יש כאן עוד נפגעי אלקטרולוקס?

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
רכשתי מכונת כביסה שלהם לפני שלוש וחצי שנים. עם פתח עליון. פחות שנתיים אחרי רכישתה, התקלקל מסך הלחצנים. הכפתור של הסחיטה נתקע על 1000. הזמנתי טכנאי מגלאור, נותני השירות שלהם. בתיאוריה, כשקניתי את המכונה, קבלתי התחייבות לשלוש שנים אחריות בחינם. בפועל, התבקשתי לשלם 220 שקלים על לוח חדש, כיוון שהאחריות לא כוללת חלקי חילוף. עכשיו, שנה וחצי אחרי, שוב התקלקל מסך הלחצנים. אותו כפתור שנתקע בעבר נתקע גם היום.
רק אני מפעילה את המכונה, ואין לי ידי עוג. זה המכשיר החשמלי הראשון אצלי בבית, ויש לי וותק עם מכשירי חשמל, שנזקק כל כך מהר להחלפת אותו חלק בדיוק.
לי זה מריח קצת רע. אבל אולי אני סתם חשדנית.
מעניין אותי לדעת אם נתקלתם בתופעה, אם שמעתם עליה.
ובלי קשר, אם לא שמעתם עליה, זאת ההזדמנות לשמוע עליה כעת, לצערי ולצערו של חשבון הבנק שלי.
ומי ששוקל לקנות מכונת כביסה של אלקטרולוקס, שיקח בחשבון שהמחיר עלול לכלול החלפת מסך לחצנים בשווי 220 שקל כל שנה וחצי בערך :mad::(:eek:

T5

משתמש פעיל
נפילות מתח

שמעתי שבעיה של נפילות מתח יכולה להרוס את הכרטיס הדיגיטלי אולי כדאי לך לבדוק אם יש בעיה כזו בדירה שלך.

bekki

משתמש מקצוען
לי תנור בילד אין כמה חודשים .מזעזע. כל הגומי הפנימי נאכל בקושי בשימוש.

ר.ב.

משתמש פעיל
לי מיבש אלקטרולוקס שעלה 1200 ש"ח!
אחרי חצי שנה שבקושי היה בשימוש - הפסיק ליבש, נס שהיה באחריות כי הלך לו בלי סיבה גומי רציני שמחזיק את התוף.
לא מתלהבת ממנו כלל!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לי שני תנורים בילד אין אלקטרולוקס. שלוש שנים. הבשרי בשימוש קבוע, החלבי פחות. בינתיים הם עובדים מצויין, טפו טפו חמסה.

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי מכונה של אלקטרולוקס
לא מרוצה בכלל:(

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י פריידי;1694590:
יש לי מכונה של אלקטרולוקס
לא מרוצה בכלל:(

למה?
גם לי יש כבר קרוב ל4 שנים ואני מרוצה מאוד....

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש תנור B.I. של אלקטרולוקס כבר כמה שנים (נדמה לי 5, אבל אולי יותר)ואני מאד מאד מרוצה ממנו. גם אופה מקסים וגם ידידותי לניקוי.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איזה מעניין! בררתי גם בעל פה אצל שכנות וקרובות. וחלקן מרוצות עד הגג ממוצרי אלקטרולוקס וחלקן ממש לא.
נראה לכן שמדובר בדגמים שמיוצרים במפעלים שונים?

לאופר

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש לי את המכונה פתח עליון כבר 6 שנים (לא דיגיטלי)
וזה עובד מצוין...

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אלקטרולוס סמסונג ובוש זה אותו יצרן עם 3 שמות
כיום רוב המוצרים שלהם יפנים..
העתיקים יותר - גרמניים..
ולכן ההבדל באיכות

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
יש לי מכונת כביסה אלקטרולוקס 6 (אולי 7) שנים עובדת ומנקה מצוין! מאד מרוצה ממנה!
לחמותי שבקה המכונה אחרי 3 שנים. היה לה דגם שונה.. אולי ההבדל בדגמים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה