ימות המשיח פתרונות תקשורת מי יודע?

יוני מקרוני

משתמש פעיל
האם ימות המשיח פתרונות תקשורת ומסר פתרונות תקשורת זה אותו אחד
האם יש למישהוא ניסיון בפתיחת קו מידע למטרות שיווק
והאם ניתן להקים דבר כזה שישדר אמינות
תודה מראש

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
תננסה אצל הניק "עילום"

ivr

משתמש פעיל
מסר פתרונות תקשורת הוא משווק של חברת ימות המשיח.
בהחלט ניתן להקים קו שמשדר אמינות, צריך רק להשקיע בקריין איכותי.
תתקשר ל077-3137777 ובשלוחה 4 תוכל לפתוח מערכת תכנים בצורה אוטומטית.
בלינק זה: http://www.yemot.co.il/ תוכל להכנס לניהול המערכת ולפורום ההסברים, וכך תוכל לעשות בעצמך את הכל בחינם.
יש גם את שרות הפרמיום, בשלוחה 1 של שרות הלקוחות, ותמורת תשלום נציגי ימות המשיח יקימו עבורך את המערכת, יעבירו את המלל לקרינות מקצועית וכו'.

בקיצור, נותר לך לבחור בין אופציה חינמית בתפעול עצמי, לבין תשלום תמורת שרות פרמיום.

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
אם אתם מחפשים קריין מקצועי עם שירות אדיב ומחירים נוחים

ניתן לפנות אלי לקבל דוגמאות של עבודות במגוון ז'אנרים

במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או בטל': 0548435329

בהצלחה

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
למסר גם יש שירות פרימיום, לידיעתי יותר זול

יוני מקרוני

משתמש פעיל
זהו בדקתי הכל אפשר להקים לבד ובחינם דרך ימות המשיח
אבל המערכת מסובכת כל כך
אם רוצים שירות פרימיום זה עולה 1000 ש"ח הקמה והם עושים הכל

מה עוד לא קם בן אדם פרטי שרק יעזור לי איפה עושים כל דבר תמורת 100 ש"ח ואני יעשה זאת בפועל
אם אני יסתדר לבד אני יפרסם פה שאפשר לפתוח דרכי ב100 ש"ח במקום ב 1000 כמו שהם מבקשים
אגב שלשום פירסמו חברה חדשה בשחרית שם הם רצו 1500 ש"ח על הקמה

ניצול ציני

רר

משתמש רשום
יש עוד מקום שמפעילים כאלה קווים בשם קליקול.
לא ניסיתי את ימות המשיח.
אבל בקליקול ממש לא מסובך!!!! ובחיים לא שילמתי שם שקל.
התקשרתי 0723822822 ויש להם נציג שפותח לך את הקו תיק תק בלי דמי שרות ובלי בטיח.

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י רר;n4906057:
יש עוד מקום שמפעילים כאלה קווים בשם קליקול.
לא ניסיתי את ימות המשיח.
אבל בקליקול ממש לא מסובך!!!! ובחיים לא שילמתי שם שקל.
התקשרתי 0723822822 ויש להם נציג שפותח לך את הקו תיק תק בלי דמי שרות ובלי בטיח.

תגיד, מה יש לך?

קו בסיסי אתה מקבל אוטמטי במות אפילו בלי נציג ומוגדר אוטמטי.

מדובר על דברים מיוחדים - לא סתם דברים. ועל זה זה המון השקעה בפיתוח הגדרה וסידור.

לי לקח לפח קו הזמנות איזה שעה.

וזה היה די בסיסי לא עם כל השכלולים.

רר

משתמש רשום
נכתב ע"י israelintop;n4906254:
תגיד, מה יש לך?

קו בסיסי אתה מקבל אוטמטי במות אפילו בלי נציג ומוגדר אוטמטי.

מדובר על דברים מיוחדים - לא סתם דברים. ועל זה זה המון השקעה בפיתוח הגדרה וסידור.

לי לקח לפח קו הזמנות איזה שעה.

וזה היה די בסיסי לא עם כל השכלולים.

לא הבנתי

שלכם

משתמש פעיל
אשמח לעזור בשמחה בהקמת קו בימות המשיח או בחברה אחרת.

אם תרצה אשמח גם לקשר אותך עם קריין מקצועי שיעשה לך את שרותי הקריינות במחיר סביר, ובקי היטב גם בפרטים הטכניים של הפעלת מערכות טלפונית [ובכללם של ימות המשיח].

רר

משתמש רשום
לא מבין למה עושים ענין.
מתקשרים לקו שאמרתי של קליקול.
יש להם המון פונקציות - כל מה שעד היום עשיתי או שלחתי אנשים לעשות אצלם, עשו בחינם.
(הבנתי שכל החברות האלה מרויחות כסף יפה מהדקות שאנשים משתמשים בקו. אז אנשים פשוטים כמונו לא צריכים לשלם גם על תוכנה מקצועית יקרה. רק אם יש לך מערכת מכירות רצינית, אז אתה צריך תוכנה עם פיתוחים שעולה כסף).

לדוגמה דברים שעשינו:
היינו צריכים לארגן אוטובוס לאירוע משפחתי. במקום מליון טלפונים ותיאומים, יש לנו קו משפחתי. הגדרתי במערכת בקלי קלות שאלות, וככה יכלו להכניס נתונים מי שרצה לנסוע איתנו, והשעה שרצה, ותוספות.
או בסמינר - שהפעלנו תוכנית עם מערכת טריביה שענו שאלות ותשובות.
וגם פתחנו שם תהילים - שכל פעם נרשמים, ואנחנו עושים הגרלה בין אלה שאמרו.
בקיצר, עולם ומלואו.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י יוני מקרוני;n4899338:
זהו בדקתי הכל אפשר להקים לבד ובחינם דרך ימות המשיח
אבל המערכת מסובכת כל כך
אם רוצים שירות פרימיום זה עולה 1000 ש"ח הקמה והם עושים הכל

מה עוד לא קם בן אדם פרטי שרק יעזור לי איפה עושים כל דבר תמורת 100 ש"ח ואני יעשה זאת בפועל
אם אני יסתדר לבד אני יפרסם פה שאפשר לפתוח דרכי ב100 ש"ח במקום ב 1000 כמו שהם מבקשים
אגב שלשום פירסמו חברה חדשה בשחרית שם הם רצו 1500 ש"ח על הקמה

ניצול ציני

ימות המשיח נותנת מערכות משוכללות עם אופציות רבות לאין ערוך ממה שיש במערכות אחרות.

יש פורום לקוחות בימות המשיח, תוכל לשאול בו כל דבר שאתה לא מצליח להגדיר: www.call2all.co.il/f2 וישמחו לעזור לך בחינם.
תוכל לבקש בפורום גם עזרה תמורת תשלום סמלי, אני בטוח שיהיו הרבה קופצים.
אם יש פעילות בקו, תוכל לקבל שרות מלא מימות המשיח ללא שום תשלום.
אם אתה צריך עזרה נקודתית במשהו, תוכל לבקש הסבר מנציג תמורת דמי שרות של 25 ש"ח על כל רבע שעה או חלק ממנה.

משתמש1

משתמש פעיל
נכתב ע"י ivr;n4906431:
ימות המשיח נותנת מערכות משוכללות עם אופציות רבות לאין ערוך ממה שיש במערכות אחרות.

יש פורום לקוחות בימות המשיח, תוכל לשאול בו כל דבר שאתה לא מצליח להגדיר: www.call2all.co.il/f2 וישמחו לעזור לך בחינם.
אם אתה צריך עזרה נקודתית במשהו, תוכל לבקש הסבר מנציג תמורת דמי שרות של 25 ש"ח על כל רבע שעה או חלק ממנה.

איך אתם מגדירים פעילות בקו? אני רוצה להקים קו עם צפי להרבה פעילות, איך אני מקבל את השירות המלא החינמי?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רר;n4906323:
לא מבין למה עושים ענין.
מתקשרים לקו שאמרתי של קליקול.
יש להם המון פונקציות - כל מה שעד היום עשיתי או שלחתי אנשים לעשות אצלם, עשו בחינם.
(הבנתי שכל החברות האלה מרויחות כסף יפה מהדקות שאנשים משתמשים בקו. אז אנשים פשוטים כמונו לא צריכים לשלם גם על תוכנה מקצועית יקרה. רק אם יש לך מערכת מכירות רצינית, אז אתה צריך תוכנה עם פיתוחים שעולה כסף).

לדוגמה דברים שעשינו:
היינו צריכים לארגן אוטובוס לאירוע משפחתי. במקום מליון טלפונים ותיאומים, יש לנו קו משפחתי. הגדרתי במערכת בקלי קלות שאלות, וככה יכלו להכניס נתונים מי שרצה לנסוע איתנו, והשעה שרצה, ותוספות.
או בסמינר - שהפעלנו תוכנית עם מערכת טריביה שענו שאלות ותשובות.
וגם פתחנו שם תהילים - שכל פעם נרשמים, ואנחנו עושים הגרלה בין אלה שאמרו.
בקיצר, עולם ומלואו.

מי חפר במערכת? איפה לוחצים כך ואיפה כך
ומי היה הקריין
ומאפה ידעתם על כל האופציות?

ivr

משתמש פעיל

שלכם

משתמש פעיל
נכתב ע"י ivr;n4906431:

ivr יכול להיות שאתה קשור לימות המשיח?
שם הניק שלך מחשיד
וגם אנו רואים שאתה דואג להם.
אולי תוכל לסייע לנו בקשרים שם

שלכם

משתמש פעיל
נכתב ע"י שלכם;n4908286:
ivr יכול להיות שאתה קשור לימות המשיח?
שם הניק שלך מחשיד
וגם אנו רואים שאתה דואג להם.
אולי תוכל לסייע לנו בקשרים שם

כעת ראיתי שבאשכול הדיון אודות ימות המשיח הצהרהת מפורש אתה עובד בימות המשיח, וזה רשום גם בפרופיל המשתמש שלך.
אז אולי תנצל את ההזדמנות וחוץ מלקיים דיונים חסרי תוחלת אודות השאלה האם חברת ימות המשיח הינם גנבים שקרנים ונוכלים [מה אגב נכון לדעתי] או שהם צדיקים ממיסדי עולם התורה. תעזור לנו לקבל שירות איכותי וטוב מחברת ימות המשיח. [אולי לדוגמא תחשוף לנו את נפלאות מודל התח"צ החדש של ימות המשיח].
בכל מקרה אנו נשמח להסתייע בחברת ימות המשיח ובפטפלורמה שלהם, ללא כל קשר לשאלה האם מנהלי החברה פושעים שצריכים לשבת מאחורי סורג ובריח, או צדיקים גמורים שהפריחו את תחום שיעורי התורה בטלפון.

נ.ב. גילוי נאות אני מחזיק כעשרה קווים בנושאים מגוונים בימות המשיח.

יוני מקרוני

משתמש פעיל
כן גם אני ישמח לקבל עזרה
ובדקתי בפורום של ימות ישנם רק 3 אנשים שחברי בפורם ואין שם פעילות
אז זה נראה לי קצת מיותר להיעזר בהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה