דרוש מידע יש לי רעיון לסטארטאפ! גם לכם?

מתמטיקאי

משתמש פעיל
אני חושב שלא הובנתי, הקטע הוא לגלות ב"אמיתי" דברים מרתקים, לראות שמה סופות בים, בעלי חיים רודפים אחרי הטרף שלהם, לעקוב אחרי בזים.
ודרך אגב יש google hearth במציאות מדומה ולא רק מה ששלחת.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
מטריה חזקה עם קשירה על הכתפיים או הצוואר
שהידים יהיו פנויות להחזיק דברים או סתם לחמם בכיס המעיל
אם אני לא טועה זה היה בהתחלה ואז הגיע ה"ממציא" שגילה שאפשר לנתק את זה מהבגד (מהגוף במקרה דנן) וזה ילך יותר טוב, וכן הווה

מתמטיקאי

משתמש פעיל
כשאתה יוצא מהבית ומתלבט בפעם העשירית אם נעלת את הדלת או לא-איזושהיא אפליקציה שתבדוק את זה בלי שתצטרך לחזור ולגלות שנעול,כמובן!
וכנ"ל כשאתה במיטה ומתלבט אם הגז מכובה....
קיצור,לכל הכפיתיים בעם....
אם אני לא טועה בבתים חכמים יש בפלאפון אפשרות להדליק את הגז ולנעול את הדלת, לא רק לבדוק את המצב שלהם.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
כשאתה יוצא מהבית ומתלבט בפעם העשירית אם נעלת את הדלת או לא-איזושהיא אפליקציה שתבדוק את זה בלי שתצטרך לחזור ולגלות שנעול,כמובן!
וכנ"ל כשאתה במיטה ומתלבט אם הגז מכובה....
קיצור,לכל הכפיתיים בעם....
ואז אותם אלו שרצית להרגיע יפחדו שאולי האפליקציה לא תקינה וילכו לבדוק בעצמם...

נערך לאחרונה ב:

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
גינות משחקים לחורף
עד מתי הילדים ישתעממו בבית והאמהות לא תפגשנה....
מה, אנחנו בשנת 1900?!
שהעיריות ישקיעו על בניית מבנים גדולים בכל גינת רחוב של מגלשות וכו’, אלא שהגג ואולי גם החלונות יהיו מזכוכית בכדי שבקיץ או בימים של שמש חורפית יהיה תחושה יותר נעימה של יציאה לגינה וגם בריא יותר להחשף לשמש

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני אתחיל במשהו ממש קטן.
אני רוצה שתהיה אופציה לסמן טקסט בוורד ודומיו, ובלחיצה אחת להקיף אותו בסוגריים.
למה כל פעם צריך לעשות שיפט 0, להקליד, ואז שיפט 9, לא מוגזם?!
קיים כתוסף.
משהו דחוף:
אופציה בפלאפון למצב של שקט חוץ משיחות מבעלי
חכי.
כל הבעלים יעשו אופציה של מצב צליל חוץ משיחות מהנשים (יהי' שקט).

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מסך לפני הקופות בסופרים, שיעריך איזה תור הכי קצר, (למי יש משלוח ואיזו קופאית תסתבך עם הביטול ותצטרך לחכות שעה)
ממש נכון...
אבל זה יפגע בקופאי...
אבל באמת כלקוחות קבועים בדרך כלל יודעים באיזה קופה הולך יותר מהר ואצל מי יש בעיות...
ועדיין יש הפתעות
כמו קבוצה של בנות סמינר שקנו ממתקים לכל הכיתה וכל אחת הייתה צריכה חשבונית מס

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אקדח מלחם בדומה לדבק חם, שהבדיל מתחמם ואפשר פשוט לירות אותו בלי להסתבך..
אין את זה בחנויות. בדקתי...
מה הכוונה מלחם" שעושים הלחמות למוצרי אלקטרוניקה? ולוקחים בדיל עופרת שהופך להיות כדור קטן???
אם זה זה? אז אני פעם הסתבכתי עם זה. ניסיתי להלחים מיקרפון קטן איכותי, וכל הזמן ברח הבדיל והכדור ברח לצדדים. עד שבסוף הלחמתי את המיקרפון עצמו והוא הלך לפח.
ומאז אני לא מלחים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מסך לפני מחסומים צבאיים שיעריך באלו מהטורים יש פרצופים מחשידים שהולכים לתקוע את כל הטור.
על אותו רעיון,אפליקציה שתעריך מה הטור הכי מהיר בפקק. (אחד הדברים המכאיבים זה להמר על הנתיב השמאלי מתוך 3 ואז לגלות בעיניים כלות שהנתיב הימני טס ורק אתה חסום עם איזה סמיטריילר שיקח שבוע להשתחרר ממנו .)
אחד הסודות הם, ולא נעים לומר את זה, שמי שנדחף מגיע ראשון...
למשל במחסום הצבאי, יש 4 טורים של מכוניות ואתה קולט שיש רק שני נתיבים פתוחים... נשארים בנתיב שלא פתוח... כי שם כולם נדחפים לנתיב שכן פתוח... (האם זה ראוי אני לא יודע)
וכן בכביש עם צמצום נתיבים אם אתה בנתיב שממשיך ישר וצמוד לנתיב שמצטמצם, אז אתה תשאר מאחור... או לפנות שמאלה לנתיב השמאלי יותר או ללכת ישר לנתיב שמצטצמם...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מכירים את זה שיש באוטובוס את המסך של התחנות ובכל תחנה מציינים איזה קווים יש שם.
מה הבעיה להוסיף את מס' התחנה ליד?
מילא אני לא מצפה שהם ירשמו ליד כל תחנה את זמינות הקווים כשאגיע לתחנה כי זה באמת צריך מסך ענק,
אבל לפחות את מס' התחנה ליד כל תחנה שאוכל לבדוק בעצמי.
או שפשוט ירשמו את הקווים שמגיעים בטווח של עד דקה כשהאוטובוס הנוכחי יגיע לתחנה הקרובה.
לדעתי חוסך המון כאב ראש במעבר בין אוטובוסים.
אני לא הצלחתי להבין את ההצעה

א. אפשר למצוא את מספר התחנה ב2 מקומות - 1. מעל הדגל של התחנה 2. בתוך התחנה בראש הדף שרשום שם את כל הקוים העוברים בתחנה ועוד בצד ימין למעלה (אגב יש גם באמצע עידכון לאיזה תאריך זה מעודכן)

עכשיו אני חושב שהבנתי
שבגליון שיש בתוך התחנה שכתוב את מסלול הקוים העוברים בתחנה יהיה כתוב על יד כל תחנה שבמסלול שלהם איזה מספר תחנה, ובאיזה קוים אפר להתממשק. אבל כהיום זה לא דיגטלי, אתם מציעים שיהיה דיגטלי?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש
לא חיפשתם בחנויות הנכונות

יש קפוא של דורות

בגדול 90 אחוז מכל מה שכתבו פה כבר קיים (ציטטתי רק את מה שהיה נראה לי שמי שכתב באמת צריך...)

בעניין האוטובוסים אני בטוח שכבר יש מקום בעולם שחשבו על הדברים האלה אבל לא מצאתי בינתיים. אעדכן.
אבל מוזר לי שאף אחד פה לא חשב על הרעיון הכי פשוט לשים תחנות סגורות מכל הכיוונים. הסיוט הכי גדול שלי מתחב"צ זה לעמוד בתחנה בגשם ולהגיע הביתה רטוב ממסד עד טפחות. ואפשר אפילו לשדרג עם מזגן בשביל הקייץ!

אפרופו תחנות אוטובוס, הנה סרטון משעשע על מתיחה גאונית עם שלט פרסום של תחנת אוטובוס (למי שנפתח לו)
כמדומני ששמעתי פעם על כזו תחנה שסגורה
הבעיה בסגורה שאין גישה לכולם, לא תמיד זה נעים להיות במקום סגור הרבה זמן אנשים שלא מכירים, ועוד
אז העיקר שיהיה קורת גג

יש גם בעיה בתחנות שיש שמש. בעיקר בצד דרום.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני לא הצלחתי להבין את ההצעה

א. אפשר למצוא את מספר התחנה ב2 מקומות - 1. מעל הדגל של התחנה 2. בתוך התחנה בראש הדף שרשום שם את כל הקוים העוברים בתחנה ועוד בצד ימין למעלה (אגב יש גם באמצע עידכון לאיזה תאריך זה מעודכן)

עכשיו אני חושב שהבנתי
שבגליון שיש בתוך התחנה שכתוב את מסלול הקוים העוברים בתחנה יהיה כתוב על יד כל תחנה שבמסלול שלהם איזה מספר תחנה, ובאיזה קוים אפר להתממשק. אבל כהיום זה לא דיגטלי, אתם מציעים שיהיה דיגטלי?
כמדומני שהכוונה לזה:
היום בחלק מהאוטובוסים יש שלטים דיגיטליים שמראים את התחנות הבאות של האוטובוס.
הבעיה שאם אני רוצה להחליף קו וכד' - אין לי איך לדעת מה המספר תחנה שבה אני רוצה לרדת.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה הכוונה מלחם" שעושים הלחמות למוצרי אלקטרוניקה? ולוקחים בדיל עופרת שהופך להיות כדור קטן???
אם זה זה? אז אני פעם הסתבכתי עם זה. ניסיתי להלחים מיקרפון קטן איכותי, וכל הזמן ברח הבדיל והכדור ברח לצדדים. עד שבסוף הלחמתי את המיקרפון עצמו והוא הלך לפח.
ומאז אני לא מלחים
בדיוק, אבל שיהיה כמו רובה של דבק חם רק עם בדיל עופרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה