פארק ירושלמים- לאיפה אתם יוצאים עם המשפחה? דחוף וחשוב!!!

MRF

משתמש מקצוען
-מנגל ביער ירושלים בנים תמיד אוהבים
-ליפתה גם בבין הזמנים שייך לבנים וממשיכים משם הלאה במסלול לעמק הארזים אפשר לעלות חזרה או לצאת לצומת רמות
-טיול אופנים במסלול אופניים לא יודעת את כולו מתחיל מהמלונות מתחת למשרד החוץ ממשיך לגן סאקר האחורי ועמר הצבאים ואז נגמר בפארק אלמליח הבן שלי עשה כבר הרבה פעמים הבנים יוצאים מוקדם והקטנים מחכים בפארק אלמליח ונהנים שם
-יש את המנהרה החדשה שהייתה מעבר למים והפכו אותה למסלול אופניים, זה לבנים לבד או עם חברים ואמא נשארת בבית- יש 2 יציאות נראה לי נגמר בבית זית אם את רוצה פרטים מדוייקים מאיפה נכנסים וכו' אוכל לשאול את הבן שלי
-יש את נחל החלילים לוקחים אוטובוס למבשרת ומשם מתחיל המסלול
-ירידה מיער ירושלים למוצא הקטנים נשארים בחורשת החרוב
-פארק קנדה והבנים הולכים למסלולים סביב הדסה עין כרם יש הרבה
-לא הייתי אבל אמרו לי שיש גינה מוצלחת בפסגת זאב
-יש מעיין בגבעת זאב שהבנתי שרק חרדים הולכים אליו אמרו שמוצלח, לא הייתי
-הזיצים למיניהם, למי שאוהב
-ולירושלמים זה אטרקציה- הבן שלי נסע לבני ברק לעצמו לאיצקוביץ ומאפיות ולבקש ברכה מגדולים וכו'
-לוקחים רכבת לשדה התעופה ורואים שם איפשהו את המסלולים המראות נחיתות
-טיילת ברמות 06 כולל ארוחת ערב שווה
-האוכל יענה את הכל- מכינים בר למילוי בייגלים\פיתות\לחמניות עם כל טוב הארץ וכל אחד לוקח לעצמו מה שהוא אוהב
-מכינים הרבה ארטיקים בפריזר- מפירות, קרטונית ספרינג, מיץ ענבים או פודינג בפריזר-יוצא טעים וכו' נהיה שקט ורגוע
-נותנים לכל אחד סכום כסף שיצאו לעצמם למקס סטוק ויבחרו לעצמם משהו.... לקטנים הכל בשקל מצויין והביינוניים ---יוצאים לשוק השקל [יש שם גם ברד] בגאולה עם טלפון כך שהרווחת את זמן הנסיעה עד שיגיעו וגם עצמאות
-והכי חשוב-[סמיילי] זה הזמן ללמד אותם עבודות בית [לא שיצטרכו אותם ח"ו] אבל שידעו לעשות ספונגא או לנקות שירותים אחרי לידה בבית שלהם

ישא ברכה

משתמש פעיל
מישהו יודע האם הביקור בגבעת התחמושת עם המצגת מתאימים למשפחה חרדית?

י.אדרי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ראיתי גם במתנס רמות ביציאה מירושלים שפתחו מתחם של פארק מים קטן, מגלשות מים ומתנפחים וכו..
לא יודעת פרטים אבל אם זה עוזר בשמחה..

מסלולון

משתמש רשום

ראיתי גם במתנס רמות ביציאה מירושלים שפתחו מתחם של פארק מים קטן, מגלשות מים ומתנפחים וכו..
לא יודעת פרטים אבל אם זה עוזר בשמחה..
ראיתי. זה מתחת האף שלי
כתבתי באחד ההודעות תיקון לטעות שלי בגילאים. הגילאים הם בין 3-20
זה משנה את התמונה לגמרי

מסלולון

משתמש רשום
יש אצל הנציגים במינהלים הקהילתיים כרטיסים מוזלים למגיק קס, חבורת תריג וחפץ חיים
תבדקו מולם מה שרלוונטי עבורכם
חשבתי ספציפית על הסיורים ברובע
אם יש כרטיסים מוזלים ופורסם במוצ"ש בעלונים כאן- כנראה הם אזלו כבר
מנסיון העבר
אבל ננסה

bnoya

משתמש מקצוען
חשבתי ספציפית על הסיורים ברובע
אם יש כרטיסים מוזלים ופורסם במוצ"ש בעלונים כאן- כנראה הם אזלו כבר
מנסיון העבר
אבל ננסה
אהה סליחה. לא דיברתי על כך.
וזה לא פורסם בעלונים. אני יודעת מבפנים שיש עדיין כרטיסים. יש אזורים שעדיין בכלל לא הוציאו למכירה. כדאי לבדוק אם זה רלוונטי עבורכם.

new light

משתמש פעיל
אודה להמלצות למקומות יציאה בירושלים לילדים בגילאי 2-10 (אפשרי גם ג'מבורי מושקע וכו')
מקומות מקורים לשעות החמות

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מגיעים לעין לבן בתחבורה ציבורית?
צריך להגיע עד אקווריום ישראל?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
מישהו היה שם? מטורף?
חמוד... לא גדול
אבל חדש ומושקע
לא כל כך התעמקתי, אבל יש מסלול כזה של ג'ימבורי כמו פעלטון ובריכת כדורים. יש מתחם לתינוקות
ויש עוד חדר היי ג'אמפ על ריבועי קפיצה כאלו
עולה 50 לילד, יקר לדעתי. לא הכנסתי את הילדים.
ראיתי שיש אפשרות לרכוש כרטיסיה. אולי יוצא יותר זול

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מישהו היה שם? מטורף?
ממש לא שווה 50 ש"ח
יותר פשוט מפעלטון שיש בכל הקניונים,
אמנם חדש אבל ממש לא מעסיק את הילדים יותר 45 דק
הייתי עם גילאי 3,7,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה