מצלמות עדשות וציוד טכני יש לך אביזרים מקוריים לצלומי חוץ?

ZOOME

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום לכולן,
מחפשת מספר אביזרי צילום מקוריים ויפים
כמו שראיתי כאן- סירה (שאפשר להכנס לתוכה..)
מטוס.
טלסקופ
טלפון וינט'ג
או כל רעיון מקורי אחר.
(יש לי הרבה אביזרים- אבל אני רוצה הפעם לגוון יותר.:D)
אם יש לך- להשאיל לי (מדובר בפעם אחת בלבד)
או להשכיר .
אשמח שתכתבי.
תודה רבה!!

ZOOME

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אין פה אף אחת שמשכירה??
?????

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כל אחת שקונה אביזרים רוצה להתייחד באביזרים שלה.
אין טעם לבקש, כי גם את תעדיפי להיות ייחודית כשתיקני את האביזרים שלך בעז"ה.
הייתי ממליצה לך לחפור על מקומות זולים כמו אלי אקספרס או אפילו לבלות קצת בשוק הפשפשים ולצאת עם מציאות יפהפיות במחירים זולים ממש.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה