עזרה יש כזה דבר אתר ליצירת קולאז' מכמה תמונות, בחינם?? די דחוף

מושמוש:-)

משתמש מקצוען
זה עדיין חינמי כי אחרי ההורדה אני יכולה לבטל את ההרשמה
השאלה אם אני לא מסתכנת
ראית את הצילומסך?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זה עדיין חינמי כי אחרי ההורדה אני יכולה לבטל את ההרשמה
השאלה אם אני לא מסתכנת
ראית את הצילומסך?
ראיתי ולי זה לא היה.
בטוחה שלא השתמשת בדוגמאות שמסומנות בכתר?

ר"ד

משתמש צעיר
יש שם גם חינמי, מהמם עשיתי כמה פעמים
תודה על הקישור,
סיימתי את עבודתי אבל הוא לא נותן לי להוריד!
זה קולאז' בחינם אבל כשאני מנסה להוריד כותב לי שהמחשב אינו תומך בקבוצה משהו כזה,
אני מנסה דרך המייל אבל הוא טוען שהכתובת מייל או הסיסמה שגויים
מה אפשר לעשות?

סר

משתמש חדש
כן. פשוט כותבים coollage

יש תוכנה חינמית ומצוינת עם המון אופציות ובעברית: PICOSMOS TOOLS

זה העמוד הראשי:
צפה בקובץ המצורף 941398
איך אני הופכת את התוכנות לעברית? צריך קודם להוריד ואז משתמשים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה