עזרה יצא לכם להשתמש באפליקציית פספורטכארד? אשמח לדקה מזמנכם

י ע ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום רב
לצורך פרויקט ומחקר שאני עורכת
הייתי ממש ממש שמחה לשמוע מאנשים שיצא להם להשתמש באפליקציה

איך היתה החוויה בה? (חווית משתמש)
האם חוויתם תסכול?
קושי במציאת פרטים, בניווט?
האם היו חסרים לכם שם פונקציות?

או שלדעתכם החוויה באפליקציה מעולה
מוצאים כל דבר בקלות
פעולות הרכישה \ דיווח ברורות ונעימות?

ממש אשמח לתשובות מפורטות
תודה מראש

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
אפליקציה לא ניסיתי,
האתר השתמשתי כבר פעמיים וממש אין דברים כאלה,
הכול פועל, זורם, ברור וקריא, ובעיקר מובן וקולח.

י ע ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לך על התשובה! אבדוק באמת גם את האתר לפי זה אולי זה יקדם אותי באפליקציה

אשמח לשמוע עוד תשובות ממי שהשתמש באפליקציה דווקא

י ע ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו?
בבקשה!
ממש חסד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה