דרוש מידע יש לי רעיון לסטארטאפ! גם לכם?

טאבו

משתמש סופר מקצוען
הוצע בעבר ועובד אבל לא נתמך בכל ספקי המייל
מגניב!!

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
אני חולמת על שירות בשם Boom, שכל פעם שמישהו מתכנן פגישה עתידית בZoom/ שולח קישור למוזמנים , האתר/ אפליקציה יעבדו את המיקום המשוער של רוב המשתתפים ו-בום! יציעו מקום מפגש *פיזי* במרחק שווה מכל המשתתפים מתוך רשימה של מקומות פנויים (חדרי מחשבים, חדרים להשכרה, משרדים לפי שעות, בתי קפה, מתנ"סים, אולמות וכד') ובכמה לחיצות יהיה אפשר לקבוע פגישה, לשלם ולהציע תחליף הגון לזום לטובת כל האנשים שנפשם קצה במפגשי מסך.

Panda

משתמש מקצוען
אופציה בפלאפון למצב של שקט חוץ משיחות מבעלי
קיים בסמארטפון
ועוד אחד, חיפוש מתכון לפי הרכיבים שיש לי.
נגיד נגמר לי הסירופ מייפל או השוקולד צ'יפס ויש עוד עשרות מתכונים שיכולים להתאים לי.
קיים ב chatgpt
נותנים לו את הרכיבים הקיימים והוא בונה את המתכון
ולמוצא איזה פטנט למציאת הוריד גם בחורף הקר
שתיית 2-3 כוסות מים 10 דק לפני עוזר תמיד. לצערי מכיר מקרוב. בריאות איתנה
אפליקצית ''תעיר אותי'' כשמגיעים לאזור התחנה שלי. להזין מה התחנה שבה צריך לרדת, והאפליקציה מסונכרנת עם המוביט, או הוויז של הנהג.. ופשוט מצלצלת כשמתקרבים ליעד.
קיים באפליקציות של אוטומציה
הגיע הזמן להמציא מטריות קלילות ולא שבירות!
קיים, יש לי של חברה בריטית עמידה ברוחות של עד 200 קמש ולא מתהפכת או נשברת. לא זול.

עוד כמה רעיונות:
אפליקציה לאנשים, מישהו אומר לי שלום והאפליקציה לוחשת לי את השם שלו ומאיפה אני מכיר אותו, כי אני אף פעם לא זוכר.

אפליקציה שאומרת לך למי מהרכבים הסמוכים אליך בכביש המהיר סתם תקוע האיתות והוא לא באמת מתכוון לעבור נתיב

אפליקציה לזיהוי בשמים של אחרים/ות

אפליקציה לזיהוי מחלות! שומע את השיעול שלך ואומר אם זה קורונה, שפעת או שאתה נחנק מאגוז

אפליקציה שמזהה לך את המניע של בן אדם המציע לך טובה

נערך לאחרונה ב:

תכלת מרדכי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ומתי שאני צריכה לעשות באותו יום גם בדיקות דם וגם עירוי פשוט דוקרים אותי פעמים
הגיעה הזמן למצוא פתרון לתופעה הכואבת ולא נעימה.
אפשרי, על ידי פתיחת וריד וסגירתו על ידי 'פקק'.
כל מי שמגיע למיון 'זוכה' לאחד כזה, דרכו עושים בדיקות דם, עירוי נוזלים וכדו', וזה נשאר עד שיוצאים.

עט נובע 2

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
1 בגדים חדפ ( בזול .. כמו מחיר של טיטולים) בעיקר לילדים, מגיע מקופל ארוז ישר לארון, לבש וזרוק.
2 בארון תחת הכיור יהיה פח, שהאשפה שנזרקת אלין גולשת ישר לפח תת קרקעי של הבניין, כמו שיש צנרת למים.( במקום לנעול נעליים, להוציא שקית מפלסטיק, לקשור, לצאת מהבית, להזמין מעלית, לחכות, לצאת מהבניין, ללכת, לפתוח מכסה כבד, להרים, לזרוק. סורי על הפירוט)

RBF

משתמש צעיר
אני אתחיל במשהו ממש קטן.
אני רוצה שתהיה אופציה לסמן טקסט בוורד ודומיו, ובלחיצה אחת להקיף אותו בסוגריים.
למה כל פעם צריך לעשות שיפט 0, להקליד, ואז שיפט 9, לא מוגזם?!
קיים!
תוסף הגהה ועריכה לוורד
מקור:

מוסיפה והולכת

משתמש פעיל
1 בגדים חדפ ( בזול .. כמו מחיר של טיטולים) בעיקר לילדים, מגיע מקופל ארוז ישר לארון, לבש וזרוק.
2 בארון תחת הכיור יהיה פח, שהאשפה שנזרקת אלין גולשת ישר לפח תת קרקעי של הבניין, כמו שיש צנרת למים.( במקום לנעול נעליים, להוציא שקית מפלסטיק, לקשור, לצאת מהבית, להזמין מעלית, לחכות, לצאת מהבניין, ללכת, לפתוח מכסה כבד, להרים, לזרוק. סורי על הפירוט)
2. קיים (ראיתי משהו כזה במוסד כ"ש)

Panda

משתמש מקצוען
תשלום בחנות, נסיעות באוטובוס וכדו' ע"י טביעת אצבע..
הטכנלוגיה קיימת רק לא מיושמת בפועל..
קיימת ומיושמת עם שעון חכם או סמארטפון מבלי לחלוק את טביעת האצבע שלי לכל אחד

בארון תחת הכיור יהיה פח, שהאשפה שנזרקת אלין גולשת ישר לפח תת קרקעי של הבניין, כמו שיש צנרת למים.( במקום לנעול נעליים, להוציא שקית מפלסטיק, לקשור, לצאת מהבית, להזמין מעלית, לחכות, לצאת מהבניין, ללכת, לפתוח מכסה כבד, להרים, לזרוק. סורי על הפירוט)
קיים בכל קומה במגדלי מגורים. נקרא פיר אשפה

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
אופציה בנדרים פלוס להודיע על מנין או יהודים שמחכים למנין בבית כנסת מסויים,
שיוכלו לראות את זה בכל בתי הכנסת או במחשב,
כך ב2 בלילה יוכלו להתקבץ יהודים מכל השכונה לאותו בית כנסת,
במקום שכל אחד יתפלל לבד ב20 בתי הכנסת של השכונה או יכתת רגליו לשטיבלא'ך...
וכל חוליגן שיעבור יכתוב שיש 9 שמחכים פה למנין וילך....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה