יש לי בעיה בלהבות הגז שהן גדולות מאוד ומשחירות את הסירים בתחתית

קרמבואית

משתמש רשום
הזמנתי טכנאי גז והוא לא מצא את הבעיה. הוא טען שלחץ הגז תקין.
הטכנאי היה מחברת הגז, אולי אני צריכה להזמין טכנאי פרטי?
מישהו פה מכיר בעיה כזאת? מדובר בכיריים של תנור רגיל מחב' אלקטרה
והלהבות ממש ע-נ-ק-י-ו-ת גם כשאני עושה על להבה קטנה.
תודה מראש על כל יעוץ והכוונה בעניין.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
מה מקור אספקת הגז? גז מרכזי, צובר גז, בלון פרטי?
הבעיה בכל המבערים או רק באחד מהם?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה שהפתח מידי את גדול, וזה יכול לקרות או שהשתמשת בחומר חזק מידי. או שנסתם לך ובפתיחה נפתח פתח גדול יותר.

קרמבואית

משתמש רשום
תילתן, תודה - מדובר בגז מרכזי והבעיה בכל המבערים.
פינתי, תודה - אני משתמשת לנקוי הכיריים רק בנוזל כלים פיירי עם ספוג הפלא (חוץ מערב פסח) והבעיה לא התחילה אחרי שניקיתי וגם לא נסתמו לי המבערים...
אז מה זה כן????????

נס ופלא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יכול להיות מאבק מצטבר או משהו אחר...
הפיתרון: מחט דקה וארוכה להכניס בחור לנענע שם מעט ולהוציא זה פותח את הסתום ומרענן את המקום.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
יש אפשרות לסגור בהדרגה את הברז הראשי של הדירה, לא של הבלון גז המרכזי(בגז מרכזי הברז אמור להיות ליד המונה שבכל קומה או ליד הבלונים) בכל פעם חצי סיבוב, להדליק ולבדוק אם הבעיה נפתרה.
בנוסף יש לבדוק אצל השכנים אם הבעיה גם בכיריים שלהם, אם כן יש להזמין שוב את חברת הגז.

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי היתה אותה בעיה בתנור של בלרס, הזמנתי את חברת שי עוגן, והוא אמר שאין הרבה מה לעשות וזה קורה מהניקוי או כתוצאה מניקוי עם מחט, בכ"א הדבר ביחיד שהיה לו להציע לי זה הקטנה של הגז, כך שהקטין את כמות יציאת הגז בכל המבערים כך שבלהבה הגדולה כבר אין לי להבה ענקית אבל שווה לי כי הסירים כבר לא מפוייחים.

גימל

משתמש צעיר
היתה לי בעיה זהה וטכנאי של שרות גור סידר לי את הבעיה.

אלקטרה

משתמש חדש
מנוי פרימיום
שלום רב ,

שלום רב ,

קראנו את הודעתך ואנו נשמח לשוחח עימך בנושא, בכדי לסייע במציאת פתרון עבורך.

אנא שלחי את פרטיך לקישור המצורף.

שירות אלקטרה
http://www.electra-service.co.il/online

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה