פסח ישי ריבו בלייב מירושלים

מצב
הנושא נעול.

.....

משתמש מקצוען
גם יש היום אירוע בבית שמש תכננתי מאתמול לשבת ליד המחשב מ-9:00 בערב וב-8:45 אני כבר מגיעה למחשב כדי להפעיל את השידור והם חסמו אותו....
רציתי לראות סרט התלהבתי שעשו אתר לסרטי נשים באתי לשלם ואני רואה שזה חסום......
דדדדדדייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואפילו אין עם מי להתכתב על העניין כי הם פשוט לא עובדים

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
מצד אחד מודה להם שהם חוסמים
מצד שני מתוסכלת לגמריי
כי את יעקב שוואקי בשידור חי הם פתחו (והעלו לשם סוג של קליפ עם נשים!)
מצד שני הם חוסמים את מכון דוידסון שיש שם מחקרים טובים ומועילים על הקורונה ובכלל מעבר (כששאלתי למה, הם אמרו שכמה פנו אליהם בתלונה שיש שם כמה כתבות של כפירה. כאילו אנחנו קטנים ולא יודעים לסנן מה כן לקרוא ומה לא)
אולי יחלקו עלי כאן ,אבל לי זה קשה ומתסכל
שוב, לא מתכוונת לעבור מהם
אבל מרגיש לי כבר שהם עברו את הגבול.
הידברות ילדים - תכנים טובים הכל חסום!
ואתמול ראיתי קישור יוטיוב של (אמנם קצר) של בוב הבנאי פתוח.. (שסרטים כאלה אני לא מראה לילדים שלי)
וכן על זה הדרך

פסח שמח כשר ובריא לכולם.

חמחם

משתמש מקצוען
גם יש היום אירוע בבית שמש תכננתי מאתמול לשבת ליד המחשב מ-9:00 בערב וב-8:45 אני כבר מגיעה למחשב כדי להפעיל את השידור והם חסמו אותו....
דדדדדדייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואפילו אין עם מי להתכתב על העניין כי הם פשוט לא עובדים
אולי זה מחר?

פנדורה

משתמש מקצוען
נטפרי לפעמים עולים על העצבים, לעיתים חוסמים דברים בלי שום בעיה
אבל מסכימה לשלם את המחיר הזה, העיקר שיהיה אינטרנט כשר.

שמחה 100

משתמש רשום
לפעמים כדאי להניח את הרגשות בצד ולחשוב שיש צד שני למטבע.....
בפרט לפני שמוציאים לעז על מערכת שאין חולק שפועלת על פי דעת תורה ללא שיקולים זרים...

נערך לאחרונה ב:

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
מצד אחד מודה להם שהם חוסמים
מצד שני מתוסכלת לגמריי
כי את יעקב שוואקי בשידור חי הם פתחו (והעלו לשם סוג של קליפ עם נשים!)
מצד שני הם חוסמים את מכון דוידסון שיש שם מחקרים טובים ומועילים על הקורונה ובכלל מעבר (כששאלתי למה, הם אמרו שכמה פנו אליהם בתלונה שיש שם כמה כתבות של כפירה. כאילו אנחנו קטנים ולא יודעים לסנן מה כן לקרוא ומה לא)
אולי יחלקו עלי כאן ,אבל לי זה קשה ומתסכל
שוב, לא מתכוונת לעבור מהם
אבל מרגיש לי כבר שהם עברו את הגבול.
הידברות ילדים - תכנים טובים הכל חסום!
ואתמול ראיתי קישור יוטיוב של (אמנם קצר) של בוב הבנאי פתוח.. (שסרטים כאלה אני לא מראה לילדים שלי)
וכן על זה הדרך

פסח שמח כשר ובריא לכולם.
שידור חי יותר קשה לאשר, כי לא יודעים מה ה"הפתעות" שיהיו שם ואין אפשרות לסנן במיידי. (ואת בעצמך מביאה את ההוכחה משוואקי , וגם רוטנת על כך שפתחו דבר כזה.)
כתבות של כפירה אין מקומן באינטרנט כשר! בפרט אם משתמשים שלחו תלונות, כניראה שזה עבר את הגבול הבסיסי של "אנחנו גדולים".
הידברות מיועדת לקהל יעד שבד"כ לא מחזיק נטפרי...ודווקא אני רואה שהם עושים השתדלות ופותחים שם הרבה סרטונים!! הרבה יותר קל היה להם לחסום הכל וזהו, אבל הם לא עושים את זה כי כן אכפת להם.
ועל הקישור של בוב הבנאי - את יכולה לדווח אם זה ניראה לך לא ראוי, זה בדיוק "יד לוחצת יד".

ואל תחשבי שאותי זה לא מעצבן!!!!
ישבתי על המחשב שלשום כמה שעות וחיפשתי "משו לראות"...כל מה שעניין אותי היה חסום!!!
וזה היה מרגיז ברמות שדפקתי את הראש על המקלדת!
אבל...בפנים בפנים ידעתי שכל הכבוד להם!!! והחסימות שלהם שמרו עלי מתכנים שהם לא "למהדרין"...
(ת'כלס אם לא הסינון הקפדן שלהם לא בטוח שהייתי מקבלת אישור להכניס נט סטיק לבית. ולא היה משנה סיבות כמו עבודה/לימודים)
ומבחינת השירות חייבת לציין שהייתי נותנת להם 10!!!!!
לא נתקלתי בשום בעיה איתם ותמיד המענה מתחשב ומהיר!
(ותאמיני לי שאתגרתי אותם)

פרוגרמרית

משתמש צעיר
שידור חי יותר קשה לאשר, כי לא יודעים מה ה"הפתעות" שיהיו שם ואין אפשרות לסנן במיידי. (ואת בעצמך מביאה את ההוכחה משוואקי , וגם רוטנת על כך שפתחו דבר כזה.)
כתבות של כפירה אין מקומן באינטרנט כשר! בפרט אם משתמשים שלחו תלונות, כניראה שזה עבר את הגבול הבסיסי של "אנחנו גדולים".
הידברות מיועדת לקהל יעד שבד"כ לא מחזיק נטפרי...ודווקא אני רואה שהם עושים השתדלות ופותחים שם הרבה סרטונים!! הרבה יותר קל היה להם לחסום הכל וזהו, אבל הם לא עושים את זה כי כן אכפת להם.
ועל הקישור של בוב הבנאי - את יכולה לדווח אם זה ניראה לך לא ראוי, זה בדיוק "יד לוחצת יד".

ישבתי על המחשב שלשום כמה שעות וחיפשתי "משו לראות"...כל מה שעניין אותי היה חסום!!!
אבל...בפנים בפנים ידעתי שכל הכבוד להם!!! והחסימות שלהם שמרו עלי מתכנים שהם לא "למהדרין"...
(ת'כלס אם לא הסינון הקפדן שלהם לא בטוח שהייתי מקבלת אישור להכניס נט סטיק לבית. ולא היה משנה סיבות כמו עבודה/לימודים)
וואו כל מילה!!!
אני מרוצה מנטפרי ב 200%!!!!!!

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

לגבי שוואקי לדוג' - לכאלה שידורים כן הייתי מצפה שיחסמו כי א"א לדעת מה צפויים לראות מראש
אבל יש סרטונים מעבר לזה שהם נקיים והם לא פותחים.

לגבי מכון דודיסון, עברתי עליו ממש טוב וחקרתי אותו
הכתבה היחידה היתה על המפץ הגדול (אולי היו עוד כמה ולא ראיתי) לא חושבת שבגלל זה צריכים למחוק אתר שלם!

לגבי הידברות, לא הבנת אותי התכוונתי לשל הילדים. כמו צור משלנו וכד' שאותו חוסמים, ואת המצוירים למינהם, הופ, סופר סימפל פותחים! למה? אם כבר פותחים שיפתחו את התכנים המסוננים המתאימים לנו. ואם אסור אז הכל אסור.
אין כאן משהו מוגדר ומובן.

לא דיברתי על השירות שלהם. לא מבינה מאיפה הבאת את זה. גם אני מרוצה מהם וכתבתי במפורשת שלא מתכוונות לעבור מהם. רק יהיו סגורים על עצמם אם פותחים או לא.

ושוב, לא עוברת מהם
שאר החסימות אני יודעת מניסיון שהן לא מתאימות לי
שם פתוח מדי וכאן סגור מדיי.. עדיף את הסגור. כמובן.
אבל אם כבר פתחו את הקלפים כאן בעניין, רציתי גם להגיב.

mat

------- Magicode -------
אני מפרסם את תגובת נטפרי לעניין הזה.

בעקבות מגיפת הקורונה, אשר נוצר מצב שכל המשפחות מסתגרות בבתיהם או בבידוד וכדומה, קיבלנו כמה וכמה פניות ובקשות להקל בקריטריונים הנהוגים כיום בנטפרי, בפתיחת סרטים לנשים וכדו', וכל זאת על מנת להפיג את הבדידות או השיעמום על ידי צפייה בסרטים.
הצגנו את השאלה בפני הרבנים הגאון הגדול רבי משה הלל הירש שליט"א והגאון רבי שריאל רוזנברג שליט"א והגאון רבי מאיר קסלר שליט"א, והרבנים הביעו את דעתם בצורה נחרצת שאין להקל כלל בגלל המצב וכי אין ספק שהניסיון הרוחני של מגיפת הקורונה הוא בנושא זה, לפרוץ את גדרות השמירה והסינון הנהוגים תמיד. והגרמה"ה שליט"א אף התבטא בצורה חריפה יותר, ואמר שזה ממש חורבן גדול.

יחד עם כל בית ישראל אנו מתפללים ומקווים כי מגיפת הקורונה תסתיים במהרה. עם הגאולה השלמה במהרה בימנו.
בברכת ולא יתן המשחית לבוא אל בתיכם לנגוף...

מקור

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...