו תן ביס ויכול להעביר את זה בשערי רווחה ולראות האם זה באמת עובד, התשלום כמו אצל סיבוס בחירת אמצעי תשלום ואז נפתח חלון אם הרבה אפשרויות ואחד האפשרויות זה תן ביס.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
מה הכוונה לצבור?
יש לי תקציב חודשי, לא יומי, אם זה הכוונה.
לצבור הכוונה היא שבכל יום יש תקציב לאותו יום ולפחות על פי הכללים הוא מנוצל רק לאותו יום.
יש מקומות שמסכימים לתת להזמין כל יום ולרשום וככה מצטבר סכום משמעותי.

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
לצבור הכוונה היא שבכל יום יש תקציב לאותו יום ולפחות על פי הכללים הוא מנוצל רק לאותו יום.
יש מקומות שמסכימים לתת להזמין כל יום ולרשום וככה מצטבר סכום משמעותי.
זה יכול לשמש גם לסוף חודש. מי שהסיבוס שלו חודשי ונתקע בסוף חודש עם כסף שלא נוצל יכול לצבור את זה וככה זה נשמר לו.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
יש פה לינק של אקסל משותף מסודר ומעודכן עם כל המסעדות/ הכשרות למהדרין עם פירוט כשרות/מקבל תנביס/סיבוס/כתובת וכו
אפשר לעדכן בטופס עדכון (לינק לטופס באקסל למעלה)
לינק לאקסל
וואי ממש תודה!
אפשר להוסיף את שיפון בהר חוצבים, מקבלים תן ביס רק בהזמנה באתר וצבירה.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
ניסיתי להעביר תן ביס בשערי רווחה ללא הצלחה. ניסיתי בקופה הראשית וגם בקופות העצמיות

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כן.
מזמינים באתר וכותבים צבירה בהערות, פעם ראשונה צריך לומר להם אחר כך נשמר לך אוטומטית כל פעם שמזמינים.
אם את יודעת על עוד מקומות שצוברים חוץ מהם- ושופרסל שאפשר לקנות שוברים,

אני אשמח לשמוע

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אם את יודעת על עוד מקומות שצוברים חוץ מהם- ושופרסל שאפשר לקנות שוברים,

אני אשמח לשמוע
טבע קסטל (סופר למוצרים אורגניים, טבעיים וכל הדברים האלו, יקר יחסית אבל אפשר לצבור חודשים ולעשות קנייה גדולה לבית עם פינוקים ודברים שלא תקני בקנייה רגילה) - הצבירה בסיבוס.
העלו פה גם קובץ אקסל מאד מסודר למעלה עם עוד כמה מקומות שאפשר צבירה.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סיבוס עובר גם ביש חסד במודיעין עילית? מישהו ניסה?
תודה

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני רואה באקסל שבבני ברק, חנות 'קצפת' נמצאת ברשימה, אך בקצפת במגדל הכשרת הישוב הבנתי שלא מקבלים סיבוס. (לא ניסיתי, רק שמעתי) יש כאן מישהו שניסה לקנות שם עם סיבוס והתקבל??
אגב, למי שמבין בתוכנה, אשמח אם יוסיפו עוד עמודה שיציינו אם ניתן לעשות הזמנות מהחנות. תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה