דרוש מידע ישיר למהדרין - למישהו יש תעודת מכירת חמץ

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מחפשת באתר ולא מוצאת
ובטלפון - לא עונים
האם יש למישהו מידע לגבי זה?
תודה

דיני 1

משתמש צעיר
20200416_130059.jpg

ברכות

משתמש רשום
זה הסניף של ישיר למהדרין
וזה התעודות שראיתי שם היום

האם אתה בטוח שזה תקף גם ל''ישיר למהדרין''?
כי בחשבונית שהם מוציאים כתוב רק "שופרסל" ולא מוזכר "יש", ולא נראה לי ששופרסל מוכרים את כל החמץ של הרשת בבד"ץ
ודרך אגב, צריך גם לברר האם אפשר לסמוך על כשרות הפירות והירקות שלהם?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
האם אתה בטוח שזה תקף גם ל''ישיר למהדרין''?
כי בחשבונית שהם מוציאים כתוב רק "שופרסל" ולא מוזכר "יש", ולא נראה לי ששופרסל מוכרים את כל החמץ של הרשת בבד"ץ
ודרך אגב, צריך גם לברר האם אפשר לסמוך על כשרות הפירות והירקות שלהם?
ישיר למהדרין מביאים את הסחורה מבארות יצחק, ככה כתוב במפורש בכל ההזמנות.

ברכות

משתמש רשום
קיבלתי מהם במייל אישור מכירת חמץ ע"י הבד"ץ, וזו תעודה מיוחדת ל"ישיר למהדרין", מה שמלמד שזה לא דבר אחד עם סניף יש חסד של בארות יצחק.

גם שאלתי את שירות הלקוחות לגבי כשרות הפירות והירקות והם ענו לי תשובה שלא ממש הבנתי, הנה הציטוט:

"תעודת כשרות פירות וירקות זה רבנות עירונית בעיר בה אתה מתגורר או בעיר בה הסניף המשלח קיים"

אם זה נכון מה שהרבה טוענים כאן שזה ממש כמו סניף יש חסד בארות יצחק, אני חושב שהם היו אמורים לענות לי שזה בד''ץ י-ם.

גם במשרדי ועד הכשרות של הבד"ץ ענו לי שהם להם שום מידע ואחריות על זה .

אישור מכירת חמץ.png

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי פירות וירקות הם ענו לי כעת במייל כך:
כשרות הינה כשרות מקומית.

ומוזר לי הרי הם "למהדרין" לא?

שולמית הופמן

משתמש מקצוען
אני קבלתי מהם משלוח השבוע בירושלים ובקבלה נכתב:

מספר חנות 496 כנפי נשרים ירושלים

כך שהסקתי שההזמנה נאספה מיש בכנפי נשרים . אני טועה?

חסיד אחד

משתמש פעיל
כשפתחו את השרות של ישיר למהדרין
המוצרים הגיעו מסניף יש חסד בארות יצחק והאיסוף מתבצע בסניף עצמו
[כמו שכל אחד שבא לקנות שם רואה את המלקטים מסתובבים בין המדפים עם עגלה ומסופון ולא כמו ברמי לוי שיש להם סניף רק להזמנות באתר]
ולכן העדה החרדית לא יודעת להבדיל בין הסניף לבין השירות של ישיר למהדרין כי זה היינו הך ואני במו עיני ראיתי את המלקטים לוקחים פרות וירקות מאיפה שאנו הלקוחות לוקחים
כשפתחו לפני מספר חודשים את הסניף בכנפי נשרים בירושלים אז כל ההזמנות מאזור ירושלים נאספים בסניף ירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה