תאונה ילדים בכביש

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אתמול צעדתי ברחובות בני ברק,
אני רואה שלושה ילדים קטנים לדעתי 7,6,4

היינו מרחוק(לכן לא העברתי אותם את הכביש)
אני רואה ילדים שרוצים לעבור את הכביש הגדולה החליטה שהיא מעיזה לעשות את זה
הידיים שלה היו מלאות ואצה רצה לה בכביש היא חצתה לא חשבה בכלל שהיא צריכה לקחת אחריות על הקטנים יותר!
אחותה היותר צעירה התלבטה מה לעשות, בנתיים הגיח רכב שהיה אמור לפנות ימינה,
הוא ככה הסתכל ראה את הילדים, זה לא היה נראה שהם מתכננים בכלל לעבור אז הוא התחיל לפנות
ופתאום הילדים החליטו שהם עוברים ופשוט רצו לכביש,
הנהג הצליח לבלום ופשוט לקח לו אח"כ כמה דקות טובות להתאושש מזה.

הורים יקרים!
איך שולחים את הילדים בצורה כזו?
מה עם האחריות, עכשיו לקראת החופש שהילדים מסתובבים הרבה יותר שימו לב קחו אחריות על הנושא.

ולמבוגרים ביננו, בואו נשתדל להעביר אותם את הכביש.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ילדהבת שבע לא יכולה לחצות כביש לבדה, אז שתיקח אחריות גם על הקטנים יותר?

היו היה

משתמש פעיל
אני משתגע מזה ילדים עומדים במעבר חציה מחכים ומחכים ומחכים
אנשים נשים וטף עוברים לידם ואפילו לא חושבים שאולי יש פה מישהו שצריך עזרה!!!!!!!!!!!!
זה נורא!!!! ועוד בבני ברק בקיץ!!
חברה תתחילו להסתכל סביבכם!!

חוחית

משתמש סופר מקצוען
הורים הזויים
ששולחים ילדה בת 7 עם שני קטנים
אין מילים אחרות

וכן, אני יודעת שיש מושג של "לדון לכף זכות"

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
היה מדובר בשעה שבע בערב
אם הילדים היו מחכים עוד דקה וחצי הייתי מעבירה אותם את הכביש
את האמת לא בטוח כי זה בכלל לא היה נראה שהם מתכננים לעבור

אני משתגע מזה ילדים עומדים במעבר חציה מחכים ומחכים ומחכים
אנשים נשים וטף עוברים לידם ואפילו לא חושבים שאולי יש פה מישהו שצריך עזרה!!!!!!!!!!!!
זה נורא!!!! ועוד בבני ברק בקיץ!!
חברה תתחילו להסתכל סביבכם!!
לי יש מזה עדיין סיוטים מאז שהייתי קטנה...
זוכרת איך הייתי מחכה שעותת ליד הכביש עד שמישהו הועיל בטובו לעביר אותי.
היום אני לא ממשיכה ללכת בלי להעביר ילד שמחכה... לא יכולה לסבול לראות את הפוזה האומללה הזאת

אני וביתי

משתמש מקצוען
בבני ברק
גיסתי חודש לפני חתונה מרחפת לה
עומדת על קצה המדרכה פתאום ניגש אליה מישהו "רוצה לעבור את הכביש?"
והיא בת 22...
יש גם כאלו
אם זה היה במעבר חצייה אני מודה לו בשם כל הנהגים.
אל תעמדו ותפטפטו על שפת הכביש במעבר חצייה. אתם סתם מעכבים את התנועה. כל נהג עוצר אולי אתם רוצים לעבור? מחכה בסוף ממשיך.
אם זה בכביש עמוס בכלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה