יש דבר כזה לנייד מספר כשר על סים עם sms?

משמפ

משתמש רשום
פרסום וקופי
ידוע לכם האם שייך לנייד מספר כשר
על סים עם sms
שלפחות רק יקבל הודעות ואפילו שלא יהא אפשר לשלוח?
דחוף-מאד!!!

בני2

משתמש מקצוען
על סים עם sms
דחוף-מאד!!!
לא קיים, פעם הייתה חברה אחת שעשתה את זה (אולי 012) כיום שום חברה לא עושה את זה, כי יש להם כל מיני הסכמים עם "ועדת הרבנים".. ולכן הם לא עושים את זה, אני מאמין שלחברה יש אפשרות טכנית לעשות רק יש הנחייה לא לעשות את זה ולכן אם יהיה לך נציג שאתה מכיר שיכול להעביר אותך רק בשביל זה ומיד להחזיר זה אמור לעבוד.

מוטי קורץ

משתמש פעיל
לא קיים, פעם הייתה חברה אחת שעשתה את זה (אולי 012) כיום שום חברה לא עושה את זה, כי יש להם כל מיני הסכמים עם "ועדת הרבנים".. ולכן הם לא עושים את זה, אני מאמין שלחברה יש אפשרות טכנית לעשות רק יש הנחייה לא לעשות את זה ולכן אם יהיה לך נציג שאתה מכיר שיכול להעביר אותך רק בשביל זה ומיד להחזיר זה אמור לעבוד.
הרבה חנויות פלאפונים הם סוכנים מורשים, תנסה שם. תסביר את הסיטואציה (זה אתה עם המייל! לא?) ונתפלל שזה יעזור.

A052

משתמש סופר מקצוען
אין דבר כזה סים עם SMS, המס' עצמו חסום לקבלת הודעות.

בעבר היה ניתן לנייד ל019 ושם המס' נשאר מס' כשר והיה פרוץ לגמרי.

אבל ככל הנראה כיום זה לא ניתן.

Allegro

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אם זה אתה מהמייל אז אמרנו שאפשר להכניס את הסים הכשר לנוקיה סי 2
והוא מקבל הודעות טקסט מגוגל

בני2

משתמש מקצוען
אמרנו שאפשר להכניס את הסים הכשר לנוקיה סי 2
והוא מקבל הודעות טקסט מגוגל
זה לא מדוייק, אני נסיתי פעם לקבל הודעות ורוב מוחלט של הסימים / חברות/תכניות, זה לא עובד. ראיתי כזה דבר (עד כמה שזכור לי זה לא היה משנה מי שלח את ההודעה) ואפי' בפל' כשר לגמרי קיבל SMS, אך כשניסיתי על המספר שהייתי צריך זה לא עבד גם שהחלפתי חברה לאותה החברה שכן עבד בה.
עד כמה שאני מבין זה לא קשור לפלא', אלא לחברה ולתכנית שהיא מפעילה אולי יש גם תלות בסים.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
על סים עם sms
דחוף-מאד!!!

גם אם יעשו לך את זה ותוכל לשלוח מכשר הודעות
לא תוכל לקבל כי המחשבים של הרשתות סלולר חוסמות ישר הודעה שנשלחת לקידומת כשרה

היה לי את זה לפני כמה שנים ב019 ולא קיבלתי מאף חברה אחרת כי הקידומת הייתה כשרה

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשרר להתקשר לחברה להגיד שהחלפת פלאפון והסים נחסם לשגע אותם שהחלפת לפלאפון כשר ולמרות זאת הוא נחסם ואז הם פוץחים לך אותו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה